41

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Dora, 18 пишет:

Privacy is privacy. Nelieciu vaikino telefono, neatsakau jam skirtu skambuciu. Prie mano  telefono irgi niekas nagu nekisa ir tuo labai dziaugiuosi.

kaip faina! o jus susitarete del to ar savaime taip elgiates?

42

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

kekvienas teel tai yra kiekvieno zmogaus pasaulis tai kam listi i ji?

43

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

nesamone...nors kartais paskaitydavau,kai berniukas miegodavo nieko neradus,save grauzdavau kodel as juo nepasitikiu!!!!
bet kartais toks patikrinimas buna i nauda!!!!

44

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Dovilė, 21 пишет:
Dora, 18 пишет:

Privacy is privacy. Nelieciu vaikino telefono, neatsakau jam skirtu skambuciu. Prie mano  telefono irgi niekas nagu nekisa ir tuo labai dziaugiuosi.

kaip faina! o jus susitarete del to ar savaime taip elgiates?

Dovile, nesusitare mes, tiesiog tai tarp musu yra elementaru. Buna nebent kartais paprasau jo atsiliepti jei skamba telefonas ir as negaliu prieiti arba atvirksciai. Tiesiog nera pagrindo nepasitikejimui.

45

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Dora, 18 пишет:
Dovilė, 21 пишет:
Dora, 18 пишет:

Privacy is privacy. Nelieciu vaikino telefono, neatsakau jam skirtu skambuciu. Prie mano  telefono irgi niekas nagu nekisa ir tuo labai dziaugiuosi.

kaip faina! o jus susitarete del to ar savaime taip elgiates?

Dovile, nesusitare mes, tiesiog tai tarp musu yra elementaru. Buna nebent kartais paprasau jo atsiliepti jei skamba telefonas ir as negaliu prieiti arba atvirksciai. Tiesiog nera pagrindo nepasitikejimui.

tai taip tokiais atvejais suprantu. mano draugu pora tai jau nebeturi savo privataus gyvenimo, o telefonai tai irgi praktiskai bendri. viena karta gaunu is merginos sms kad kviecia i savo vaikino gimtadieni. daugelis susirinkusiu draugu pamane, kad ta mergina savo vaikinui ruosia staigmena, o jis apie svente net nezino. kai pradejom klausineti, kodel ne pats sventes kaltininkas rase, tai ta pora musu nesuprato: madaug koks skirtumas? visada kai siunciu vienam is tos poros zinute pagalvoju, kad perskaityti ir man atsakyti gali kitas asmuo, nesvarbu kam sms adresuotas. is tikruju taip ir buna....

46

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

oi jau kaip bendrus sms raso tai visiska nesamone,tada jokio privatumo neturi ir neidomu juk taip gyvent...tokios poros gali viena tel tik turet!

47

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Žaneta, 20 пишет:

siaip tai visaip buvo... bet isitikau,kad jei zmogus yra grieztai nusistates,kad jo tlf patikrintu,buna nepatenkintas ir pan.,vadinas jis tikrai kazka slepia... as tai megstu patikrint karts nuo karto,kas ce tokio? ir pati nedraudziu,kad knistus po mana tlf,jei jam tik ramiau nuo to bus...

nesamone. nieko nuo savo antros puses neslepiu, bet nepakesciau, jei knistusi po mano zinutes.. kazkada kol miegojau isknaisiojo skype history ir dar liepe pasiaiskint kodel ten vienaip ar kitaip parasyta, prisigalvojo neaisku ko.. uzsiutau kaip reikiant. gal puse dienos pykau. daugiau ten nosies nebekiso.. bent jau tikiuosi=) man net i galva nesautu imt ir skaityt jo zinutes/meilus ar dar kazka.. gerbiu jo privatuma ir noriu, kad taip pat butu gerbiamas manasis.

48

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

mano rupuze vaikinas skaito:::018 o as jo ne...neidomu...:)

49

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Dovilė, 21 пишет:
Dora, 18 пишет:
Dovilė, 21 пишет:
Dora, 18 пишет:

Privacy is privacy. Nelieciu vaikino telefono, neatsakau jam skirtu skambuciu. Prie mano  telefono irgi niekas nagu nekisa ir tuo labai dziaugiuosi.

kaip faina! o jus susitarete del to ar savaime taip elgiates?

