1

Tema: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

as su savo draugem labai diskutavau ta tema ir pasidare idomu, ka jus galvojat. ar skaitote sms is savo vaikino ar merginos tel? ar noretumete, kad sms esancius jusu telefone skaitytu antroji pusele? girdejau atveju, kad kiti mylimojo/mylimosios telefone perzvelgia ar neatsirado nauju irasu tel. knygoje. ka apie tai manote?

2

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

As tai neskaitau,ir nematau tokio poreikio. Ne man skirta, reiskias negaliu ir paziureti. nebent pati parodytu. Ir labai dziaugiuosi,m kad manop tel. taip pat niekas aper manes neliecia.

3

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

siaip tai visaip buvo... bet isitikau,kad jei zmogus yra grieztai nusistates,kad jo tlf patikrintu,buna nepatenkintas ir pan.,vadinas jis tikrai kazka slepia... as tai megstu patikrint karts nuo karto,kas ce tokio? ir pati nedraudziu,kad knistus po mana tlf,jei jam tik ramiau nuo to bus...

4

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

As skaitau, bet vien del to kad ir mano tel. visada yra cenzuruojamas, taj ish tikro yra labai nemalonu kaip parasho tik tau zhinomas numeris smsa , o shtai pagriebe telefona ir tu turi aishkinti kodel rasho, kam ,kokiu tikslu... nesuprantu as tokiu cenzuravimu, todel tik ish linksmumo paemu telefona ir pasizhiuriu paveiksliukus... as manau toks elgesys kele saves nepasitikejima arba dar kazkoky ligota pavyda.

5

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

siaip man netiktu, jei sugalwotu waikinas patikrint mano telf., nors ten nieko ypatingo ir nerastu... siaip asmeninis reikalas, man raso o ne kam kitam.

6

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

man tai atrodo visiska nesamone despotiskas kontroliavimas zmogaus.. jei tu nepasitiki pana tai ko su juo buni :?
>> as tai neskaitydavau savo panos sms

7

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

turi buti pasitikejimas, o sitokiu atveju jo nera...

8

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Žaneta, 20 parašė:

siaip tai visaip buvo... bet isitikau,kad jei zmogus yra grieztai nusistates,kad jo tlf patikrintu,buna nepatenkintas ir pan.,vadinas jis tikrai kazka slepia... as tai megstu patikrint karts nuo karto,kas ce tokio? ir pati nedraudziu,kad knistus po mana tlf,jei jam tik ramiau nuo to bus...

na as manau, kad juk jei as nors santykiuose negerai, tai savaime pajusi ar is akiu, ar nuojauta pasnibzdes, tam nereikia ir i telefona ziureti.
o dar kitas dalykas - as su savo draugais kartais pokstaudami ka nors susirasom, pvz.: "pasiilgau brangioji, kada susitinkam?" arba "tai kodel manes nemyli?" ir pan. jei tai perskaitytu mano vaikinas, jis galetu visko prisigalvoti. jei analogiskas zinutes jo telef.rasciau irgi nerimauciau ir save draskyciau. tai del to kad netikrinu, man paciai juk ramiau smile

9

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Giedre, 27 parašė:

As skaitau, bet vien del to kad ir mano tel. visada yra cenzuruojamas, taj ish tikro yra labai nemalonu kaip parasho tik tau zhinomas numeris smsa , o shtai pagriebe telefona ir tu turi aishkinti kodel rasho, kam ,kokiu tikslu... nesuprantu as tokiu cenzuravimu, todel tik ish linksmumo paemu telefona ir pasizhiuriu paveiksliukus... as manau toks elgesys kele saves nepasitikejima arba dar kazkoky ligota pavyda.

as is pradziu irgi buvau ipratusi klausineti tokiu dalyku. kai draugavau su savo exu tai jis gaudavo sms, o as is karto: kas, kodel ir pan. man tiesiog buvo idomu, tikrai nenorejau cenzuruoti. bet mes apie tai daug kalbejomes ir as ismokau tokiu dalyku nebeklausineti. is pradziu buvo laaaabai sunku. ateina sms, ar skambina o man jau automatiskai liezuvis klausimus beria smile bet kai jau nebeklausinedavau, tai pamaciau kaip faina taip elgtis. kai neklausi, tai jei pats vaikinas nori, tai ir pasipasakoja, kas kaip ir pan. ir taip daug idomiau budavo kalbetis. o be to jis irgi manes tokiu dalyku neklausdavo ir tai labai vertinau.:)

10

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?


