1

Tema: Legionas!

gal  yra zmoniu kurie ten megino istoti o gal jau istoje o gal jau baige ten tarnyba? pats meginau bet nepaviko :/Idomu butu suzinoti kaip ten istikruju ar taip baisu kaip paskoja.ar verta dar karta meginti?ten isbuvau dvi savaites ir man visau baisu nepasirode visai normali armija

2

Re: Legionas!

buvo mano serzhantas...na jis tokiu istoriju papasokojo kad pize..nesinori net nosies kish, kas geraj, kad kaj bajgi tarnyba tampi piliechiu ir tau ten valstybe padeda pradet gyvenima..bet kas zhiauriausia, taj kad po to legiono zhmones pasikejchia ir ne i gera puse... vat..

3

Re: Legionas!

Arvydai,nelysk ten,nebent nori visai smegeneles atsaldyti.Apibek ankstu ryta apie savo miesta - palengves.

4

Re: Legionas!

Arvydas, 21 parašė:

gal  yra zmoniu kurie ten megino istoti o gal jau istoje o gal jau baige ten tarnyba? pats meginau bet nepaviko :/Idomu butu suzinoti kaip ten istikruju ar taip baisu kaip paskoja.ar verta dar karta meginti?ten isbuvau dvi savaites ir man visau baisu nepasirode visai normali armija

Reikia buti pasiryzusiam :::b18 ir nebijoti, pirmais menesiais neisisok, kol neturesi daugiau draugu ir bendraminciu.

5

Re: Legionas!

tu Buvai tik priemimo punkte, o ne paciam Legione smile)))

6

Re: Legionas!

hmmzzz.. na kasdel legiono nezinau, bet siuo metu tvarkausi popierius del Siaures Airijos profesionaliosios tarnybos, ir birzeli einui pokalbi, ziuresim ka pasiulys, o siaip visai neblgai, nes jie siulo apie 140 skirtingu darbo vietu. nebutinai puska blizgint ar panasiai smile)))) zinau kad spec fizinio pasrengimo reikia,kietas testas, mano kaimynas buves dirba (vietinis) tai pluso ziauriai, bet verta ir yra del ko.

7

Re: Legionas!

Arvydas, 21 parašė:

gal  yra zmoniu kurie ten megino istoti o gal jau istoje o gal jau baige ten tarnyba? pats meginau bet nepaviko :/Idomu butu suzinoti kaip ten istikruju ar taip baisu kaip paskoja.ar verta dar karta meginti?ten isbuvau dvi savaites ir man visau baisu nepasirode visai normali armija

mano draugelis pries 7 metus irgi vare bet psicho nepraejo.manau viena kart jai nepavyko ir antra kart nepavyks.dar ko nors noreciau paklaust ka reiskia kuopos nesinos kirviais ir barzdoti?(ne automatais)

8

Re: Legionas!

Gintautas, 24 parašė:

mano draugelis pries 7 metus irgi vare bet psicho nepraejo.manau viena kart jai nepavyko ir antra kart nepavyks.dar ko nors noreciau paklaust ka reiskia kuopos nesinos kirviais ir barzdoti?(ne automatais)

Cia tik parade tai pionieriai kurie sibolizuoja inzinerija

9

Re: Legionas!

dekui visiems uz atsakimus wink

10

Re: Legionas!

Kazkada per NG maciau apie legiona zeuru ten :::346

11

Re: Legionas!

Dovydas  na gali buti kad ziauru bet kur to ziaurumo tik nera big_smile

12

Re: Legionas!

Nereikia pamirshti, kad Prancuzai ishsivysciusi civilizacija, tai jei pajudinsi kariuamene, vos atsiradus pramcuzu sunu auku, visuamene kelia triukshma. tokia kariuamene nera efektyvi. Tam tikslui jie perka zmogienos mesa, kurei zuvus civilei ramei miegotu. Beto tai gan pigu mokama tik tiem kas lieka gyvas.

Anglija taippat turi savo mirtininku legijona, jie samdo tuas mazucius kalniecius azijiecius , pamirshau kaip vadinasi Algimantas Cekualis laida apie tai turejo, belieka tik pasiknisti jo archyvuase.