Dovile, nesusitare mes, tiesiog tai tarp musu yra elementaru. Buna nebent kartais paprasau jo atsiliepti jei skamba telefonas ir as negaliu prieiti arba atvirksciai. Tiesiog nera pagrindo nepasitikejimui.

tai taip tokiais atvejais suprantu. mano draugu pora tai jau nebeturi savo privataus gyvenimo, o telefonai tai irgi praktiskai bendri. viena karta gaunu is merginos sms kad kviecia i savo vaikino gimtadieni. daugelis susirinkusiu draugu pamane, kad ta mergina savo vaikinui ruosia staigmena, o jis apie svente net nezino. kai pradejom klausineti, kodel ne pats sventes kaltininkas rase, tai ta pora musu nesuprato: madaug koks skirtumas? visada kai siunciu vienam is tos poros zinute pagalvoju, kad perskaityti ir man atsakyti gali kitas asmuo, nesvarbu kam sms adresuotas. is tikruju taip ir buna....


bet čia truputį nesamonė, kai parašai ir nežinai kas atrašys. nepatiktų man taip smile vebgčiau tokiems rašinėt smile juk kartais nori tiosiog šiaip kam nors parašyt, arba atvirksčiai, parašysi ką nors rimta, o perskaitys ne tas žmogus... :V

Simona, 21 пишет:

oi jau kaip bendrus sms raso tai visiska nesamone,tada jokio privatumo neturi ir neidomu juk taip gyvent...tokios poros gali viena tel tik turet!


vieną telefoną? aš tai nelabai įsivaizduoju ;D na, tarkim, kad ir darbe tau reik telefo, draugui taip pat, tai ką, negi dalinsitės būdami skirtingose vietose? big_smile arba juk ir patiems tarpusavy susirišt reik.

Danguole, 21 пишет:

mano rupuze vaikinas skaito:::018 o as jo ne...neidomu...:)


oj Danguolyt..  giliausia užuojauta tau smile tiekiuos greit jam praeis noras skaitinėt ir taip pat tai pasidarys nebeįdomu. o bandei ką nors sakyt dėl tų sms skaitymų?

50

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

As tai neskaitau, ir jis mano neskaito;) cia dabar sugolvotu dar;D

51

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

o as skaitau..idomu juk kartais pasniukstineti big_smile

52

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Julija, 19 пишет:

o as skaitau..idomu juk kartais pasniukstineti big_smile

O ar ydomu, kai kazkas kitas sniukstineja, tai kas pas Tave?

53

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

manau cia nuo poros santykiu priklauso. Jei turi ka slepti tai neleidi, taciau jei tavo telefone nera nieko del ko tavo antra puse galetu tave pradet itarinet ar panasei tai duodi ir net mintis nekyla ar galima ar ne.. beto jei zmogus tavimi pasitiki tai ir nelys ten kur jam nederetu ar kur tu nenoretum kad jis lystu.

54

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Karolina, 17 пишет:

manau cia nuo poros santykiu priklauso. Jei turi ka slepti tai neleidi, taciau jei tavo telefone nera nieko del ko tavo antra puse galetu tave pradet itarinet ar panasei tai duodi ir net mintis nekyla ar galima ar ne.. beto jei zmogus tavimi pasitiki tai ir nelys ten kur jam nederetu ar kur tu nenoretum kad jis lystu.

as nors ir neturedavau ko slepti bet i mano tel listi neleisdavau. ko? turi savo tel - tegu savo sms ir skaitineja.

55

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

skaito kartais mano,as ne,kazkaip neidomu...

56

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

Sigitas, 23 пишет:
Julija, 19 пишет:

o as skaitau..idomu juk kartais pasniukstineti big_smile

O ar ydomu, kai kazkas kitas sniukstineja, tai kas pas Tave?

jei jis neskaitytu man ten tokia mintis nebutu kilusi,jei kisasi i mano gyvenima kodel as tureciau atsilikti :::734 big_smile

57

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

big_smile skaityt neskaitydavau , nes neidomu big_smile tik i skambucius karts nuo karto atsiliepdavau big_smile

58

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

kokia prasme skaityt? smile juk reikai apsitiket zmogumi...

59

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

as tai neskaitau, man neidomu.. kam? aj... o pas mane skaito.. o man negaila..

60

Re: ar skaitote sms is savo vaikino/ merginos telefono?

skaityti vaikino/merginos sms slapcia tai tikra nesamone,jai jis ja ar ji/jy myli ir istikimi vienas kitam tai kam reikia juos skaityti?