    Aisku, geriausia nelysti, kur ne tavo, bet manau, paklausti galima, jei nores pasakys teisybe, jei ne - meluos, bet moterys nedurnos, turi gera nuojauta, ir supras, kas kaip... nereiks nei telefone knaisiotis... :::456

11

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

nesąmonė. Slapčia skaityti yra absurdas, kur tada pasitikėjimas vienas kitu? Abipusiu susitarimu vėl.. žinant, kad bus perskaityta, galima viską greit ištrinti ir kas iš to? Nekenčiu, kai kišamasi į mano privatumą, todėl ir pati to nedarau. Per didelis įtarumas tik erzina. Kad ir kokie artimi santykiai bebūtų, kažkoks žmogaus privatumas turi likti nepažeistas, kitaip tai jau nesveika.

12

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Martyna, 19 parašė:

nesąmonė. Slapčia skaityti yra absurdas, kur tada pasitikėjimas vienas kitu? Abipusiu susitarimu vėl.. žinant, kad bus perskaityta, galima viską greit ištrinti ir kas iš to? Nekenčiu, kai kišamasi į mano privatumą, todėl ir pati to nedarau. Per didelis įtarumas tik erzina. Kad ir kokie artimi santykiai bebūtų, kažkoks žmogaus privatumas turi likti nepažeistas, kitaip tai jau nesveika.

pritariu tau. mano drauges vaikinas tikrindavo jos telefone ar neatsirado nauju vardu. tai jinai ir ivedinedavo vietoj valdis - valda, jonas - janina ir pan big_smile

13

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

As irgi taip kartais darydavau big_smile

14

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Nes mano mergina kartais paziedavo pas mane tel kas dedas smile

15

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

na va smile tai kas čia per santykiai: "pažaiskim slėpynių" big_smile vaikiška :::920

16

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

ne nebent kartais leidze dirstelt smile manyciau tai tiekvieno asmeninis reikalas smile

17

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

esu isitikinusi,kad tel yra asmeninis daiktas ir kas nori jo paimt ir skaitinet sms negali. slykstus lindimas i asmeninius dalykus. BET jei jau antrajai puselei taip knieti ir naktim nemiega,o as neturiu ko slepti,tai prasau - skaityk! taciau vien toks noras ir itarinejimas,kad su kazkuom susirasineju jau yra nepasitikejimas.
kita vertus kartais netycia pasmalsavus draugo tel, nieko neitariant, galima kai ka netiketo rasti....kas gali labai sugadinti nuotaika....

18

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Živilė, 20 parašė:

esu isitikinusi,kad tel yra asmeninis daiktas ir kas nori jo paimt ir skaitinet sms negali. slykstus lindimas i asmeninius dalykus. BET jei jau antrajai puselei taip knieti ir naktim nemiega,o as neturiu ko slepti,tai prasau - skaityk! taciau vien toks noras ir itarinejimas,kad su kazkuom susirasineju jau yra nepasitikejimas.
kita vertus kartais netycia pasmalsavus draugo tel, nieko neitariant, galima kai ka netiketo rasti....kas gali labai sugadinti nuotaika....

pritariu del asmeninio reikalo ir pan ner ko kist nosies galima tik paerzint kita puse duok paskaityt sms ir pazet kaip reguos big_smile

19

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

as ir tajp noreciau paerzint, gaila neisejna, nes jis visaj nesierzina ir ramej atkisa telefona ;] matomai ner ko slept.

20

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

as netikrindavau vaikino tel, nes nenorejau sulaukt to paties, nes pas mane daznai visokio nereiksmingo brudo budavo ka galima ne taip inteerpretuot smile
o siaip net jei pas mane viskas tavrkinga butu, nelisciau. ne visada gi idomu skaityt kitu sms, o jei tie sms idomus ir man nesako kas ten, vadinas ne mano reikalas... :V