1

Topic: pirmas kartas

girdejau kad seis laikais vyrai net moka pinigus kad galetu pasimyleti su ilgai usitesusia nekaltuole ,ka jus manot apie tai kad 21 ar daugiau turinti mergina ar nei karto nera pasimylejusi su vaikinu

2

Re: pirmas kartas

na lyg ir metas tokiai merginai susimastyti..
o siaip taikeistai atrodo kad 21 ir dar nekalta.... nors tokiu metu paciam buvo pirmas kartas....
tiesiog skirtingai zmones subresta siam dalykui...

3

Re: pirmas kartas

Nesu mates tokio atvejo dar:D

4

Re: pirmas kartas

na esu mates kelis atvejus kai budavo : niekam neduosiu , niekm neduosiu , o veliau nieks neima , nieks neima ...
nors teisingai justinas yra pasakes kad viskas priklauso nuo zmogaus ...
nemanau kad tai butu kazkas negerai ar nenormalu...

nors merginai toki dalyka istaisyti butu zymiai lengviau negu vaikinui wink
o su nekaltuolem nori pasimylet tie kurie nera gabus lovoje ir del to depresuoja , nes nekalta mergina nezino kaip viskas turi but ir del to jai atrodo kad viskas normaliai , o kad moketu pinigus uz ilgai uzsitesusias nekaltuoles negirdejau ...

5

Re: pirmas kartas

o as pazistu kelias bendraamzes, kurios dar yra nekaltos. ir visai nieko merginos, tikrai nekompleksuotos, grazios ir pan. tiesiog su bet kuo myletis jos nenorejo, o tokio zmogaus, su kuriuo butu buvusi abipuse stipri meile nepasitaike. aisku, dabar jau joms yra kompleksas, jei pvz kompanijoj snekam ka nors apie seksa ir pan.

6

Re: pirmas kartas

nesamone mergaite,susirask sau tinkama vaikinuka,ir nuleisk gara smile

7

Re: pirmas kartas

as tai siulyciau ir neuzsiraut ant kokio lovelaso smile esu girdejus, kad moka pinigelius uz toki reikala, bet tai dazniausiai verslininkai-seniai kaip taisykle, jauni vyrai tuom neuzsiima, nes ir taip merginu i valias laksto aplink smile geriau neprasidet su tokiais dalykais, nes tik susigadinsi pirma ispudi, kuri - patikek- atsiminsi visa visa savo likusi gyvenima smile :::727

8

Re: pirmas kartas

Aistė, 25 wrote:

as tai siulyciau ir neuzsiraut ant kokio lovelaso smile esu girdejus, kad moka pinigelius uz toki reikala, bet tai dazniausiai verslininkai-seniai kaip taisykle, jauni vyrai tuom neuzsiima, nes ir taip merginu i valias laksto aplink smile geriau neprasidet su tokiais dalykais, nes tik susigadinsi pirma ispudi, kuri - patikek- atsiminsi visa visa savo likusi gyvenima smile :::727


labai puikus zodziai big_smile

9

Re: pirmas kartas

Lina, 21 wrote:

girdejau kad seis laikais vyrai net moka pinigus kad galetu pasimyleti su ilgai usitesusia nekaltuole ,ka jus manot apie tai kad 21 ar daugiau turinti mergina ar nei karto nera pasimylejusi su vaikinu

Tokiai merginai patarciau dar po keliu metu stoti i vienuolyna...
:::608

10

Re: pirmas kartas

nu kodel jau taip is kart i vienuolyna?nu nesutinku as kad jau pats pirmas kartas buna toks isimintinas ir nepamirstamas,man tai pvz is vis keistai viskas buvo.........bet apie tai nutylesiu

11

Re: pirmas kartas

Visos laukiam savo svajoniu princo bet ne visos sulaukiam big_smile Reikia pabuciuot (pamylet) daug varliu kad atrastum princa ;D

12

Re: pirmas kartas

kvailyste. pirmas kartas neturetu buti perkamas ar parduodamas.

13

Re: pirmas kartas

man atrodo,kad kiekvienas turim savo normas ir supratima apie pirma karta,jei yra mylimas zmogus salia ir tiu gali jam atsiduot tai kodel gi ne,nera cia ko laukt...bet jei tokio nera tai reikia laukt tada tinkamo...ir jei panai 21 ar daugiau ir ji ne kalta nematau cia nieko blogo...paprasciausiai nesutiko savo isrinktojo:)

14

Re: pirmas kartas

aisku jokia cia beda ateis laikas ir panele pasimyles ir nereik cia i vienuolynus jokius varyti...kurkas geriau ilgaij but nekaltai nei tie variantai kur trylikmetes jau "prabadytos"fu...

15

Re: pirmas kartas

nu zodziu nematot ziuriu tame problemos kad 21 metu ir dar nekalta smile

16

Re: pirmas kartas

na manau cia yra kiekvienos merginos pasirinkimo reikalas, jei ji nenori prarasti anksciau nei 21 metu,tai nejaugi jai duotis nuo 15 vien del mados arba,kad koks durnelis vienuole nepavadintu smile

17

Re: pirmas kartas

nuo vilko ant meskos tik neuzsokit.. vienuole - tipo vilkas, kurio bijo, taciau uzsoka ant meskos ir tampa kurvytem..

18

Re: pirmas kartas

niu cia visko gali buti kad ir ant meskos galima uzsokti

19

Re: pirmas kartas

"nu kodel jau taip is kart i vienuolyna?nu nesutinku as kad jau pats pirmas kartas buna toks isimintinas ir nepamirstamas,man tai pvz is vis keistai viskas buvo.........bet apie tai nutylesiu"

prajuokinai Lina... :-) visa nakti juokiausi... :-) keistai, gal buvo kad susipazinai ieskoke , pasimylejai ir kita diena paliko???? big_smile big_smile big_smile

20

Re: pirmas kartas

viena mano drauge prarado nekaltybe 27 metu. "tiesiog jai to nereikejo", gyveno sau patenkinta gyvenimu ir tiek. uztai dabar problemos, kur gauti sekso, kur susirasti vyra smile manau nera gerai pradeti lytini gyvenima taip velai, iki 21 dar manau galima laukt, bet ne veliau, 18-21 yra pats tas laikotarpis, kai jau esi pakankamai subrendes tai patirti.