1

Topic: Ar grozis daug ka reiskia?

Apie meile ir grozi...

2

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

negi grozis tjek daug rejskia ysimylint..?kodel dauguma merginu renkas grazesnius?:::018:::b54

3

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

tokiu atveju ir isimylimas tik grozis.. jei vidus tuscias.. o jei grazus vidus, isorinis grozis nebus tiek svarbus.. zinoma, isvaizda siek tiek lemia.. taciau tu tikrai nesi baisuoklis, todel nesiparink jei patinkanti mergina pasirinko kita.. ateis ir tavo valanda wink

4

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

O kodel dauguma vaikinu renkasi grazesnes panas? :::757
taip buna, grazuolis vaikinas, visu merginu svajone, o kai pabendrauji, pasirodo, kad jis pasiputes ir nera apie ka su net kalbeti :::840 o yra ir fainu ir sauniu vaikinuku ir jie yra labai grazus nepriklausomai nuo ju isvaizdos:::d05

5

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

I klausima kodel dauguma vaikinu renkasi grazesnes panas, acakysju, nes jiem daugeu rupi grozis ne widus, bet yra wajkinu,kad swarbus ir widus, o grozis nlb... :::721:::714 bet kodel tada merginos werkia kaj jas palieka grazuolej wajkinaj (tusti ir be sazines) ir nepasimoko ir neiesko su graziu widum wajkino, o wel susiranda grazuoli ir wel ratas be galo... tongue :::726

6

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

o apie tarp 2ju wajkinu pasirinkima,tj man lb ydomu, kodeal merginos renkasi labeu grazesnjus, neswarbu kad ta grazesnji pazysti daug mazeu nej kita...?:::744:::406:::d14

7

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

visokiu yra, vienos rinktusi grazesni isore, kitos vidumi.. kiekvienam savo..

8

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

matai gal ta musu visuomene skatina taip elgtis visur matome tik zmoniu idealus reklama tlevizija afisos mieste,,,visur sukista piestiniai zmones manau taij veikia musu psichika ir lemia tokius sprendimus:)

9

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

neimanoma nusakyti,kas yra grazus vaikinas...nes kiekviena mato kitaip ir apie tai jau kalbeta tukstancius kartu...siandien kaip tik su klasiokem vartinejom zurnala ir kiekvienai patiko vis kitoks vaikinas....kas vienai buvo grazu,kitai pasirode nepatrauku...veliau apie zurnalo merginas savo nuomones isreiske ir vaikinai...jiems buvo lygiai tas pats,nebuvo taip,kad visiems vaikinams patiktu ta pati mergina.o siaip jau kiekvienas zmogus nori,kad jo antra puse jam butu grazi ir vidumi, ir isore.

10

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

Tikrai ne kiekvienam grozis kazka reiskia...Vieniems nesvarbu zmogaus grozis,jam tik reikia gero pasnekovo,kitiems grozis didziausia vertybe,negrazi nebendrausiu,dar net kartais visaip isvadina...Manau jau cia pruiklauso nuo zmogaus isprusinmo,vienas atstums kitas bendraus!

11

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

nu nezinau...man tai grozis daug ka reiskia...bet dabar susimascius netgi nezinau kodel:?

12

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

is isvaizdos susidaromas pirmas ispudis apie zmogu...

13

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

man tai buna nuolat taip kad jeigu vaikinas grazus tai bendrauju...o jeigu ne. tai netgi zodzio nepasakau...tik dabar supratau kad keista esu...nu nieko nepadarysiu

14

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

mes renkames visuma smile ne vien grozi, ne vien prota renkames,bet visko po biske... niu aisku,visokiausiu variantu gali but... o jei atrodo,kad grozio maza,tai ta trukuma turetu kompensuoti kazkokios kitos savybes smile reik moket isnaudot savo privalumus smile

15

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

nera negraziu zmobiu yra tik taip kad skoniai skirtingi:))) pagrinda gi vistiek sudaro vidus, charakteris, pomegiai... jei niekas neatitinka tai ir bendrauti sunku big_smile

16

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

Evelina, 17 wrote:

man tai buna nuolat taip kad jeigu vaikinas grazus tai bendrauju...o jeigu ne. tai netgi zodzio nepasakau...tik dabar supratau kad keista esu...nu nieko nepadarysiu

Nieko ir nedaryk, juk laikui begant daug kas keiciasi... Visokiu zmoniu yra visokiu ir reikia, juk ta zinai... big_smile

17

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

o ash vidum grazhus... kol miegu dazhniausiai :::215

18

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

Sigitas, 23 wrote:
Evelina, 17 wrote:

man tai buna nuolat taip kad jeigu vaikinas grazus tai bendrauju...o jeigu ne. tai netgi zodzio nepasakau...tik dabar supratau kad keista esu...nu nieko nepadarysiu

Nieko ir nedaryk, juk laikui begant daug kas keiciasi... Visokiu zmoniu yra visokiu ir reikia, juk ta zinai... big_smile

Nu jo sita tai zinau:D

19

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

grozis nera svarbus tik milintiem zmoniem kurie nepatire kas yra meile tas nezino kas yra grozis

20

Re: Ar grozis daug ka reiskia?

nu paskaiciau paskaiciau cia viska ir nu mano kitokia nuomone pirmas isupis yra isore ane ??? tai cia visi kalba apie vidu skaitykim einu gatve ir ziuriu kaip bachuras atrodo gi neilysiu as jam i vidu ir nepaziuresiu koks jo mastymas o tas nelabai grazus bet gerai bendrautu taip gi nera visi ta puikiaisiai suprantam .kai sako kad isvaizxzda nesvarbi nu grinai nusisneka gi svarbi ji tiek pat kaip ir vidus kaip tu ta zmogu pazinsi jei tau jis negrazus ir net bjauru pire jo eiti ir kalbeti keisti jus keisti vidu pazisti tik po kiek laiko o uzsimerkus visada nevaiksciosi gi bjauru butu jei tave buciuotu koks bechuras su ispuvusiais dantim ir durnai skambetu nors jis ir negrazus jo vius idealus