1

Tema: Nivea kremai

Sveiki, ka manote apie sia produkcija, kokius kremus esate isbandziusios? smile

2

Re: Nivea kremai

visom keturiom uz, nes tai praktiskai vieninteliai kremai, nesukeliantys man alergines reakcijos! wink

3

Re: Nivea kremai

oi, nivea, geris mano odai wink ranku krema, kuno losjona, dar toki kazkoki zerinti kuno kremuka turiu wink zodziu, nesigailiu wink

4

Re: Nivea kremai

Labai geras kremas,o ypac ranku ir veido ziemai! as rik uz ja!

5

Re: Nivea kremai

aš tai tingiu kremintis išvis, tai nežinau... kažkada bandžiau tą mėlynam apvaliam indely, bet nieko ten gero... nežinau kažkaip nejaučiu poreikio visokiem kremam hmm

6

Re: Nivea kremai

O man labai patinka Niveos paakiu kremukas smile
labai fainas,,,, nors dar neseniai naudoju, bet esu labai patenkinta smile

7

Re: Nivea kremai

Martyna, 19 parašė:

aš tai tingiu kremintis išvis, tai nežinau... kažkada bandžiau tą mėlynam apvaliam indely, bet nieko ten gero... nežinau kažkaip nejaučiu poreikio visokiem kremam hmm


tam melynam indely labai riebus kremas, jis ypac tinka ziema, as juo pasitepdavau kojas ir rankas, tai labai puikiai tiko wink

8

Re: Nivea kremai

O kiek jis mazdaug kainuoja? smile

9

Re: Nivea kremai

zinau, kad maziukas indukas apie 3lt gal,o jau didesnis gal 8... bet tiksliai nz.. bet labai gerai pedoms ir kulnams wink

10

Re: Nivea kremai

reikes isbandyti smile
Siaip gal yra niveos kokiu prausikliu ar losjonu?
Man labai praverstu smile

11

Re: Nivea kremai

net nubegau i vonia pasiimti, kad tiksliai uzrasyciau wink
>>toks nieko visai yra kasdieninio naudojimo veido sveitiklis, bet as ji ne kasdien naudoju, toks su tokiomis melynomis granulemis.. veidelis svelnesnis ir dailesnis patampa tikrai wink vadinasi wash
e-fine.. apie 16 lt gal kainuoja... (bet as droge su nuolaida pirkau uz 8)
>>>o losjonas.. tai as naudoju nivea body perfect contour intensivcreme Q10 plus.. kvepia maloniai ir oda stangrina (bent jau taip sako wink ) apie 20 Lt

12

Re: Nivea kremai

Nijolė, 20 parašė:

net nubegau i vonia pasiimti, kad tiksliai uzrasyciau wink
>>toks nieko visai yra kasdieninio naudojimo veido sveitiklis, bet as ji ne kasdien naudoju, toks su tokiomis melynomis granulemis.. veidelis svelnesnis ir dailesnis patampa tikrai wink vadinasi wash

e-fine.. apie 16 lt gal kainuoja... (bet as droge su nuolaida pirkau uz 8)
>>>o losjonas.. tai as naudoju nivea body perfect contour intensivcreme Q10 plus.. kvepia maloniai ir oda stangrina (bent jau taip sako wink ) apie 20 Lt

butinai reikes isbandyti smile
aciu tau uz patarimus

13

Re: Nivea kremai

prasau zuikuti :::419

14

Re: Nivea kremai

manau kad nuo siu "kokybisku" kremu po desimt dvidesimt detu istiso naudojimo, turesit beveik kiekviena krutyje po augli, nes ten tokiu medziagu yra, kurios sukelia kruties vezi...
geriau pasidomekit kuo nors patikimesniu, pavyzdziui auksciausios kokybes kad butu produktas o  kaina nera svarbu...

15

Re: Nivea kremai

tu manai, kad nivea kremai nera kokybiski :? as tai kitokios nuomones kazkodel :?

16

Re: Nivea kremai

na dar neteko "Nivea" produkcija isbandyti:::b18

17

Re: Nivea kremai

ojeee... pas mane tai visa nivea kolekciaja ;D ;D

18

Re: Nivea kremai

man kazkoks viena nivea kuno losjonas lb patiko,lb skaniai kvepejo,tik zinoma pavadinimo dabar tikslaus nepasakysiu,nes jau seniai nebeturiu.o siaip tai turiu nivea rutulini dezodoranta-man patinka.prisimenu dar mano mociute naudodavo toki nivea krema,na pati paprasciausia ta is melyno indelio,tik nzn ar jai patiko:)

19

Re: Nivea kremai

as naudoju aqua sensation veido krema, ranku krema, paskui veido odos svetikli, ir kuno losjona. gera firma, gera produkcija, nemanau kad ji prasta ar kazka sukelia:? ir kaina prieinama

20

Re: Nivea kremai

Lina, 23 parašė:

as naudoju aqua sensation veido krema, ranku krema, paskui veido odos svetikli, ir kuno losjona. gera firma, gera produkcija, nemanau kad ji prasta ar kazka sukelia:? ir kaina prieinama

mes jos maniakes big_smile)