21

Re: Noriu vairuoti

va, siandien laikiau teises... na, ir kaip manot? ogi, ISLAIKIAU!!! :::d08
buvau pasiemusi 3is papildomas pamokas pas viena gera instruktoriu, tai tikrai man paverte!
Fu, baigesi tie vargai vargeliai! .... Einu svest! iki, visiems, kas mane palaiket, ir kas ne - be be be!!! :::d20

22

Re: Noriu vairuoti

uj Kas cia sake kad instruktorius 20lt,deje seni laikai baigesi dabar maziausia kaina pusantros valandos 50lt! o del ne is laikymu,tai kaune nepraleidziai,nei is pirmo,nei is antro karto,dazniausiai tik is 4 ar 5 karto! Nz,net kodel jie taip uzsisede ant paneliu..Pati laikiau dabar ir neislaikiau,vaziavimo,o teorija islaikyta jau pries 2metus! tai nelaikysiu be rudens,ai ir vel pavazinesiu be teisiu,uzsieni ne taip ir kabinejasi,kad ju neturi...Tik nesuprantu kodel jam tolkas buvo mane sukirsti,nes instruktorius pasake,kad labai gerai vazineju ir dave 99% kad islaikysiu! kazkoks nesveikas tas instruktorius..gal tikrai geriau jau man jas nusipirkti!

23

Re: Noriu vairuoti

taip, pritariu tau Lina... uzsisede ant moteru jie... siandien gan jaunas egzaminuotojas papuole, bet nemandagiai su manim kalbejos... nebenoriu tu ...pypt... prisimint...
   o papildomi vaziavimai su instruktorium, su nauju golfu, kainavo 50LT pusantros val... :::017

24

Re: Noriu vairuoti

aplamai ar sunku teises issilaikyti?ir per kiek laiko tai greiciausiai tai imanoma nes is uzsienio gristu atostogom del teisiu bet turiu tik pusantro menesio:(

25

Re: Noriu vairuoti

Sonata gal ir suspesi islaikyti ,bet nelabai tikiu kad vaziavima gali speti,nes kursai kiekzinau men laiko vyks,bet tik nz kaip tau su tuo laikymu bus!..amn kursai buvo mokyklojai,tai nieko nekainavo,tad nz kaip cia su tais kursais,o del instruktoriaus nusiteik blogiausiam!

26

Re: Noriu vairuoti

Tokius vazinetojus kai isleidzia i miesta tai paciam geriau niekur nevaziuot...nes ciut kas kals  masinioka ir dar iskolios...bylo delo jau... ir is vis su  net ne 70 o 50 zenklu turetu vazinet, ir ne 2 metus o minimum 5!!!

27

Re: Noriu vairuoti

snd buvo geras bajeris,as lt niekada nevazineju be teisiu,tik uzsieni,nes ten kazkaip mentu mazai,o wat vyko pas sese baliukas,tai visi vel ryte girti gryzo,tai dave ,man raktelius svetimos masinos ir liepe vaziuoti iki pardes,dar blembucki,gerulis sedejo salia manes vadovavo,tai blin taip nervino,kad net nesivaziavo... gal geriau jau greitu metu laikysiu ta vaziavima,nes matau kad kitaip bus vargelis!

28

Re: Noriu vairuoti

Gerbiamos merginos (vaikinams irgi galioja) vairuotojos ir busimos vairuotojos ...
kaune turiu dvi drauges kurios is pirmo karto islaike ir vairavima ir teorija , tad manau kad cia jau jusu gabumu stoka , o geriausiai tokiu "protiskai atsilikusiu  supistu naujoku" (atsiprasau uz nezenzurini teksta ) poziuri i vairavima atspindi vaidos zodziai : "...ogi, ISLAIKIAU!!! ...Fu, baigesi tie vargai vargeliai! .... Einu svest!"
todel ir mirsta zmone keliuose !!!

