1

Tema: Buti neformalu gerai ar blogai ??

smile Gal neformalai yra tik demesio ieskotojai ??? Neformalai atstumia ar zavi ??

2

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

mane zavi. smagu, kad zmogus turi savo stiliu ir nebijo kitaip atrodyti smile

3

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Mane taip pat zavi:D Aisku nezavi tik vaikai kurie tik rengiasi neformaliai o isore yra tokie kaip ir visi big_smile

4

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Linas, 18 parašė:

Mane taip pat zavi:D Aisku nezavi tik vaikai kurie tik rengiasi neformaliai o isore yra tokie kaip ir visi big_smile

tokie atrodo juokingi, o ne stilingi smile

5

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Dovilė, 21 parašė:
Linas, 18 parašė:

Mane taip pat zavi:D Aisku nezavi tik vaikai kurie tik rengiasi neformaliai o isore yra tokie kaip ir visi big_smile

tokie atrodo juokingi, o ne stilingi smile

Butent, tokie atvejai, mano nuomone, dazniausiai nutinka zmonems kuriems labai demesio truxta ir taip tikisi jo gauti big_smile 

6

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Stanislovas, 17 parašė:

smile Gal neformalai yra tik demesio ieskotojai ??? Neformalai atstumia ar zavi ??

Stanislovai, tu čia ir vėl apie save? O tas tavo neformališkumas gal triusikėliais su širdutėm pasireiškia? ;D

7

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Martyna, 19 parašė:
Stanislovas, 17 parašė:

smile Gal neformalai yra tik demesio ieskotojai ??? Neformalai atstumia ar zavi ??

Stanislovai, tu čia ir vėl apie save? O tas tavo neformališkumas gal triusikėliais su širdutėm pasireiškia? ;D

Gal uztenka is zmogaus triusiku dergtis:D

Ps: Man buvusi pana padavonajo triusikus su sirdutems, tai turbut ir as neformalu patapau:D

8

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

big_smile o ko jums nepatinka mano triusikeliai su sirdutem big_smile o ka galvojat apie pvz kotus kurie rengiasi juodai dazosi akis nagus ir t.t ar jusu tai neatstumia ???

9

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Stanislovas, 17 parašė:

big_smile o ko jums nepatinka mano triusikeliai su sirdutem big_smile o ka galvojat apie pvz kotus kurie rengiasi juodai dazosi akis nagus ir t.t ar jusu tai neatstumia ???

ne kotai, o gotai :::044 manes tai neatstumia. tik kiti taip rengiasi nelabai zinodami, kokia gotu filosofija, muzika ir pan. tie zmones, kurie gyvena savo ideja yra verti pagarbos wink

10

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Linas, 18 parašė:
Martyna, 19 parašė:
Stanislovas, 17 parašė:

smile Gal neformalai yra tik demesio ieskotojai ??? Neformalai atstumia ar zavi ??

Stanislovai, tu čia ir vėl apie save? O tas tavo neformališkumas gal triusikėliais su širdutėm pasireiškia? ;D

Gal uztenka is zmogaus triusiku dergtis:D

Ps: Man buvusi pana padavonajo triusikus su sirdutems, tai turbut ir as neformalu patapau:D

gal ir užtenka, betgi kaip smagu! big_smile

Stanislovas, 17 parašė:

big_smile o ko jums nepatinka mano triusikeliai su sirdutem big_smile o ka galvojat apie pvz kotus kurie rengiasi juodai dazosi akis nagus ir t.t ar jusu tai neatstumia ???

na triusikėliai su širdutėm tai mažiau atstumia negu juodieji žmonės šiuo atveju big_smile tegu jie ir šaunuoliai, kad yra kitokie, bet pernelyg nežavi manęs. Kita vertus, nesu kaip reikiant bendravusi nė su vienu smile

11

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

atvirai pasakius, tai negaliu as i juos ziureti... be saules auge zmones... del trupinelio demesio gali padaryti bet ka...

12

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

man jie patinka,bet turi buti ne tik isore,bet ir vidumi idomus...o ne koks durnelis vaidinantis kieta...

13

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

nemaciau dar nei vieno "kieto" neformalo. visi jie nosis nukabine vaiksto. o kai kalba, tai vienas nesamones... turintys savo pasauli uzsidare zmones....

14

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

jug ir nefromalai turi buti skirtingi, ne kaip visi zmones...
bet kodel zmogus turintis savo stiliu gali buti tik tada, kada vis isiveria daugybe auskaru, ar is plauku padaro nesamone, jug ir galima be to tureti savo stiliu, visokio tipo zmonems priimtinesnio

15

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

siaip as manau, kad dauguma ju, tai tik daro kazkoki sau realybes sou, kaip susilaukti demesio... ir visai neisigilina i tu zmoniu (tu tikruju nefromalu) pasauleziura ir t.t.
>>> kazkoki cia reaybes sou rode per tv3, kai i toki nama susodino zmones :V ir jie ten gyveno su TIKRAISIAIS (respectas jiems wink ) neformalais... jauciu, kad jie va zmones, tai tikrai gyveno savo tikejimu ir t.t.
>>>...>> o cia... dieve dieve... apsirengia juodai, nusidazo plaukus juodai, dar akis pasiryskina juodai ir visas neformalumas :? nejuokinkit ,.. cia tik MELAS ir spjaudymas ant to, kuo tiki tie zmones... zn zn, buna, kad tikrai tiki tuo, bet speju, kad is tu visu, kuriuos as matau gatveje, bus tik apie puse tvirtai tikinciu tuo, kuo dedasi..

16

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

na askalbu apie tuos, kurie i universiteta ateina su kerzais, isdarkytaisplaukais, prisivarste pilna veida auskaru ir t.t. jokios aprangos kulturos ir t.t.

17

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Marius, 22 parašė:

nemaciau dar nei vieno "kieto" neformalo. visi jie nosis nukabine vaiksto. o kai kalba, tai vienas nesamones... turintys savo pasauli uzsidare zmones....


va tuo jie ir idomus,kad turi savo pasauli...

18

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

tai jo... idomus... minedas irgi idomus, bet atsibodo, kaip ir visi tie neformalai, 1 karta pamatai ir idomu, bet kai jie ta savo "stiliu" (vargu ar cia stiliumi dar vadinama) demonstruoja kulturingose istaigose... tai atsiprasau....

19

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

na jei tu turi omenije tokius neformalus kaip minedas...tai suprantu kodel jie tau nepatinka...cia klounas,o ne neformalas:::044

20

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

as ji tik kaip pavizdi paminejau