1

Tema: Liemenėlės su pakietinimu

Girdėjau pasakojo draugės apie tokias.. kaip ten jos, patogios, nesu pati nešiojus?

ką kiti sako pamatę? išsiskiria kad krūtinė didesnė tampa?

2

Re: Liemenėlės su pakietinimu

negaliu tau patart,bet cia jai nori kad tipo tavo krutine didesne atrodytu,tai to nedaryk,nes kai kuriem vaikinam ir mazos patinka

3

Re: Liemenėlės su pakietinimu

tema juk kuriau merginoms smile noriu kad tos kurios isbandziusios parasytu

4

Re: Liemenėlės su pakietinimu

tai nebuvo taip parasyta,ir tarp kitko, visos bendraamzes jau miegot nuejo smile

5

Re: Liemenėlės su pakietinimu

tikrai krutis gerai pakelia ir vizualiai padidina,o del patogumo tai kaip ir visos liemeneles...

6

Re: Liemenėlės su pakietinimu

bet ir seip graziau atrodo...

7

Re: Liemenėlės su pakietinimu

tokios liemeneles suteikia grazesne forma ir geriau prilaiko. o patogumas - tai kaip ir su visom  - reikia prisitaikyti ta, kuri tau tiktu, su ja gerai jaustumeis. aisku ir nuo pasiuvimo, kokybes priklauso.

8

Re: Liemenėlės su pakietinimu

Natalija, 17 parašė:

Girdėjau pasakojo draugės apie tokias.. kaip ten jos, patogios, nesu pati nešiojus?

ką kiti sako pamatę? išsiskiria kad krūtinė didesnė tampa?

dalykas dar yra tame svarbus, koks tas pakietinimas.... as pavyzdziui nesioju su pakietinimu, kuris yra labai plonas ir jis neiskreipia mano krutines formos....

o apie liemenukus su pakietinimu kurie parduodami turguje patyliu....... uzsidedi ir atrodo kad krutine silikono prisipumpavus. idomu kiek laiko vaikinuka apgausi kad krutine didele, jeigu jos isvis nera:)

9

Re: Liemenėlės su pakietinimu

Istikruju as nesioju ir man labiau patinka su pakietinimu,nera didele krutine mano,tad jos ir padailina ir palaiko grazesnia figura,pvz as turiu ir toki liemenuka kurio puse yra cilikono pavidalo pakietinimas,niu tikrai jis patogus!

10

Re: Liemenėlės su pakietinimu

pati nenešioju tokių,bet esu girdėjusi,kad puikios..ir labai patogu

11

Re: Liemenėlės su pakietinimu

nebutinas dalyaks ta liemenele.. bet ta su pakietinimu jei sako gera tai reiktu pabandyt

12

Re: Liemenėlės su pakietinimu

liemeneles su pakietinimu yra gerai,bet mazai krytinei..as tokiu nesiot negaliu nes krutys labai dideles,ir tokiu atveju paprasti eilinai liemenukai tinka.bet viena esu turejus su pakietinimu,likau patenkinta nes krutine atrode labai grazei.

13

Re: Liemenėlės su pakietinimu

liemenles su pakietinimu yra gers, jei issirenki tokia, kuri tinka butent tau ir neiskreipia naturalios kruptu formos smile taip pat geras budas kai ka nuslepti :pp big_smile :::008

14

Re: Liemenėlės su pakietinimu

Vo čia tai tema big_smile kas ten peš liemenėles,man tai nieko nereikia palaikyt ,bet įdomu kaip atsisega :?

15

Re: Liemenėlės su pakietinimu

man labiau patinka be pakietinimo. nors turiu keleta ir su pakietinimu. o siaip vasara is viso be jos geriausia vaikstineti. cia kiekvienas renkasi kaip kam patogu manau, jei mergina kompleksuoja del krutines tai lai isigyja tokia kad siek tiek pakeltu krutis, bet tik del patogumo

16

Re: Liemenėlės su pakietinimu

Ema, 18 parašė:

Teko  kartą nešioti , tas pats jausmas kaip ir su paprasta tik kad krūtinė didesnė atrodo ir tiek smile

kartą? :DD po to vieno karto išmetei? big_smile