1

Tema: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

jai merginai patinka sex ir jai reikia to tai ji jau skaitoma paleistuve?

2

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

geriau tokiu vengti nes 1 as 10 nesiojasi dovanele patogiau susirasti gera drauge  kuri pvz kas 2ar3metai su kazkuo retkarciais pazaidzia o taip su tavim susitikineja

3

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Arturas, 21 parašė:

jai merginai patinka sex ir jai reikia to tai ji jau skaitoma paleistuve?

Visai ne... paleistuve ta, kuri sujaudina ir neduoda... big_smile

4

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Arturas, 21 parašė:

jai merginai patinka sex ir jai reikia to tai ji jau skaitoma paleistuve?

>> jau cia diskutuota ir issisemus tema..
> paziurekim i sita reikala is kitos puses :
>> jei vaikinas perlekia per daug panu tai jis asas o jei pana permiega su daug vyru tai ji kau kekse :? o kur logika tada visai nesimylekim ir busim dorovingi jaunuoliai gyvenimo nepagadinti ;D

5

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Linas, 19 parašė:
Arturas, 21 parašė:

jai merginai patinka sex ir jai reikia to tai ji jau skaitoma paleistuve?

>> jau cia diskutuota ir issisemus tema..
> paziurekim i sita reikala is kitos puses :
>> jei vaikinas perlekia per daug panu tai jis asas o jei pana permiega su daug vyru tai ji kau kekse :? o kur logika tada visai nesimylekim ir busim dorovingi jaunuoliai gyvenimo nepagadinti ;D

musu visuomeneje visdar taip ir skaitoma... vyrams viskas leistina, o tuo tarpu merginos uz tai "kariamos", as irgi logikos nematau
vyrai gali tenkinti savo poreikius su vos nekiekviena papuolancia, po to teisinasi "as buvau girtas tai nieko reiskia", o mergaite pasimylejusi ir patenkinusi savo poreikius tampa kuo.....? teisingai

6

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Arturas, 21 parašė:

jai merginai patinka sex ir jai reikia to tai ji jau skaitoma paleistuve?


Man asmeniskai nepatinka vaikinai kurie zyzia, kad tik duotu mergina, bet kai ji duoda veliau ja isvadina visokiais zodziais ir panasiai...
Mergina kuri duoda man as skaitau kaip normale mergina.

p.s. Dziaukis jai duoda!!!

7

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

na,nebent istekujus butu... o siaip tai tegu smaginas- nematau cia nieko blogo big_smile

8

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Jo...pritariu...

9

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

As tai taip nemanau,, bet dauguma , tai butent taip ir mano,, ko noret, juk dauguma zmoniu avinai big_smile

10

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Aurinta, 22 parašė:

As tai taip nemanau,, bet dauguma , tai butent taip ir mano,, ko noret, juk dauguma zmoniu avinai big_smile

pritariu visom penkiom, avinai.

11

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

taip,avinai,patys tie Aurinta,o ypac panos :::629

12

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

nu jei mergina VISIEMS duoda, tada ji yra paleistuve, o jei dar pasirenka kuriam duoti, kuriam - ne, tada nepaleistuve big_smile

13

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Dovilė, 21 parašė:

nu jei mergina VISIEMS duoda, tada ji yra paleistuve, o jei dar pasirenka kuriam duoti, kuriam - ne, tada nepaleistuve big_smile


Man patiko kaip cia parasiai....

:::608:::608

14

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Tomas, 27 parašė:

taip,avinai,patys tie Aurinta,o ypac panos :::629

Tu ka mane prisikiri avinu kategorijai???? beje ir panu cia isskirti nereiketu tongue

15

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

taip - paleistuve

16

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

nu jeigu visiems is eiles duoda tai ne paleistuve cia reiktu pavadint:=)bet jei kas antram tai normaliai sakau,gyvent irgi reikia:::044

17

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Birutele, 22 parašė:
Linas, 19 parašė:
Arturas, 21 parašė:

jai merginai patinka sex ir jai reikia to tai ji jau skaitoma paleistuve?

>> jau cia diskutuota ir issisemus tema..
> paziurekim i sita reikala is kitos puses :
>> jei vaikinas perlekia per daug panu tai jis asas o jei pana permiega su daug vyru tai ji kau kekse :? o kur logika tada visai nesimylekim ir busim dorovingi jaunuoliai gyvenimo nepagadinti ;D

musu visuomeneje visdar taip ir skaitoma... vyrams viskas leistina, o tuo tarpu merginos uz tai "kariamos", as irgi logikos nematau
vyrai gali tenkinti savo poreikius su vos nekiekviena papuolancia, po to teisinasi "as buvau girtas tai nieko reiskia", o mergaite pasimylejusi ir patenkinusi savo poreikius tampa kuo.....? teisingai

Birutele saulele as nesu suo.. as bet kur nekisu.. wink

18

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

As tai tokiu nemegstu nei vyru nei moteru kuriems rupi tik sex

19

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

turiu ir as ka pasakyti sita tema:)vaikino siuo metu neturiu issiskyriau pries 6 men....o tada ir prasidejo mano baliai festivaliai....demesio man niekada netuko...ir galima sakyt visada buvau ir esu demesio centre...ir vaikinuka suviliot be problemu:)tiesa sakant ir viliot nereikia:)po issiskyrimo pasileidau visiskai...miegu su berniokais ir nematau cia nieko blogo..as juk irgi zmogus man sexo irgi reikia...argi netiesa?:)....blogai darau?ar ne?:)

20

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Veronika, 22 parašė:

turiu ir as ka pasakyti sita tema:)vaikino siuo metu neturiu issiskyriau pries 6 men....o tada ir prasidejo mano baliai festivaliai....demesio man niekada netuko...ir galima sakyt visada buvau ir esu demesio centre...ir vaikinuka suviliot be problemu:)tiesa sakant ir viliot nereikia:)po issiskyrimo pasileidau visiskai...miegu su berniokais ir nematau cia nieko blogo..as juk irgi zmogus man sexo irgi reikia...argi netiesa?:)....blogai darau?ar ne?:)

smile ziurint kaip tu tai susiorganizuoji. jei jau visi draugai zino, kad is taves visada gaus, tai po kiek laiko bus sunku tokia etikete nusivalyti. bet jei kaip nors gudriau susuki, tai nieko bloga nematau. svarbu, kaip pati jautiesi smile