21

Re: HARIS POTERIS

Diana, 17 parašė:

pasirodyk pats koks esi. be to, pats turbut aklas, nes ne kiek ne geriau atrasai.

diana mindaugas kvailas jisnesupranta ka raso... nekreipk demesio...

22

Re: HARIS POTERIS

Na,pamenu.

23

Re: HARIS POTERIS

Simona, 17 parašė:

Na,pamenu.

ar tau negaila dumboldoro?

24

Re: HARIS POTERIS

..nelabai..:::b56..gal šiek tiek,bet ne tiek,kad po to ilgai apie tai galvočiau...:::003

25

Re: HARIS POTERIS

man tai kazkaip visa knyga neteko prasmes atrodo neliko hohsvardo

26

Re: HARIS POTERIS

..o kurioj čia dalį:::017:::858

27

Re: HARIS POTERIS

Simona, 17 parašė:

..o kurioj čia dalį:::017:::858

6oj smile vat ir b pakutinetoj bus isleista

28

Re: HARIS POTERIS

:::050ups...apsimelavau:::818

29

Re: HARIS POTERIS

big_smile pasitaiko

30

Re: HARIS POTERIS

man tai patiko perskaiciau visas 7 ir labai tuo dziaugiuosi:::528

31

Re: HARIS POTERIS

{erskaicau 1 yr apsisniorau tokis **** skaityt net bloga

32

Re: HARIS POTERIS

Man asmeniskai, net netraukia tokios knygos kurios ant bagos, pamenu kai pusbroliui man teko  skaityti, kaskiek.. tai taip neidomu man buvo... zinoma kad jau isaugau ta amziu kad patiktu tokios knygos, bet cia tokios atsiprasant nesamones...

33

Re: HARIS POTERIS

Vaiva, 20 parašė:

Man asmeniskai, net netraukia tokios knygos kurios ant bagos, pamenu kai pusbroliui man teko  skaityti, kaskiek.. tai taip neidomu man buvo... zinoma kad jau isaugau ta amziu kad patiktu tokios knygos, bet cia tokios atsiprasant nesamones...

Neatsiprasant ,o tikros nesamones :::346

34

Re: HARIS POTERIS

Prie ko Haris Poteris ir kultūra???

35

Re: HARIS POTERIS

Šalia G. G. Markezo "100 metų vienatvės" ar A. Miuntės "Knygos apie San Mikelę" perskaičiau ir "Harį Poterį". Ir ką... Man ŽIAURIAI patiko. jeigu jau Coelho skaitom ar knygas apie tai, kaip vienuoliai pardavinėja ferarius, tai Poteris juo labiau vertas vietos temoje apie kultūrą. nereikia nurašyti to, ką skaito VAIKAI. Jų literatūra irgi kultūra.

36

Re: HARIS POTERIS

Knygos neskaičiau, bet žiūrėjau filmą, patiko.

37

Re: HARIS POTERIS

sorrry  for  my  engl.  i,m  italiano  ..i  like  herry  potter  ..is  nice  romanzo