1

Tema: Lupu blizgesiai

Labai megstu ivairius lupu blizgius:::757 O ar jus, mergickos, juos naudojat? Kokiu firmu, kokiu spalvu lupu blizgesiai jusu megstamiausi?:::757

2

Re: Lupu blizgesiai

Maybelline turiu, labai fainas smile

3

Re: Lupu blizgesiai

as turiu Lumene, bet jis paprastas, bespalvis, greiciau tai vazelinas, bet jis yra geris, labai gerai saugo ir tausoja lupytes wink

4

Re: Lupu blizgesiai

turiu kelis, bet labai retai naudoju.. grazu, bet nepatogu.. nepatinka man kai ant lupu sluoksnis kazkokios neaiskios mases.. plaukai tik limpa prie lupu paskui.. rukyt nepatogu, bo issimozoja rankos.. vazelina naudoju, tai ir sveika, ir pablizgina bisk smile zinoma, kartais prie progos ir blizgesiuku pasiteplioju, bet sakau, labai jau retai smile

5

Re: Lupu blizgesiai

kodel sakai, kad blizgesys, Karolyt, nesveika :? [rukyt irgi nesveika :::039 akmuo i tavo darza]

6

Re: Lupu blizgesiai

pas mane irgi maybelline water shine. neblogas, lupytes tiesiog svyti smile

7

Re: Lupu blizgesiai

pas mane taip pat watershine big_smile

8

Re: Lupu blizgesiai

Nijolė, 20 parašė:

kodel sakai, kad blizgesys, Karolyt, nesveika :? [rukyt irgi nesveika :::039 akmuo i tavo darza]

Kurioj vietoj as bent jau uzsiminiau apie tai, kad blizgesys nesveika? :?

9

Re: Lupu blizgesiai

:::818 tada ne taip supratau.... parasei, kad naudoji vazelina, tai ir sveika ir pablizgina...
tai as ir pamaniau, kad sulyginai vazelina su blizgesiu, kad tipo blizgesys nesveika wink

10

Re: Lupu blizgesiai

Jo grazu kai paneles blizganciom lupytem..:D

11

Re: Lupu blizgesiai

siaip tai vazelinas mano neatsiejamas daiktas be jo tai nezinau kas mano lupoms butu siaip mano lupos siauros ir durnai dazytom atrodau bent jau mano akimis ziurint

12

Re: Lupu blizgesiai

Nijolė, 20 parašė:

:::818 tada ne taip supratau.... parasei, kad naudoji vazelina, tai ir sveika ir pablizgina...
tai as ir pamaniau, kad sulyginai vazelina su blizgesiu, kad tipo blizgesys nesveika wink

Atleidziu wink

13

Re: Lupu blizgesiai

kas del spalwu,tai man labiausiai patinka bespalwiai arba swelniai roziniai, tokie zaizaruojantys :::747:::a23 wink

14

Re: Lupu blizgesiai

Vaiva, 19 parašė:

kas del spalwu,tai man labiausiai patinka bespalwiai arba swelniai roziniai, tokie zaizaruojantys :::747:::a23 wink


Aham, mano irgi tokie megstamiausi:::807

15

Re: Lupu blizgesiai

ir dar kad saldainiukais kwepetu tai iswis ciki big_smile tik  skaniu nereikia-nes suwalgau-dazytis nespeju :::044

16

Re: Lupu blizgesiai

Vaiva, 19 parašė:

ir dar kad saldainiukais kwepetu tai iswis ciki big_smile tik  skaniu nereikia-nes suwalgau-dazytis nespeju :::044


Shiny licious-Maybelline turiu, tai kaip tik saldainiukais ir kvepia:D Tiesa, jis skanus, tad tau netiktu, vistiek greit suvalgytum;D

17

Re: Lupu blizgesiai

beje, neseniai vaistinej lb nebrangu, berods, uz 3 su centais nusipirkau, bet toooks fainas, taip dailiai zvilga:::807 Ir svelniai rozinis, kaip man ir patinka:D

18

Re: Lupu blizgesiai

neskanus?

19

Re: Lupu blizgesiai

Vaiva, 19 parašė:

neskanus?



Beskonis. Bet kvepia tai visai maloniai:::818

20

Re: Lupu blizgesiai

noreciau tokio wink