1

Tema: klausymas mamytems

kadangi mokausi ir auginu mazyli, siuo metu samdau aukle,bet tai kainuoja gan nemazai, tai nuo rudenio noreciau leisti ji i darzeli tik bijau ar nebus per mazas( dabar jam bus tuoj metukai) kaip manot nuo keliu metu geriausia vaika leisti i darzeliu

2

Re: klausymas mamytems

as manau, kad nuo treju metu geriausia. mano mama yra vaiku darzelio direktore, ir siaip esu nemazai pedagoginiu knygu perskaicius, tai is viso to susidariau nuomone. tada vaikutis labai nori bendrauti su bendraamziais, ne taip bijo naujos aplinkos, patiria mazesni stresa ir siaip su juo susikalbeti lengviau smile nu aisku, jei kitos galimybes nera, tai ka padarysi, bet as taip patariu.

3

Re: klausymas mamytems

na matai viena drauge patare leist dabar,nes ji turi du, dydyji leido 3 jam buvo sunku priprasti, o mazaja nuo 1,7 tai sake kad ji priprato daug lengviau

4

Re: klausymas mamytems

vaika reikia leisti i darzeli kuo anksciau, jis visko greiciau ismoks ir bus maziau problemu.savo dukryte pradejau leisti nuo 1,7 m tai tikrai nesigailiu nors is pradziu labai abejojau.atsikratem soskes pampersu ismokom valgyti pacios pradejom daugiau bendrauti, sneketi.pati atsikraciau tokiu rupesciu kaip mokinti

5

Re: klausymas mamytems

man baisiausia tai kad mes dar patys nevalgom na jei valgo tai po to laaabai baisu, ir ant puoduko nelabai prasosi, laiko dar yra bijau kad neismoks, nes kiek girdejau tai reikalauja kad tai darytu jau patys

6

Re: klausymas mamytems

nors as dar tikrai ne mamyte bet galiu paskyti tavo vaikas tik tau atrodo kad jis mazas darzeliui...man tevu kristasunis kuriam jau ir taip pat metukai tai jis jau seniai eina i darzeli ir tevai tikrai dziaugiasi bei aukletojai kad vaikas gabesnis ir stipresnis palyginus su kitais vaikais...parejes namo bando atkartoti visus judesius labai saunu ziureti kai toks maziukas nemokantis kalbeti vaiksto po namus ir sukdamas rankytes sako Pupa big_smile zavu

7

Re: klausymas mamytems

cia nuo vaiko priklauso labai daug. as tai tikrai nevesciau tokio maziuko.

8

Re: klausymas mamytems

pirmieji treji metai vaikui yra patys svarbiausi. todel geriausia jei iki tol jie auga su mamyte smile

9

Re: klausymas mamytems

Dovilė, 21 parašė:

pirmieji treji metai vaikui yra patys svarbiausi. todel geriausia jei iki tol jie auga su mamyte smile


Ir as siai nuomonei pritarciau, mane mamyte irgi tik triju metuku sulaukusi i darzeli isleido, as tuom patenkintas smile

10

Re: klausymas mamytems

Mmmmm man patinka mamytes:::635

11

Re: klausymas mamytems

Vaika patartina leisti tik nuo pusantu metuku ir atrodo kad tik nuo tiek dabar ir priima dauguma darzeliu..Nes as pati pusbroliuka auginau puse metu,kad jo mama galetu eiti dirbti ir kaip suejo tiek metuku tada jis ejo i darzeli!

12

Re: klausymas mamytems

toki maziuka tai i lopseli... o lopseliai ar ne savaitiniai..? anksciau tik tokie buvo..

13

Re: klausymas mamytems

na taip as ir girdejau, kad tik nuo pusantru, nors kalvejau su mama kuri savo mazyle pradejo leist 1,3 , o maniskiui jau ir bus rudeni pusantru