1

Tema: fiat coupe

taj va..mastau apie fiat coupe pirkima, gal kas turit/turejot kazka panasaus? butu ydomu isgirs jus nuomone apie sy auto. seip dabar irgi vazineju su italiska masina...taj norisi sekancios irgi italu, bet kartu ir baisu bisky..nes maniskes(alfa 33) remontas kosminius pinigus kajnuoja o daliu taj tik per alfakluba ymanoma rast, kad tik nebutu ir su fiat tajpat. galvoju apie 2ltr 16v 102kw, turbo kazkajp nesinori pirkt nes esu girdejes kaj nelabai variklia patvarus, o seip daugiau apie coupe nieko bloga negirdejes apart kad surinkimo kokybe buna gan prasta...

2

Re: fiat coupe

o as susilaikyciau del dideliu kuro sanaudu .
myliu lancia big_smile

3

Re: fiat coupe

nu matai...kaj maniske 1.4 boxeris virs 10l ryja..taj tos benzo sanaudos labai salyginiu dydziu patampa

4

Re: fiat coupe

na suprantu , bet kai teko su lancia vazinet 2.0 doch ir ji man mieste 10 ryjo tai skraidziau ant sparnu big_smile

5

Re: fiat coupe

pas kokia lancia dochas ajna?;D

6

Re: fiat coupe

delta ,95 metu smile
matosi ismanai automobiliuose

7

Re: fiat coupe

As va ieskau masinos tai irgi paziuriu i tuos "mazuosius ferarius" bet kadangi su italiskom masinom isvis neuriu nieko bendro tai nzn..Siaip stilingas, salonas malonus, Pininfarina moka padaryt grazu dizaina, bet va su mechanine dalimi tai neaisku kaip ten..Dabar jie atpige biski kaiptik..Butu jis rwd tai zymiai labiau jis man patiktu..:D

8

Re: fiat coupe

Tautvydas, 20 parašė:

delta ,95 metu smile
matosi ismanai automobiliuose

95 metais visos Deltos dohc..Iskyrus aisku HF..:D

9

Re: fiat coupe

matai as apie tokiu metu lancas gyvenime nieko nesidomejes...

10

Re: fiat coupe

TOMAS 26 siaip is rwd jei neklystu tiktai alfa turi , bet jos mechanine dalis silpnoka... turejau 75 2.8 v6 buvo rupesciu su kardano guoliais ir ratu guoliais , pas 75 galiausiai pavaru deze neatlaike. bet traukos netruko
siulyciau pasiimt japona rwd ...

11

Re: fiat coupe

2.8?

12

Re: fiat coupe

vat dabar tiksliai ir negaliu pasakyt ar 2.8 ar 2.6  bet tikrai V6
smagi masina buvo su el skydeliu , pilnu el paketu , orginalios  "recaro" sedynes ...
malonus zveriukas

13

Re: fiat coupe

tj 2.5 arba 3l big_smile ok nesikabinesiu...smagus aparatai jie...bet byra padlos jei gerai nepriziuri...:D
**** sumalsit man ce smegenis su tom alfom vel beda nusipirxiu ****:D..apie fiat sneket prasiau:D

14

Re: fiat coupe

Tautvydas, 20 parašė:

TOMAS 26 siaip is rwd jei neklystu tiktai alfa turi , bet jos mechanine dalis silpnoka... turejau 75 2.8 v6 buvo rupesciu su kardano guoliais ir ratu guoliais , pas 75 galiausiai pavaru deze neatlaike. bet traukos netruko
siulyciau pasiimt japona rwd ...

Tai kad su tais japonu rwd labai daug zaidimo..RX7, Supra, SX , Legenda (coupe brangi ziauriai) ir t.t. labai jau juos priziureti reikia..Noreciau is naujesniu Lexus iS bet jo dar biski neiperku..:D
Siaip apsistosiu turbut ties E36 318iS..bet jie irgi reikalauja daugiau prieziuros nei eiline masina, o ir gera rasti sunku..

15

Re: fiat coupe

Emilis, 22 parašė:

tj 2.5 arba 3l big_smile ok nesikabinesiu...smagus aparatai jie...bet byra padlos jei gerai nepriziuri...:D
**** sumalsit man ce smegenis su tom alfom vel beda nusipirxiu ****:D..apie fiat sneket prasiau:D

Siaip kazkada girdejau toki posaki..Tie kas nusiperka Alfa kita masina irgi butinai perka vel Alfa..Kaip ir su SAAB ar Subaru..O tu ka nori sulauzyti taisykles?:D Siaip nuo 156 modelio Alfos atrodo atsigavo vel ant patikimumo..Ant tralo neseniai maciau GTV 3.2 uz 3500euro nu grozis neapsakomas bet..:D

16

Re: fiat coupe

Emilis, 22 parašė:

tj 2.5 arba 3l big_smile ok nesikabinesiu...smagus aparatai jie...bet byra padlos jei gerai nepriziuri...:D
**** sumalsit man ce smegenis su tom alfom vel beda nusipirxiu ****:D..apie fiat sneket prasiau:D

2.5 arba 3l varikliai , ejo naujesnese alfose 164 , 155 ir tt
75 87 metu stovejo 2.8 litro 6 cilindru variklis ...
nu buk draugas ir apsisviesk big_smile
o fiat turejau tik tipo 2.0 doch
silpnas motoras , netraukia nei kiek ir kuro sanaudos 16 / 11
labai juonusivyliau

17

Re: fiat coupe

nu jo...gtv aparatas..bet ir kaina... o kitu alfu kazkajp nematau vertu demesio..nei isvaizda turi..nei varikliai kazkokie ypatingi..nebeliko tikru alfu nuo 75...:D

18

Re: fiat coupe

Tautvydas, 20 parašė:

2.5 arba 3l varikliai , ejo naujesnese alfose 164 , 155 ir tt
75 87 metu stovejo 2.8 litro 6 cilindru variklis ...
nu buk draugas ir apsisviesk big_smile

iskur tu ce istraukei?