41

Re: grupinis sex

nea tikrai brangusis ne astuoni....ir tikrai ne gatvej kazko ieskot reikia...paprasciausiai tai buna netiketai ir tikrai neplanuotai...bent as to tikrai neplanavau:)

42

Re: grupinis sex

geras grupinis big_smile

43

Re: grupinis sex

nu wa bet as nelabai megiamas big_smile

44

Re: grupinis sex

nenoriu grupinio, kazkos saltas, be jausmu seksas, kazkokia nesamone, kaip kokie sunukiai ant kalytes lipa bandom.
Man geriausias seksas su savo mergina.

45

Re: grupinis sex

tokiam sekse nebuna jausmu....nebent savo vaikina tempi kartu su savim...

46

Re: grupinis sex

o as noreciau kada isbandyti sexa su dvuem vyrais- gal ir nieko butu... wink

47

Re: grupinis sex

na man dar tokio noro nera....ziaurokai biski....

48

Re: grupinis sex

Erika, 19 parašė:

o as noreciau kada isbandyti sexa su dvuem vyrais- gal ir nieko butu... wink

tai kas neleidzia isbandyt?

49

Re: grupinis sex

nzn. ne visada tas noras yra... smile

50

Re: grupinis sex

butu keista jei visada noretum myletis ir dar keisciau, jei vis noretusi grupinio big_smile

51

Re: grupinis sex

man neteko ,bet pries keleta metu buvo galimybe,dvi panos, norejo kad jas padaryciau vienu metu o as kaip durnius gedinaus ,beto viena pana norejau kabint.o po to tuso taip ir nepakabinau:)ir dabar grauziuos po siai dienai, jau nuogos gulejo ,vaje,vaje:::851 jai pasitaikys galimybe tikrai tikrai pabandykit nes kitaip grausites visa givenima:::044

52

Re: grupinis sex

pilnai pritariu Gintautui

53

Re: grupinis sex

Tomas, 30 parašė:

nenoriu grupinio, kazkos saltas, be jausmu seksas, kazkokia nesamone, kaip kokie sunukiai ant kalytes lipa bandom.
Man geriausias seksas su savo mergina.

o aš galvojau, kad jau visai mažuma esu:)man grupinis irgi šaltas, bejausmis seksas atrodo.o jei tame bardake dar ir savo draugą pamatyčiau visai sugyvulėjusi, tai visi jausmai, ko gero išgaruotų.

54

Re: grupinis sex

svarbu ne kur ir ne ka,o su kuo ,mielieji! wink
beje,manau kad merginos yra daug tolerantiskesnes grupinio sekso atzvilgiu nei vaikinai.

55

Re: grupinis sex

na as ir taip manau...nes visad galvojau,kad dauguma merginu yra bisex,vyrui ta pripazint sunkiau

56

Re: grupinis sex

manau kad tikrai grupinis yra gerai,as su panele norim isbandyti tai ir patirti,bet nesurandam paneles:(

57

Re: grupinis sex

Visai neseniai stebejau tris savo drauges "besiduodancias", veliau prisijunge ir vaikinas...slykstu... geriau buciau to nemacius..va ka su vaikais alkoholis ir nelaimingos meiles daro :::b53

58

Re: grupinis sex

teko viena karta isbandyti. Visai nieko buvo, o dabar istekejusi esu ir mano vyras siulo isbandyti su treciu asmeniu, tai net nezinau, kazkaip tinkamo nerandu. O tada buvo gerai ir viskas tiko. smile

59

Re: grupinis sex

Gintaras, 28 parašė:

manau kad tikrai grupinis yra gerai,as su panele norim isbandyti tai ir patirti,bet nesurandam paneles:(


O tu ieskok vaikino big_smile greit rasi big_smile

60

Re: grupinis sex

fe slykstus jus esat na man nera noro su kuo nors dalintis savo mergina