GABRIELE 22 , butu mano valia as beveik puse is tu kurie laiko teises nepraleisciau !!!

sekantis dalykas tai naujoku numyleta fraze : as atsargiai vairuoju !!!! uzdraudus tokiems atsargiems vairuot vilniuj kamsciu 30 % sumazetu !!!

o greitai lakstancius vairuotojus likimas pats pasigaus ir pamokins

29

Re: Noriu vairuoti

as taip pat teorija is pirmo karto issilaikiau,o vairavima buciau gal ir islaikiusi,bet patikek instruktorius blogas pasitaike,jis neturi teisese ilipes saukti ir beje ji isigudrino,zino,kad turiu pinigu,tai sako,tegul moka... Ir as kaune buvau nierkad nevazinejusi,tad ir taip isejo...Zinau kad moku vazineti,tai nera man cia problema!

30

Re: Noriu vairuoti

Tiesa sakant as manau, kad instruktoriai pernelyg lengvai isleidzia naujus vairuotojus i gatves.

31

Re: Noriu vairuoti

uj isvis galetu griezciau mokinti,as tai pas toki pakliuvau,kad taip gerai ismokino...!

32

Re: Noriu vairuoti

Mokymas priklauso nuo paties zmogaus, jeigu jis nenori vairuoti, jeigu jam nepatinka ir jis nesistengia tai net ir pats griezciausias instruktorius nepades, net dar labiua sugadins reikala. As pati teises laikiausi beveik 2metus ir islaikiau tik tada, kai supratau ,kad automobilis - tik daiktas, kuri valdau as ir tik nuo manes priklauso kaip man seksis ta daryti smile

33

Re: Noriu vairuoti

na mano asmenine patitis : teorija is antro karto , vairavime nebuvo nei vienos klaidos , poto lenkijoj teko pabaigtio ekstremalaus vairavimo kursus ir sarvuoto automobilio vairavimo kursus , o poto 5 men dirbau vairuotoju ...
LINA db tu apsispresk ar tau ionstruktorius geras ar blogas papuole nes rasai kaiop kvailute mergyte big_smile

o siaip tikrai galetu labiau sugrieztint tas vairavimo taisykles ir labiau priziuret regitros abiturientus big_smile

34

Re: Noriu vairuoti

Tautvydai tu ne taip supratai mano instruktorius buvo griestas tas kuris mokino mane,o pasitaike egzaminuotojas bjaurus! Supratai dabar visa politika kaip cia man! wink

35

Re: Noriu vairuoti

ciki pioki tirli virli wink kaip ranka nueme ...
is kart viskas aisku big_smile

36

Re: Noriu vairuoti

Tai labai saunu,kad tau viskas ciki piki! tai vat taip ir vazineju dar be teisiu! Bet rizika tai aisku didele!

37

Re: Noriu vairuoti

jonavoj rizika nuline , jei atmintis neapgauna tai ten yra 5 patrulines kp masinos ir su 3 is ju dar galima labai lengvai susitart big_smile

38

Re: Noriu vairuoti

Tautvydas, 20 parašė:

jonavoj rizika nuline , jei atmintis neapgauna tai ten yra 5 patrulines kp masinos ir su 3 is ju dar galima labai lengvai susitart big_smile

Cia tai geras :::044

39

Re: Noriu vairuoti

Mano draugas pirma karta neislaike,2 neislaike ir taip iki 7karto kuris buvo lemtingas ir jam pavyko:)
Nenulejsk ranku viskas bus ok smile

40

Re: Noriu vairuoti

Lina, 19 parašė:

as taip pat teorija is pirmo karto issilaikiau,o vairavima buciau gal ir islaikiusi,bet patikek instruktorius blogas pasitaike,jis neturi teisese ilipes saukti ir beje ji isigudrino,zino,kad turiu pinigu,tai sako,tegul moka... Ir as kaune buvau nierkad nevazinejusi,tad ir taip isejo...Zinau kad moku vazineti,tai nera man cia problema!

Baik nusisneket! Kas per blogas instruktorius? Sakai, kaune nevazinejus? Nu ir kas! Jei moki vairuot, jei zinai KET, islaikysi nors ir prancuzijoj vaziuodama! ir tai visiskai nepriklauso nuo miesto, kuriame laikai egza! as pati vairavima laikiau utenoj, kurioj ne karto nebuvau buvus! ir islaikiau! del to, kad moku KET, del to, kad stebiu kelio zenklus ir pan! sorry, bet negaliu pakest tokiu "vairuotoju"! :::022