21

Re: pirmas kartas

Gal ir gerai, bet jai viena karta uzsoktu ant kito ir patiktu tai jau tada visogero nebenulaikytum.

22

Re: pirmas kartas

Laimis, 29 пишет:

Gal ir gerai, bet jai viena karta uzsoktu ant kito ir patiktu tai jau tada visogero nebenulaikytum.

nesvaig... :::639 nebent tas kitas būtų 10x pranašesnis... :::044

23

Re: pirmas kartas

Aisku,reikia sulaukti tinkamo momento... bet veliau bus tokia riba,kai manau ta nekaltoji dar labiau prades bijot pirmojo karto,taps zymiai isrankesne... tikrai ne i nauda...

24

Re: pirmas kartas

Diva, 33 пишет:
Laimis, 29 пишет:

Gal ir gerai, bet jai viena karta uzsoktu ant kito ir patiktu tai jau tada visogero nebenulaikytum.

nesvaig... :::639 nebent tas kitas būtų 10x pranašesnis... :::044

as tai pritariu,jei uzsoktu ant kito ir tas labiau patiktu...tai savo pirmajui pamotu ranka....

25

Re: pirmas kartas

nu is vis jauciu retas atvejis kai pirmasis vaikinas buna ir tas vienintelis, vistiek anksciau ar veliau visiem kazko naujesnio norisi big_smile

26

Re: pirmas kartas

as net dziaugiuosiu kad pirmasis man nebuvo tas vienintelis. su juo suzinojau ka tai reiskia, ir dabar visa savo zavesi ir aistras galiu skirti tam vieninteliui, beje ir jis tokios pat nuomones smile

27

Re: pirmas kartas

pirmas kartas turetu buti 12 m. tongue

28

Re: pirmas kartas

Linute, 35 пишет:

pirmas kartas turetu buti 12 m. tongue


jau spejau nuskaityti kitoj temoj, kad tavo panos (14 ir 16 jau turi).
bet tokia tu ir mama, su tokiu poziuriu.... na, taip .. mama turi palaikyt ir t.t. bet ji tai turi protingai daryti, o ne >> davai nuo 12... kazkaip hmmm.. net susislykstinau :V

29

Re: pirmas kartas

Linute, 35 пишет:

pirmas kartas turetu buti 12 m. tongue

Ooo ow pagal tave  as atsilieku greit bus 8metais jau...
ir tavo pasisakymai forume man tiesa pasakius siurpina nezinau kaip kiti...ar tu bandai atkreipti kaip kiti demesi?bet tau kaskaip nelabai isiena...nors ka as suprantu...sekmes tau

30

Re: pirmas kartas

Vaiva, 19 пишет:
Linute, 35 пишет:

pirmas kartas turetu buti 12 m. tongue

Ooo ow pagal tave  as atsilieku greit bus 8metais jau...
ir tavo pasisakymai forume man tiesa pasakius siurpina nezinau kaip kiti...ar tu bandai atkreipti kaip kiti demesi?bet tau kaskaip nelabai isiena...nors ka as suprantu...sekmes tau


tiesa sakant, Vaiva, atkreipia demesi.. :-)

31

Re: pirmas kartas

Linute, 35 пишет:

pirmas kartas turetu buti 12 m. tongue

nu atsiprasau... bet 12m... tai kas kad mergaites fiziskai isoreje atrodo subrende, bet ne viduje, juk viskas turi tikamai subrest ir palaukt dar kokius 5m... juk tokio amziaus (12m) dar per jaunos...


Asmeniskai as manau kad pirmam kartui geriausias laikas kai tau 18m ar apie 20m wink juk tada ir pati zinai ko tikrai nori ir ko nenori, juk tokiam jaunam amziui dazniausiai i pirma karta veda tik smalsumas, o ne jausmai ar aistra... pirmam kartui vis vien reikia kazko tokio :::b18 vaikinukas turi patikti ir jam kazka jausti (nebutinai ten ta pirma meile wink )

32

Re: pirmas kartas

Nijolė, 21 пишет:
Vaiva, 19 пишет:
Linute, 35 пишет:

pirmas kartas turetu buti 12 m. tongue

Ooo ow pagal tave  as atsilieku greit bus 8metais jau...
ir tavo pasisakymai forume man tiesa pasakius siurpina nezinau kaip kiti...ar tu bandai atkreipti kaip kiti demesi?bet tau kaskaip nelabai isiena...nors ka as suprantu...sekmes tau


tiesa sakant, Vaiva, atkreipia demesi.. :-)

Na zinai tas demess laikinas,kaip seniau Aukse mus sokiruodavo,paskui Linas..dar kaskiek Zilvynas... paziuresim kaip cia bus toliau...

33

Re: pirmas kartas

Linute, 35 пишет:

pirmas kartas turetu buti 12 m. tongue

ai tai gal isvis 2 ;D dar matai su kokiu pasipiktinimu 12 tongue <-- ;D o gal cia norejo pasakyti, kad isvis nereikia to daryti ...  cia gal pas tave uzslepta mintis ;D kurios as nesupratau :::819

34

Re: pirmas kartas

Rasa, 21 пишет:
Linute, 35 пишет:

pirmas kartas turetu buti 12 m. tongue

ai tai gal isvis 2 ;D dar matai su kokiu pasipiktinimu 12 tongue <-- ;D o gal cia norejo pasakyti, kad isvis nereikia to daryti ...  cia gal pas tave uzslepta mintis ;D kurios as nesupratau :::819

mintis be argumentu, tai nera ko cia diskutuoti.
Bet vokietijoje ten mylisi nuo 6 klases, na, gaunasi, kad nuo 12. Zodziu, kada vaikinams stovi tadar ir mylisi. Bet cia paciu reikalas. Tik jei tada prisidirbama, ir pasekmes kitokios. Nebutu tu pasekmiu, galetu myletis kad ir ka tik gime.

35

Re: pirmas kartas

Cia siaip kiekvieno reikalas kada myletis. Bet mano nuomone reikia neuztest, nes veliau buna sunkiau, nei anksciau.

36

Re: pirmas kartas

Tomas, 20 пишет:

Cia siaip kiekvieno reikalas kada myletis. Bet mano nuomone reikia neuztest, nes veliau buna sunkiau, nei anksciau.


hmmm .... merginoms gal uzsikims ?.. o vaikinams kas nutiks :? susitrauks i vidu?..
labai jau susidomejau kuo tas sunkumas, ponaiti Tomai, pasireiskia?

37

Re: pirmas kartas

Tomas, 20 пишет:

Cia siaip kiekvieno reikalas kada myletis. Bet mano nuomone reikia neuztest, nes veliau buna sunkiau, nei anksciau.


tai kas ten tavo nuomone pasidaro, jei nereik uztest:merginoms uzanka, o vaikinams susitraukia ;D kada esi pasiruoses ir subrendes tada ir buna pirmas kartas wink

38

Re: pirmas kartas

mergos, pavaret ;D;D;Djau isimylejau jus (sesiskai) big_smile

39

Re: pirmas kartas

nu tai kad vaikinas paraso ir nzn ... truksta zodziu big_smile

40

Re: pirmas kartas

o ko jus smerkiat jai nzn norejo vyriskas gi pasirodyt smile