1

Tema: Kas ka palieka daugiau? ;[

kas ka palieka daugiau? ;[ merginos-vaikinus? ar gi vaikinai-merginas? ;[[[~

2

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

;D ;D ;D
>>>cia neisaiskinamas dalykas, nes priklauso nuo to,kas kam atsibodo, kas ka iskaudino, ar siaip del visokiu nepaaiskinamu desniu :?

3

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

joa, gal cia vertetu labiau klaust del kokiu priezasciu paliekame vieni kitus? nors ir taip aisku... gi jei nesusiderina zmones, tai ir buna skyrybos smile

4

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Manau 50:50, bent man taip buna smile

5

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Paprasciausiai viskas priklauso nuo charakterio vat

6

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

argi svarbu kas ka palieka... juk turime fakta: issiskyrusi pora! juk analizuodami kas pirmesnis pasake NE, poreles nesulipdysim... jei jau si issiskyre, tai rodo jog kazkas buvo ne taip ir nemanau kad esminis dalykas butu vienas kito kaltinimas ar svarstymas kodel jis(ji) buvo skyrimosi organizatorius(e)...

7

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Tiek merhina vaikina,tiek vaikinas mergina,cia jau priklauso nuo situacijos ir del kokios priezasties ira paliekama!

8

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

manau, kad vaikinai merginas... as pati, jei matau, kad nieko gero nebus, neskubu tapacia diena palikt vaikino...na kazkaip berysio, o vaikinai paskuba, na jie juk nenori, kad juos paliktu big_smile

9

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Grazhinkeee, 16 parašė:

kas ka palieka daughiau? ;[ merghynos-vaikinus? ar ghy vaikinai-merghynas? ;[[[~

o koks skirtumas?

10

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Rūta, 19 parašė:

manau, kad vaikinai merginas... as pati, jei matau, kad nieko gero nebus, neskubu tapacia diena palikt vaikino...na kazkaip berysio, o vaikinai paskuba, na jie juk nenori, kad juos paliktu big_smile

o ka tu zinai ar vaikinas is tikruju skubejo? gi i jo smegnis neilisi ir negali pasakyt ar jis seniai svarste apie skirybas ar nea. galbut suprato, kad negali su viena art kita smukmena taikstytis, tai geriau skirtis dabar, nei po 10 metu.

11

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

turetu buti virai,bet seis laikais:::041Palieka tas kuris jauciasi tvirciau ant koju ir laisvesnio mastimo ,tai zmones kurie nenori taikitis su viskuom kas jems nepatinka(tai vienas tipas).kitas<Taip pat nepastovus asmenis (isiblaskeliai kurie nezino ko nori)

12

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

na aš manau, kad irgi vienašališkai negalima teigti, kas ką palieka, nes viskas nuo aplinkybių priklauso, nors man teko, nemažai palikti, manęs dar nieks nebuvo palikęs. Bet manau, jau geriau palikti, nei tampytis vaidijantis...

13

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Jei yra tokiu priezasciu, del kuriu neverta buti kartu, tuomet geriau issiskirt ir nera skirtumo kas pirmas pasiule.  Blogiausia, kai merginos negali ivardinti konkreciu priezasciu , tuomet persasi isvada, kad pacios nezino ko nori! Po pusmecio suzinai apie jas, kad nuo ko bego , ant to ir uzsoko   smile

14

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Jonas, 29 parašė:

Jei yra tokiu priezasciu, del kuriu neverta buti kartu, tuomet geriau issiskirt ir nera skirtumo kas pirmas pasiule.  Blogiausia, kai merginos negali ivardinti konkreciu priezasciu , tuomet persasi isvada, kad pacios nezino ko nori! Po pusmecio suzinai apie jas, kad nuo ko bego , ant to ir uzsoko   smile

Nebūtina sugebėt išvardint konkrečias priežastis, kodėl nenori būt kartu. Turėtų užtekti jau to, kad nenori būti kartu.
O džiūgauti, kad nuo ko bėgo ant to ir pataikė, tai gal irgi nereikia - o gal nepakankamai greitai bėgo ir nepavyko pabėgti... :::b40

15

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Rūta, 26 parašė:

na aš manau, kad irgi vienašališkai negalima teigti, kas ką palieka, nes viskas nuo aplinkybių priklauso, nors man teko, nemažai palikti, manęs dar nieks nebuvo palikęs. Bet manau, jau geriau palikti, nei tampytis vaidijantis...

Manau Tau patiko jausmas kad palieki Tu, o ne tave:D Ane!
Visdelto sveikinantis dalykas kai zmones supranta kad ateities su tuom zmogum nera ir padare isvada paliekame savo partneri, bet jai taip pastoviai tai gal tavije kazkas negerai pati palieki kad taves paskui nepaliktu jug skaudu kai tave palieka...Ane!
Man tai taip jau nebuvo, net jei ir dabar susirinktu visos buvusios ir paneiktu mano zuodzius juk kartais nesvarbu ka kiti mato ar zino svarbu kaip jautiesi tuo atveju...
Man tai juokinga kai mergina ateina po dvieju metu pertraukos  ir sako "viskas baigta" labai ir neverkiu ir taip nieko nebuvo, o ko cia dar skirtis aiskintis :? ir panasiai ,kam ten sakyti viskas baigta ... Matai kad netinki ar jis netinka tai isvis kam prasideti:? Matai kad kazkas netaip iseini ir viskas ...kam ten tampytis :? gali kas nuors ir uzmusti is pavydulio kad jau su kitu hmm o gal jau laukia progos ...

16

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

o jie daznai skuba daryt sprendimus.palieka,po to gailisi ir nori grizt.sunku kartais juos suprast

17

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

na cia jau senai buvo nustatyta kad merginos is vienos planetos o vaikinai is kitos todel jie niekaip vienas kito nesupranta :>
kartais buna isimciu wink

18

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Ausra, 24 parašė:

o jie daznai skuba daryt sprendimus.palieka,po to gailisi ir nori grizt.sunku kartais juos suprast


cia del to kad galvoja ne tom smegenialiam big_smile

19

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

istikruju koks durnas klausimas,bet ka padarysi... cia jau priklauso nuo porels,kuriam atsibos tas ir paliks,ar kuris kuri pirma iskaudins,)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

20

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Diana, 17 parašė:
Rūta, 19 parašė:

manau, kad vaikinai merginas... as pati, jei matau, kad nieko gero nebus, neskubu tapacia diena palikt vaikino...na kazkaip berysio, o vaikinai paskuba, na jie juk nenori, kad juos paliktu big_smile

o ka tu zinai ar vaikinas is tikruju skubejo? gi i jo smegnis neilisi ir negali pasakyt ar jis seniai svarste apie skirybas ar nea. galbut suprato, kad negali su viena art kita smukmena taikstytis, tai geriau skirtis dabar, nei po 10 metu.


Mano atveju, atvirksciai- vaikinai stabdziai, o as visada skubu smile o del to kad vaikinai dazniau palieka merginas tai jau tikrai nesamone, nes manes asmeniskai nei vienas vaikinas palikes nera..;)