1

Tema: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Kaip zadat nustebint savo sirdies draugus? Ka dovanosit? Kokia staigmena ruosit? Gal kas nori pasidalint patirtimi smile

2

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

na ji dar toli, bet tuoj reikes galvoti kaip nustebinti savo vaikina. o visai neisivaizduoju ka jam butu galima padovanoti.pliusiniai meskiukai ir pan neidomu. ka padovanoti  20 metu vaikinui kai draugaujam dar tik pusantro menesio?gal turite pasiulymu?  prasau pasidalinkite patarimais ka jus dovanojate savo vaikinams, ka esate gave dovanu ar ka galvojate siai sventei. labai aciu smile

3

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

man irgi idomi si tema, as tai irgi neisivaizduoju ka nupirkt vaikinui... kai pagalvoju ka pirkti vaikinui net kojos pradeda drebeti, nes neisivaizduoju ka butu galima nupirkti kad jam patiktu.

4

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

as kazkada buvau savo vaikinui sukurusi akrosticha is jo vardo raidziu ir sokoladine sirdele smile na, jis labai dziauges smile

5

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

As galvojau gal reiketu ant maikutes musu nuotrauka iamzinti...na zinau ten 35lt rodos kainuoja...net neisivaizduoju...:)

6

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

daugumai waikinu lengwa sugalwot ka nupirkt merginai bet wa merginoms neleingwa taigi sunku ir atsakyti i sita klausima nes waikinu yra iwairiu ir wieni kazka tokio megsta o kiti ne... ir tik pati mergina gerai pazinodama sawo waikina lengwai nupirktu dowanele....
BUSIMA PSICHOLOGE:DDd

7

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

kaip kartais dziaugiuosi kad neturi nei vaikinu nei merginu big_smile nereikia sukt galvos kam ka dovanot ;] ka galiu pasakyt ta tema, kad svarbu ne dovana, bet kas ja dovanoja ir nuosirdus norai. is tiesu zmogus apsidziaugi ne todel, kad gavai daikta, o todel, kad TAU kazkas PANOREJO ji padovanot...:)

8

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Agne, 15 parašė:

daugumai waikinu lengwa sugalwot ka nupirkt merginai bet wa merginoms neleingwa taigi sunku ir atsakyti i sita klausima nes waikinu yra iwairiu ir wieni kazka tokio megsta o kiti ne... ir tik pati mergina gerai pazinodama sawo waikina lengwai nupirktu dowanele....
BUSIMA PSICHOLOGE:DDd

atsiprasau, bet atrodo nusisnekejai truputuka. kodel sakai kad vaikinams lengviau ? ar tu buvai vaikinu ? tiek vieniems sunku tiek kitiems, ir merginu yra ivairiu ir vaikinu kurie kazka megsta ir kazko ne, todel prasyciau atsirinkti zodzius smile

9

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Aleksandras, 21 parašė:

kaip kartais dziaugiuosi kad neturi nei vaikinu nei merginu big_smile nereikia sukt galvos kam ka dovanot ;] ka galiu pasakyt ta tema, kad svarbu ne dovana, bet kas ja dovanoja ir nuosirdus norai. is tiesu zmogus apsidziaugi ne todel, kad gavai daikta, o todel, kad TAU kazkas PANOREJO ji padovanot...:)

NUostabus zodziai...manau, kad nebutina kazka brangaus ir grazaus pirkti. juk daug maloniau is mylimo zmogaus isgirsti grazius zodzius, pajusti nuosirdu apkabinima ar silta bucini, juk tokie dalykai neikainojami, o dovanos..jos guli kokiam stalciuj ir tiek..

10

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

na as nenoreciau gauti meskiuko, kuris yra vienas is miliojono, gulinciu maximos lentynoje... noretusi kuo nors nuosirdus. bet man siemet nei dovanoti nei gauti dovanu neteks. pati svarstau ka reikes veikt ta diena...:::734

11

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Dovile, jeigu ka idomaus sugalvosi, tai ir man papasakok, nes as irgi sirdeliu siemet niekam ant skruostu neklijuosiu :::040

12

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

galim steigti vienisu merginu kluba smile

13

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Merginos, nedarykit to... nesteikit nieko... big_smile

14

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Sigitas, 23 parašė:

Merginos, nedarykit to... nesteikit nieko... big_smile

gal tu pasiulysi ka veikti meiles diena neturint meiles? big_smile

15

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Dovilė, 21 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Merginos, nedarykit to... nesteikit nieko... big_smile

gal tu pasiulysi ka veikti meiles diena neturint meiles? big_smile

Ta diena apsimeskit, kad tai eiline diena... Koks gi skirtumas, visvien meiliu nera... Arba ysimylekit mane ir klijuokit sirdutes man... ;D

16

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Sigitas, 23 parašė:
Dovilė, 21 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Merginos, nedarykit to... nesteikit nieko... big_smile

gal tu pasiulysi ka veikti meiles diena neturint meiles? big_smile

Ta diena apsimeskit, kad tai eiline diena... Koks gi skirtumas, visvien meiliu nera... Arba ysimylekit mane ir klijuokit sirdutes man... ;D

Nu tik cia dabar!! Tau gal dvieju iskart reikia? big_smile

17

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

:::044 gudrutis
kaip cia apsimesi, kad eiline diena: gatvej visi porom, kavinese porom, parduotuvese - pilnos lentynos valentinisku dovaneliu, isijungi radija - ten vel meilingi sveikinimai... as del to nesiskundziu, smagu kad tiek yra mylinciu zmoniu. tik va svarstau, ka reiks man veikti smile

18

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Na as pasiuliau, jusu teise rinktis... ;D
Daiva, as kartais noriu ir penkiu iskarto, tik... kaip apsidirbt paskui, va cia problema... ;D

19

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

nuo kuklumo nemirsi big_smile

20

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Geriau surask viena tokia, kuri 5 atstotu wink