21

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Daiva, 21 parašė:

Geriau surask viena tokia, kuri 5 atstotu wink

Kam tokia reikia surast? Man? Taigi sakiau kokia problema... neapsidirbsiu su penkiom, vadinasi neapsidirbsiu ir su ta, kuri atstoja penkias... big_smile

22

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Sigitas, 23 parašė:
Daiva, 21 parašė:

Geriau surask viena tokia, kuri 5 atstotu wink

Kam tokia reikia surast? Man? Taigi sakiau kokia problema... neapsidirbsiu su penkiom, vadinasi neapsidirbsiu ir su ta, kuri atstoja penkias... big_smile

Tikra tiesa, kad norai daznai virsija galimybes...;)

23

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Daiva, 21 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Daiva, 21 parašė:

Geriau surask viena tokia, kuri 5 atstotu wink

Kam tokia reikia surast? Man? Taigi sakiau kokia problema... neapsidirbsiu su penkiom, vadinasi neapsidirbsiu ir su ta, kuri atstoja penkias... big_smile

Tikra tiesa, kad norai daznai virsija galimybes...;)

Ir galima prieiti isvados, kad kaikada vien tik noro neuztenka... o kazkas sneka reikia tik to noreti... nesamone... kas is tu noru, jei jie virsyja galimybes? :V

24

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

reikia norus su protu paderinti:::858

25

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Nereikia prisigalvoti tokiu noru, kuriems issipildzius, pats ju issigastum ir to nebenoretum..issipildo tik tie norai, kuriu is tiesu troksti visa sirdimi ir kurie issipilde suteiktu tau laime smile As tikiu, kad tereikia tik noro..bet tokio didelio didelio ir tada tikrai issipildys..bent jau mano tai tikrai issipildo visada wink

26

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Dovilė, 21 parašė:

reikia norus su protu paderinti:::858

O su kuo juos dar galima derinti... nebutu ir noru jei nebutu proto... na nesvarbu, visvien cia ne y tema... big_smile

27

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

o tu Sigitai su kuo valentinke praleisi?

28

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Daiva, 21 parašė:

Nereikia prisigalvoti tokiu noru, kuriems issipildzius, pats ju issigastum ir to nebenoretum..issipildo tik tie norai, kuriu is tiesu troksti visa sirdimi ir kurie issipilde suteiktu tau laime smile As tikiu, kad tereikia tik noro..bet tokio didelio didelio ir tada tikrai issipildys..bent jau mano tai tikrai issipildo visada wink

"Nereikia prisigalvoti tokiu noru, kuriems issipildzius, pats ju issigastum ir to nebenoretum"
Jei issipildo, vadinasi realus norai... o issigastama kartais ir paprastu smulkmenu...
Istikro suprantu ka norit pasakyt... Tik nesitikejau kad taip rimtai bus sureaguota... :V

29

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Dovilė, 21 parašė:

o tu Sigitai su kuo valentinke praleisi?

Sutikciau su jumis, bet kadangi as jum perzemas lygis, kagi, kazka teks kito sugalvoti... ;D
O jei rimtai, tai cia asmeninis klausimas, jam, manau, forume nevieta... big_smile

30

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

tai gali lygi iki to laiko pakelti :::044

31

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Lyyyygis yra lyyyygis, nieko jau su juo nepadarysi... big_smile

32

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Sedeti viena planuoju kaip ir eiline savo diena...Nera valentino dienos,nes nera antros puseseles,tad nieko niekuo negalesiu nustebinti ;(

33

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Nju va, neliudek Linut, man visad valentino diena budavo praleidziama vienai.;). Istiesu nekoks jausmas...kai mataj aplink susikabinusias poreles..:(.Grazu ziureti, bet ir liudna nes pati esi viena...
  Ir paciai sie metaj pirmi kai svesiu sia "svente" su artimu zmogumi...net keista kazkaip smile

34

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Inga, 19 parašė:

Nju va, neliudek Linut, man visad valentino diena budavo praleidziama vienai.;). Istiesu nekoks jausmas...kai mataj aplink susikabinusias poreles..:(.Grazu ziureti, bet ir liudna nes pati esi viena...
  Ir paciai sie metaj pirmi kai svesiu sia "svente" su artimu zmogumi...net keista kazkaip smile

o kaip faina! tai graziai atvesk wink

35

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

as nusprendziau nupikti ceki abiems i spa centra 1.5val. abiem vonios ir masazai ir vaisina kazkokiu gerimu manau visia nieko turetu buti... wink

36

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

kaip fajna istikro...o kokia kaina?..jei nepaslaptis.?
  Dekui Dovile uz grazius zodzius.....:)
..o as galvojau padaryti tokia ydomia dovanele....na tikriausiai esat maciusios vakaro ziniu mergaites kalendoriu..taj va sakiau nueisiu i foto atelje ir paprasysiu kad padarytu lygiai tai pat tik su mano nuotraukom... smile..na bet tik dar galvoju...;)

37

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Aleksandras, 21 parašė:
Agne, 15 parašė:

daugumai waikinu lengwa sugalwot ka nupirkt merginai bet wa merginoms neleingwa taigi sunku ir atsakyti i sita klausima nes waikinu yra iwairiu ir wieni kazka tokio megsta o kiti ne... ir tik pati mergina gerai pazinodama sawo waikina lengwai nupirktu dowanele....
BUSIMA PSICHOLOGE:DDd

atsiprasau, bet atrodo nusisnekejai truputuka. kodel sakai kad vaikinams lengviau ? ar tu buvai vaikinu ? tiek vieniems sunku tiek kitiems, ir merginu yra ivairiu ir vaikinu kurie kazka megsta ir kazko ne, todel prasyciau atsirinkti zodzius smile


Psihu klubas kazkox big_smile big_smile vieni ant kitu sako kad nusisneka visi mes nusisnekam big_smile

38

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Dar neteko niekad dovanoti sios sventes proga dovanu smile  Siais metais taip pat neteks smile Bet matau, kad zmoguciai turit geru ideju smile

39

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

As per valentinus pakveciau visas puskes i kina, nes katik atvare i italija ir neina joms susirasti draugu(del kalbos bariero) :::818 tai buvo pamalonintos mano gestu perv Valentino diena :::818

40

Re: Arteja Sv. Valentino diena. Ka organizuojat?

Oi tos sventes.. :::608 galvos skausmas, nes nezinai ka dovanoti, o ypac vyrui.. :::733