1

Tema: Futbolas

Kaip jums patinka futbolas , gal turit megstamiausia komanda , zaideja ???

2

Re: Futbolas

Megstamiausia komanda Arsenalas zajdejas Tierry Henry

3

Re: Futbolas

megstama komanda Barcelona o zaidejas ronaldinijo

4

Re: Futbolas

liverpoolis o zajdeju yra keli [;

5

Re: Futbolas

barselona/ronaldinio, nors siaip dazniau jai ziuriu tai kasi. Nors niekad krepsinis nepranoks futbolo, jei zaisti , tai tik ji...

6

Re: Futbolas

ja ja pats zajdziu futbola taj tikrai idomiau nej kashi:)

7

Re: Futbolas

man labiausiai patinka komanda plunges babrungas o zaidejas ernestas alekna nes pats esu :DDD

8

Re: Futbolas

patinka daug zaideju, net nzn bet siaip tai neturiu megstamos komandos jei pvz. kas zaidzia tai pasirenku labiau patinkancia komanda, ir uz ta ir sergu big_smile

9

Re: Futbolas

ko ko nemegstu futbolo tai jau tikrai.Mano kaimynas Lietuvos ringtinej zaidzia Rolandas Dziaugstas.

10

Re: Futbolas

Turino Juventus..

11

Re: Futbolas

patinka.. patinka.. bt vaikinukaj labiau.. big_smile~

12

Re: Futbolas

vopsem man uz putbola geresnio geimo ner. o kases tai nekenciu, metai kai durnius ir lauki kris, nekris. gal nba paziuriu dejimu ir tai tik kartais. p.s. football rullz  :::328 ir beto mergoms patinka futbolistai :::740

13

Re: Futbolas

futbolas jegele.....:D) vasara zadejau pradet vaiksciot i rungtynes.... ir sirgsiu u vilnaius zalgiri:-D

14

Re: Futbolas

ash ti myliu fulea krc unreall zaidimas ! krc sirgciau uz vokietyja arba anglija su olandija o zaidejai patinka visi ? big_smile big_smile big_smile !!!

15

Re: Futbolas

gal turit kokiu linku plz parashykit man ar i foruma ar i privata ieskok.lt ir ash galiu suveikt linka kur rasit futbolo klipuku ir visokiu idomybiu ir naujienu !!! Foolea owns all !!! !!! !!!
http://www.soccerproject.opateam.com/

16

Re: Futbolas

AMZINASZ GERBEJAS!!!

17

Re: Futbolas

nu blem as nesuprantu sito zaidimo big_smile  kol nubega nuo vieno aikstes galo i kita tai ir viskas pasibaigia ;D

18

Re: Futbolas

futbola patinka tik zhaisti

19

Re: Futbolas

Judita, 17 parašė:

futbola patinka tik zhaisti


j o as sutinku zaisti daug idomiau nei ziureti

20

Re: Futbolas

Davad Beckham Pats geriausias!!!