21

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Viktorija, 17 parašė:
Diana, 17 parašė:
Rūta, 19 parašė:

manau, kad vaikinai merginas... as pati, jei matau, kad nieko gero nebus, neskubu tapacia diena palikt vaikino...na kazkaip berysio, o vaikinai paskuba, na jie juk nenori, kad juos paliktu big_smile

o ka tu zinai ar vaikinas is tikruju skubejo? gi i jo smegnis neilisi ir negali pasakyt ar jis seniai svarste apie skirybas ar nea. galbut suprato, kad negali su viena art kita smukmena taikstytis, tai geriau skirtis dabar, nei po 10 metu.


Mano atveju, atvirksciai- vaikinai stabdziai, o as visada skubu smile o del to kad vaikinai dazniau palieka merginas tai jau tikrai nesamone, nes manes asmeniskai nei vienas vaikinas palikes nera..;)


Tikriasiai nespejo dar palikti nes palikai tu pirma big_smile

22

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Buvo ir taip, Fiodorai, bet ne tame esme big_smile

23

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Viktorija, 17 parašė:

Buvo ir taip, Fiodorai, bet ne tame esme big_smile


Taip taip aiskink ,aiskink viskas i tema big_smile

24

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

man atrodo kad vaikinai merginas. nors nuo poros santykiu, aplinkybiu ir paciu zmoniu priklauso.Bet visgi,vaikinai ne tokie nuosurdus ir jiem smulkmeneles neturi tiek prasmes kiek mums.Mes esam prieraisesnes ir prioritetai musu kitokie. pvz : merginoms kalbant sia tema -santykiai su tuo kazkuriu tipo vieninteliu, o jiems- intymus.

25

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

nors pati esu gan ilgai isdraugavus su vienu tikrai nuosurdziu vaikinu ir jam gal labiau tiko tos savybes, kurias jau anksciau isvardinau smile

26

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

manau kad vaikinai nes ne visi zino ko nori is merginu:::213

27

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Simona, 15 parašė:

manau kad vaikinai nes ne visi zino ko nori is merginu:::213

:::213 manau po penkiolikos tai labiau merginos, nes zino ko jos nori labiau:::213

28

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Rūta, 19 parašė:

manau, kad vaikinai merginas... as pati, jei matau, kad nieko gero nebus, neskubu tapacia diena palikt vaikino...na kazkaip berysio, o vaikinai paskuba, na jie juk nenori, kad juos paliktu big_smile

as atvirksciai stengiuosi daryt tiap, akd mane paliktu, nemegstu aiskint kodel mes netinkam vienas kitam smile

29

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

o koks skirtumas kas palieka?:) svarbu del ko palieka... smile

30

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

tai neapskaiciojama nes tai butu = skaiciuoti zmoniu jausmus...

31

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Fiodoras, 24 parašė:
Viktorija, 17 parašė:
Diana, 17 parašė:
Rūta, 19 parašė:

manau, kad vaikinai merginas... as pati, jei matau, kad nieko gero nebus, neskubu tapacia diena palikt vaikino...na kazkaip berysio, o vaikinai paskuba, na jie juk nenori, kad juos paliktu big_smile

o ka tu zinai ar vaikinas is tikruju skubejo? gi i jo smegnis neilisi ir negali pasakyt ar jis seniai svarste apie skirybas ar nea. galbut suprato, kad negali su viena art kita smukmena taikstytis, tai geriau skirtis dabar, nei po 10 metu.


Mano atveju, atvirksciai- vaikinai stabdziai, o as visada skubu smile o del to kad vaikinai dazniau palieka merginas tai jau tikrai nesamone, nes manes asmeniskai nei vienas vaikinas palikes nera..;)


Tikriasiai nespejo dar palikti nes palikai tu pirma big_smile

nu cia tiesa jau viena tai pareiske :? rodos Gintare:::525

32

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

siuo atweju as galwoju kad waikinai

33

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

manau, kad daugiause ir dazniause palieka vaikinai paneles... nes jug jie naudojasi ta proga, kad pasaulyje daugiau paneliu.... juokauju... Gal piesiog jie nemoka saugoti santykiu....

34

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

man vemt norisi             

35

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Grazhinkeee, 16 parašė:

kas ka palieka daughiau? ;[ merghynos-vaikinus? ar ghy vaikinai-merghynas? ;[[[~

36

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

blemba nutiko man toks dalykas paliko mene pana ir ji sako kad mane tebemyli o visi musu bendri pazystami sako kad ji jau turi kita  tai ar as durnas ir ji man **** prota ar taip imanoma?

37

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

mane visada palieka tai as manau kad vaikinai daugiau palieka merginas...bet teko girdeti ir priesingu atveju:)

38

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Dovydas, 14 parašė:

man vemt norisi

neapsivemk:)

Diana, 14 parašė:

manau, kad daugiause ir dazniause palieka vaikinai paneles... nes jug jie naudojasi ta proga, kad pasaulyje daugiau paneliu.... juokauju... Gal piesiog jie nemoka saugoti santykiu....

cia tai gerai parasiai :::110

39

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Kiek zinau siuo klausimu niekas dar statiskitos neisvede :::001

40

Re: Kas ka palieka daugiau? ;[

Is asmenines patirties, palieku visada as, taciau ta visada priklauso nuo zmogaus. Daugumoje atveju, jei vienas nebutu palikes, tai uz savaites ar uz menesio paliktu kitas. Dazniausiai palieka tas kuris didesnis realistas kadangi problemas pastebi visi, bet kai kurie bando jas spresti ir taisyti santykius kurie jau galbut nepataisomi, o kiti tiesiog susitaiko su tuo, kad vistiek nieko neiseis. Butent todel manau, kad daugiau palieka vaikinai nes jie kiek realistiskesni tokiuose atvejuose, maziau prisirise.