1

Tema: Noriu vairuoti


Labai skubiai reikia gero instruktoriaus(es) Kaune, nes sausio 26d. laikysiu teises, bet jauciuosi dar daug ko nemokanti...  Prasau pagelbekit! jei kas, galite parasyti i el pasta: trenktuole@one.lt

2

Re: Noriu vairuoti

panevezhy reiketu,tj parekomenduociau smile

3

Re: Noriu vairuoti

    Labai skubiai reikia gero instruktoriaus(es) Kaune! Sausio 26d. laikysiu teises. Reikia pagilinti igudzius. Galbut kas zino geru instruktoriu kontaktu? Prasau pagelbekit! Mano el. pastas: trenktuole@one.lt

O galbut siaip ka nors galite patarti del vairavimo? Labai bijau, ir jauciuosi tokia nemoksa!

4

Re: Noriu vairuoti

jeigu yra pagrindo bijoti tada bijok smile bet siuo atweju manau perdedi ;]

5

Re: Noriu vairuoti

  Pagrindo yra, nes mokiausi vasara, ir dabar jau praejo puse metu, o teisiu dar neturiu, nors bandziau laikyt..

6

Re: Noriu vairuoti

ner ko bijoti as buvau isitikinusi kad neislaikysiu vairavimo,o islaikiau is pirmo karto,taip bus ir tau,svarbiausia nebijok ir neskubek

7

Re: Noriu vairuoti

bet as jau du kartus neislaikiau, matai kokia as ziopla! :::a57

8

Re: Noriu vairuoti

ne ziopla, o normalaus instruktoriaus neturejai. pasiskambink i kauno vairavimo mokyklas, paklausk del papildomu pamoku.

9

Re: Noriu vairuoti

20 lt/valanda. kiek pamenu, tokie buvo ikainiai pas instruktorius. ir jie mielai ima tokius mokinius, tikrai nereikia kazkokiu nepazistamu internete prasyti pagalbos.

10

Re: Noriu vairuoti

vairuok kas neleidzia ;D

11

Re: Noriu vairuoti

Vaida, 20 parašė:

bet as jau du kartus neislaikiau, matai kokia as ziopla! :::a57

Po sito posto dar labiau siulau nelaikyti tu teisiu..:D

12

Re: Noriu vairuoti

tyciokites tyciokites... :::619

13

Re: Noriu vairuoti

neesi ziopla,mano drauge laike vakar 3karta neislaike,instruktorius jai tiesiai sviesiai pasake esi boba ir tau nereikia teisiu!ir padare taip kad ji uzsiparintu ir neislaikytu,paspaude uz ja pedala ir pasake islipk neislaikyta,taigi cia ne mes zioplos o instruktoriai nori mus dar karta pamatyt,juk esam tokios grazios ")

14

Re: Noriu vairuoti

Lena, 18 parašė:

padare taip kad ji uzsiparintu ir neislaikytu,paspaude uz ja pedala ir pasake islipk neislaikyta")

abejojiu ar kox instruktorius specialiai trukdytu ir dar pedalus spaudytu:D

15

Re: Noriu vairuoti

Tai tu nesiparink smile as isvis pradejau teises laikyti 2005 pabaigoi ir tik issilaikiau 2006 pabaigoi big_smile nes visa laika stumiau ir bijojau eit laikyti smile nes tik buvau padares per visus metus tris pravaziavimus :DDD
bet vistiek issilaikiau is antro karto big_smile
gerai nusiteikiau ir vsio smile (teises mano) big_smile

16

Re: Noriu vairuoti

mokykis ir ismoksi viska puikiai o trecias kartas nemeluoja big_smile

17

Re: Noriu vairuoti

o ketvirtas garantuoja!  smile

18

Re: Noriu vairuoti

;D nu gal ir taip

19

Re: Noriu vairuoti

pagyvensim - pamatysim.. :::211

20

Re: Noriu vairuoti

niu joa pamatysim wink