1

Tema: Dainuojamoji poezija

Kokia jusu nuomone apie lietuviska dainuojamaja poezijai ir jos populiaruma?Kas tokios muzikos klausosi> ??

2

Re: Dainuojamoji poezija

klausausi, nemazai tu atlikeju yra, bet patinka nedaug. o populiarumas tai nera didelis, populiaru tam tikram zmoniu tarpe, kai kurie net nezino kad tokia yra, is tikro profesionalumo stoka nemaza, bet su laiku gal viskas keisis smile

3

Re: Dainuojamoji poezija

as klausausi ir man lb patinka! aisku, ne visiems ji patinka bet jos besiklausanciu yra nemazai. kai vyksta koncertai kartais ir bilietu nebegausi smile tai nera tokia muzika pagal kuria gali tusintis, bet laaabai gera jos klausytis vakarais, gurksnojant arbata...

4

Re: Dainuojamoji poezija

šilta muzika, "iš dūšios" kuriama, todėl vertinu labai teigiamai.

5

Re: Dainuojamoji poezija

dainuojamoji poezija yra totalus geris grozis ir nuostabu  :-) klausausi daznai ir lb lb noriai big_smile

6

Re: Dainuojamoji poezija

Mano antras mėgiamiausias muzikinis žanras, iškart po jazzo. Nors man ją iš esmės būtų sunku lyginti su visom kitom muzikos kryptim - dainuojamojamoje poezijoje man svarbiausia yra žodžiai, visur kitur - skambesys ir melodijos.
Dievinu amžiną jam atilsy S.Mykolaičio dainas - nuostabūs kūriniai.

7

Re: Dainuojamoji poezija

Mykolaicio tai tikra igrazus kuriniai, ypac ,,Matrica" :)Butinai reiktu mineti Kaniava ir Storpirsti,kurio koncerte neseniai buvau.Nepraziopsokit dainuojamosios poezijos koncertu brangieji !!!!

8

Re: Dainuojamoji poezija

Egle, 18 parašė:

Mykolaicio tai tikra igrazus kuriniai, ypac ,,Matrica" :)Butinai reiktu mineti Kaniava ir Storpirsti,kurio koncerte neseniai buvau.Nepraziopsokit dainuojamosios poezijos koncertu brangieji !!!!


jo ir man patinka "Matrica" klausau ir atsiklausyti negaliu...:)

9

Re: Dainuojamoji poezija

jo dar geras "Ziema" mykolaicio:) isviso dainuojamoji poezija yra geriu geris kaip kad ponas Linas jau minejo pries tai smile

10

Re: Dainuojamoji poezija

na va minetas ponas Linas ir uzkrete mane dainuojamaja poezija...:::034 anksciau,net nezinojau,kad tokia yra...:::017

11

Re: Dainuojamoji poezija

Danguole, 20 parašė:

na va minetas ponas Linas ir uzkrete mane dainuojamaja poezija...:::034 anksciau,net nezinojau,kad tokia yra...:::017

>> jnau tas ponas Linas koks nieksas paskleide virusa.. bet manau ant manes nepykstat :-)

>> beje Danguolyte vasara  bus dainuopjamosios festivalis prie Kauno kazkokiam kaime jis nemokamas ir bus dfaug bardu kurie tikrai verti demesio
va linkas >>>>>>>  http://www.akacijualeja.lt/

12

Re: Dainuojamoji poezija

tai Kulautuva visai netoli...hm gal reiks varyti:::041
gaila,kad jau Mykolaitis negales dalyvauti...:::809

13

Re: Dainuojamoji poezija

klonuojam ji smile ?

14

Re: Dainuojamoji poezija

jo davai paimam Auri, ji surisam, sumaketuojam veida,sukuosena...ir kaip sviezias Mykolaitis bus :::044

15

Re: Dainuojamoji poezija

na bet jis tik jau unikalus ir palaidotas.. tai gal neklonuokim plagijatu nereikia..
>> o ta Kulautavok musu meetas gali buti wink

16

Re: Dainuojamoji poezija

na nebloga mintis tik tokioje vietoje...ten vos ne kaimelis...:) na miestelis tiksliau ir as ten nebuvus vietu visai nepazistu...

17

Re: Dainuojamoji poezija

Danguole, 20 parašė:

na nebloga mintis tik tokioje vietoje...ten vos ne kaimelis...:) na miestelis tiksliau ir as ten nebuvus vietu visai nepazistu...

>> na ne tu viena as net nzn is kurios aiksteles vaziuoja is kauno i ta kaimeli big_smile

18

Re: Dainuojamoji poezija

Linas, 19 parašė:
Danguole, 20 parašė:

na nebloga mintis tik tokioje vietoje...ten vos ne kaimelis...:) na miestelis tiksliau ir as ten nebuvus vietu visai nepazistu...

>> na ne tu viena as net nzn is kurios aiksteles vaziuoja is kauno i ta kaimeli big_smile


is autobusou stoties,o ten susirastume,net neisivaizduoju kurioje ji puseje:::041 kaimynes ten sodas yra reiks isiklausineti smile

19

Re: Dainuojamoji poezija

ir as ten noriu!!!!:::126

20

Re: Dainuojamoji poezija

dainuojama poezija yra neralu nes visa tai yra tikra paimta is tokio pat zmogaus kaip mes sirdies ir nesumeluota....nuosirdu,silta,kiekvienam artima...