41

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

pilna vyru kaip sakant bobu:::852

42

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Arturas, 21 parašė:

jai merginai patinka sex ir jai reikia to tai ji jau skaitoma paleistuve?

Neskaitau as jokia paleistuve..tiesiog pana is kurios gali gauti ir tiek..be tokiu panu vyrams sunkiau gyventi butu..:D delto jokios paniekos ar pan. as joms nejauciu..daro tai ko pacios nori..tiesiog panos visada buvo dvieju rusiu:
1) pramogai malonumams
2) rimtiems santykiams
Delto kai uzsimanai kazko rimto tokias pamirsti ir susirandi 2 varianta.. Siaip dar imanomas tox dalykas kai panos is 1 varianto laikui ir amziui begant laiku sustoja ir pereina i 2 varianta..O kaikurios ir lieka visada tokios..bet jeigu joms taip gerai man dar geriau..:D

43

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

gerai pasakyta, Tomai:D pritariu:D

44

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

neskaitoma tada, jei ji turi nuolatini partneri.. o jei keicia juos kaip kojines, tai tikra paleistyve smile

45

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Pažystu žmonių kurie susidėjo su tokiom panom kurios su visais duodavosi,o paskiau susiranda gera vyrą ir tampa gerom ištikimom namu šeimininkėm.bet tokioms panoms daugiau ir demesio reik kad nenuklystu pas meiluziu as manau:)

46

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Veronika, 22 parašė:

turiu ir as ka pasakyti sita tema:)vaikino siuo metu neturiu issiskyriau pries 6 men....o tada ir prasidejo mano baliai festivaliai....demesio man niekada netuko...ir galima sakyt visada buvau ir esu demesio centre...ir vaikinuka suviliot be problemu:)tiesa sakant ir viliot nereikia:)po issiskyrimo pasileidau visiskai...miegu su berniokais ir nematau cia nieko blogo..as juk irgi zmogus man sexo irgi reikia...argi netiesa?:)....blogai darau?ar ne?:)

veronika labai gerai darai:)

47

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

na nemanau kad kiekviena mergina kiekvienam duoda...juk duodi tam,kuris tau patinka....juk nesigulsi su bet kuo,kaip sakoma bele vyras butu...

48

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

prigyrdai laisvo elgesio mergina šampu 11 abarotu,graziausias bernas nukabina ta pana,nusiveda i tamsu miegamaji pasimylet ,tada chebra pasivadina to grazuolio vardu ir visi is eiles atlieka reikala:)paprasta tik organizuot gerai reik ir patiems nenusilakt

49

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Mergina kuri duoda as vadinciau -nepavydzia, o kuri dar duodama dziaugiasi-vadinciau seksualia.

50

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

o kaip tas vyru posakis -  buciau merga - visiems duociau !  !!! Manau kad panu ir vaikinu teises vienodos . Nori - pasimk (jei moki) , bet nepamirshk apie savigarba , jei dar tokia likus - tada viskas ok smile

51

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Veronika gerai pasidraskei, bet tik tiek, o demesys ish baxuru puses tik del to kad tu miegi su bet kuo:) neisizheisk, bet tiesa akis dazhnai drasko:)

52

Re: Mergina kuri visiem duoda skaitoma paleistuve???

Veronika, 22 parašė:

turiu ir as ka pasakyti sita tema:)vaikino siuo metu neturiu issiskyriau pries 6 men....o tada ir prasidejo mano baliai festivaliai....demesio man niekada netuko...ir galima sakyt visada buvau ir esu demesio centre...ir vaikinuka suviliot be problemu:)tiesa sakant ir viliot nereikia:)po issiskyrimo pasileidau visiskai...miegu su berniokais ir nematau cia nieko blogo..as juk irgi zmogus man sexo irgi reikia...argi netiesa?:)....blogai darau?ar ne?:)

Negerai skausmą dėl netekties slėpti po naujomis pažintimis ar seksu su pirmu pasitaikiusiu. Tai gali atsiliepti vėliau... Manau, kad geriausia, kai yra ir fizinis ir dvasinis ryšys, tuomet nereikia kaitalioti partnerių kiekvieną naktį... Vėliau sunku sustoti ir užmegsti rimtus santykius...