1

Tema: Rusai ar lietuviai?

Rinkdamiesi draugus ziurit i tai kokia ju gimtoji kalba? ar manot, kad rusams vieta tik Rusijoj? aciu uz nuomone;)

2

Re: Rusai ar lietuviai?

man visiskai nedaro itakos gimtoji kalba....siaip draugu rusu as pati lyg ir neturiu,o jei ir turiu tai sunku atskirti,nes puikiai kalba lietuviskai,tai tik pagal varda ir pavarde atpazisti,kad nelietuvis:)bet man pvz savotiskai patinka,jei tenka pabendrauti su rusiskai kalbanciais zmonemis pvz.kai kuriais tevu draugais,bandau ismokti ir pati kalbeti,o ne tik suprasti mazdaug ka jie kalba:)
o cia del to,ar vieta tik rusijoje,nu tai taip iseitu,kad lietuviai irgi turi tik lietuvoje buti,o taip gi nera...

3

Re: Rusai ar lietuviai?

neziuriu smile svarbu normalus zmonės butu... smile koks cia dar rasizmas gali but? big_smile

4

Re: Rusai ar lietuviai?

koks skirtumas kokios tautybes,svarbu kad nebutu nupjauta.... ir gerai kalbetu lietuviskai

5

Re: Rusai ar lietuviai?

Ramunys, 18 parašė:

koks skirtumas kokios tautybes,svarbu kad nebutu nupjauta.... ir gerai kalbetu lietuviskai



Nupjauta?...:?

6

Re: Rusai ar lietuviai?

koks skirtumas kokia gimtoji kalba svarbu kad liezuvio nereik lauzyt ir kalbama nacionaline kalba big_smile pvz kaip galima susidraugaut su japonu? vienas japoniskai kalbes kitas lietuviskai? turbut taip nesusikalbetumet ir nesusidraugautumet big_smile zodziu jai jus gyvenat japonijoj tai japoniskai ismokstas kalbet jai japonas lietuvoj jis lietuviskai ismoksta ir tada galima susidraugaut su rusais ar bet kokiais kitais uzsienieciais yra visiskai tas pats ;P

7

Re: Rusai ar lietuviai?

Marina, 17 parašė:

Rinkdamiesi draugus ziurit i tai kokia ju gimtoji kalba? ar manot, kad rusams vieta tik Rusijoj? aciu uz nuomone;)

tu gal rasiste esi ?? tau gal rusai nepatinka ?  zmones kaip zmones,svarbu kad susikalbet butu imanoma big_smile

8

Re: Rusai ar lietuviai?

Artūras, 18 parašė:
Marina, 17 parašė:

Rinkdamiesi draugus ziurit i tai kokia ju gimtoji kalba? ar manot, kad rusams vieta tik Rusijoj? aciu uz nuomone;)

tu gal rasiste esi ?? tau gal rusai nepatinka ?  zmones kaip zmones,svarbu kad susikalbet butu imanoma big_smile



Arturai, paneles vardas Marina. Vien is vardo aisku, kad ji nera lietuvaite. Tai ji ir sugalvojo paklausti jusu nuomones apie rusaicius:)

9

Re: Rusai ar lietuviai?

vups,cia tj kibau ;D mm ..as kaip nelabai ta rusu kalba suprantu,tj ir vardas nelabai ka sako big_smile

10

Re: Rusai ar lietuviai?

Nežiūriu...Svarbu,kad lietuviškai mokėtų,to reik,kad galėtume susišnekėt;)

11

Re: Rusai ar lietuviai?

na as draugu tikrai neskirstau lietuvis nelietuvis:) Turiu labai daug draugu ukrainieciu baltarusu lenku ir visokiu ten kitokiu svetimtauciu mat mokausi tokioje kosmopolitiskoje vietoje.

Taciau jeigu kalbant apie mergina tai nei i viena merginuke neziuriu kuri nera lietuve smile Kartais netgi jei ir sneka lietuviskai bet su akcentu ar mikciodama mane ir tai atbaido smile nzn... noriu normalios padorios ir lietuvaites smile

12

Re: Rusai ar lietuviai?

o man vienodaj svicia....as nesu rasistas....ir baikit cia griba pjaut...

13

Re: Rusai ar lietuviai?

Aciu JUlija kad apgynejai;D taip, as esu ruse wink

14

Re: Rusai ar lietuviai?

zmonems tikrai netaikau jokiu apribojimu pagal ju tautybes, susikalbu ir su rusu ir su lenku big_smile
AURI , man asmeniskai mergina kalbanti rusiskai arba lietuviskai su rusisku akcentu yra labai sexy big_smile
ir aplamai man ruses merginos patinka ;D;D;D lygiai ta pati galiu pasakyt ir apie lietuves ir apie lenkes big_smile

15

Re: Rusai ar lietuviai?

koks skirtumas jis toks pats zmogus turi rankas kojas kaip ir as

16

Re: Rusai ar lietuviai?

nju rusaj tai dar nieko... bet lenku kiek priviso... man pvz seniau niekada lenkai nekliudavo... bet kai pradejau i univere pirmam dar kurse vazinet su autioku...taij pirma menesi buvo nieko, antra jau eme erzint, o veliau darydavpsi negera... isivaizduok... vaziuoji autike, kur atrodo kad tu esi vienintelis lietuvis...is ryto vaziuoji pshe pshe ir t.t vien aplinkui lenku kalba ir jokia kita, atgal vaziuoji vel tas pats... kaip jaustumeis? jauciaus kaip uzsieniete savo gimtajam mieste. sis nemalonus patyrimas is dalies pastumejo nusipirkti automobili ir pagreitino apsisprendima ji pirkti...

17

Re: Rusai ar lietuviai?

na as turiu drauge ruse ir nieko bloga nematau. svarbu koks zmogus yra. bet teko nemazai girdeti kaip rusai issisokineja pries lietuvius. tai tokie bajeriai man nepatinka. bet pagal keleta rusu nereikia spresti apie visa tauta smile

18

Re: Rusai ar lietuviai?

lenkas ne tautybe-tai profesija,  slektos prakeikti

19

Re: Rusai ar lietuviai?

rasistai, rasistai... Nusisnekat mielieji. Ne rasistai, o nacionalistai, fasistai ir t.t. Rusai yra tos pacios rases kaip ir lietuviai - baltaodziai smile

20

Re: Rusai ar lietuviai?

nekreipiu i tai demesio , pati turiu viena drauge is rusijos kuri jau seniai gyvena lietuvoje ir gerai su ja sutariu wink