Vistiek man nedaeina, jei del karjeros esi pasiryzes rizikuati gyvenimu, tai negi universitetas aukshtoji mokykla yra baisiau? 

Tau 24 +10 metu (gyditojo ishsilavinimas) 34 - metu jei per ta laika uzsiveisi seimyna ir noresi dirbti vienoi vietoi jaukei patogei, alga Maziausia ymanoma swedijoi 45 000 kr, tie kas paslenka vaziuati y kita swedijos gala prireikus, taip vadinami gyditojai be ribu sienu, alga 100 000kr per menesy tai apie 10 000 euru kiekviena menesy ant tavo saskaitos. Anglijoi gausi daugiau.

Gal gas gyvenime esate mate intervju: ligonines virshiningas ir gyditojas "ieskantis" darbo? Kabinete kavute su saldumynais nupirktos shviezios rozes, ant stalo 5 - 6 bukletai su namais arba  4 - 5 kambariu apartamentais su stiklinem sienom ir vaizdeliu y juros pakrante, personalas ant pirshtu galiuku ligonines virshiningas ishssiepes iki ausu net visas kambarys shviecia.

Praktishkai gyditojai dure pirshtu y zemelapy ir diktuaja salygas, darbdavei varzosi, kas geresnes salygas gali suteikti.  Swedijoi yra skandaliniu atveju kai gyditojas gali ishgeres su kvapeliu y darba ateiti personalas uz ji sugalvos 100 pasiteisinimu.

Kai as ligoninei praktika atlikinejau sutikau lietuvaite gyditoja nors visi keikesi del jos kalbos ziniu bet ka darysi. Na zinoma ji rado minute ir sumanim kaip su lietuvaiciu studentu pasikalbeti.

Sako jo vasara Gotlande grazu Visby fantastishkas galvojau seimai bus smagu ir vaikam patiko bet debar ant rudens kai turistai vel ishvaziauvo y zemyna ne ne cia perdaug slegenti atmosfera manau uzteks tos juros romantikos reiks gryzti i Goteborga ar Malmö kurnors, beto vaikai ir vyras lietuvos pasiilgo.

as ne perdedeu ir nepagrazinu. Pas mane darbe gyditojui shendien sukanka 60 vadinasi man jau paskambino su prasymu ar negaleciau padirbti truputy ilgiau nes personalas jau didziausia baliu suorganizaves. 

Paklausk paneliu pats, ko joms reikia? su pazeista psichika kopustgalvio idijoto karo veterano ar visuamenei gerbemo intelektualaus protingo vyro gyditojo?

ta ligionieriaus alga didele driskiams is 3 - pasaulio shaliu pacioi prancuzijoi gyvenant tai nera pasakishkai daug. afrikiecei megindami patekti i europa plaukia valtimis geldomis rizikuaja gyvybe tam del shanso patekti i EU ir gal kaipnors apsigyventi tu gi nesi somalio negras(?)

juristo karjera? net lietuvoi 15 metu atgal man prireike advokato jis susiuaste kas kur kaip ir 2000lt (zia neskaitant nieko neoficialei tam kad jis aplamai prasidetu).

13

Re: Legionas!

Zvilvinai  bet ir iskalbus tu ;D

14

Re: Legionas!

esi jaunas vyras lietuvaitis man visai nesinori kad zutumei del savo gobshumo ar kvailos garbes...

As padedu zmonems savo pragyvenimui taippat noriu ir tau padeti, nesirink zudyti zmoniu pragyvenimui tau nua to saldziau nebus...

As ish skuros neriuasi man giekviena zmogaus gyvybe  ar likimas yra brangus o tu ruashiesi zudyti!

jei tave perkalbeciau tai gal shimtus gyvybiu ishgelbeciau yskaitant tavo pacio.... 

Viduramziu laikai senai pasibaige siualaikinei karei ne savo kaima nua barbaru gina bet zudo pasiturinciu ishsigimeliu naudai. Tau nereikia kariauti jei kazkam prireike naftos ar dar kokio didelio strateginio objekto.

Tam kas tave kariaut siuncia (turiu omeny ishtikruju o ne "oficialia versija", jan nusimyzt ant tavo kapo)

patikek manim lengvas takelis tik del durneliu...