21

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Nijolė, 20 parašė:

siaip as manau, kad dauguma ju, tai tik daro kazkoki sau realybes sou, kaip susilaukti demesio... ir visai neisigilina i tu zmoniu (tu tikruju nefromalu) pasauleziura ir t.t.
>>> kazkoki cia reaybes sou rode per tv3, kai i toki nama susodino zmones :V ir jie ten gyveno su TIKRAISIAIS (respectas jiems wink ) neformalais... jauciu, kad jie va zmones, tai tikrai gyveno savo tikejimu ir t.t.
>>>...>> o cia... dieve dieve... apsirengia juodai, nusidazo plaukus juodai, dar akis pasiryskina juodai ir visas neformalumas :? nejuokinkit ,.. cia tik MELAS ir spjaudymas ant to, kuo tiki tie zmones... zn zn, buna, kad tikrai tiki tuo, bet speju, kad is tu visu, kuriuos as matau gatveje, bus tik apie puse tvirtai tikinciu tuo, kuo dedasi..

Ten buvo realybes sou "Beprociu namai" :::305

22

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Marius, 22 parašė:

as ji tik kaip pavizdi paminejau

Na sitoj temoj Minedas netinkamas pavyzdys.Ne is tos "serijos":::550

23

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

tu atidziau skaityk ka as rasau, as kalbu apie demesio reikalaujancius zmone, todel jis tinkamas pavyzdys.

24

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

pritariu, kad daug neformalu rengiasi tiesiog noredami demesio sau ir pan. bet nematau cia nieko bloga. tegu rengiasi smile labai gaila jei jus savo gyvenime nesutikot idomiu neformalu. as keleta pazinojau ir jie tikrai superzmones, turintys savo filosofija ir kitoki gyvenimo buda. buvo labai idomu su jais bendrauti. bet tokiu, deja, yra mazai. kita vertus, bent jau man neformalai yra geriau negu fyfos.

25

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Jeigu ne tik išvaizda,bet ir savo mąstymu kažkuo išsiskyria(geraja prasme)tai tikrai labai šaunu..

26

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Na,neformalai savo isvaizda tikrai zavi ir jie yra drasus tuo jog sugeba issiskirti is kitu ir jiem visai nesvarbu ka masto kiti apie juos smile Bet galbut yra ir dalele tiesos pasakyme,jog jiems truksta demesio smile

27

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

esu bendravusi su pora neformalu (tu tikruju), istiesu labai idomus zmones. zinoma, dabar gatvese pilna juodai apsirengusiu ir issidaziusiu... vaizduojanciu kazka, nors istikruju yra paprasti zmogeliai su demesio trukumu.

28

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Na,mano vaikinas yra skinheadas smile ir tenka bendrauti man su jais bei kitais neformalais zmones visi yra super jie smile atviri nuosirdus smile

29

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Apie skinus nieko gero negirdejau ;x bet kai nepazystu tai negaliu sakyt... visgi visi zmones skirtingi:>

30

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Va butent,apie juos pripasoka visokiubjauriu dalyku visi nors ju nepazysta...

31

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

zavi visi neformai iki viena.. smile

32

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

demesio trukumas?... o jus zavi toks demesys, kaij gatvej kas antras kartoja, kad pykina, arba kad uzmusti reikia?... :?

33

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Man patinka kai jaunimas iesko saves ir nebijokitu kitu nuomones, jaunyste tam ir duota kad butu galima ekspermentuoti. Beekspermentuojant randamas savitas individuolus stilius, kuri pilkoji visuomene gali pavadinti neformaliu. Geriau bet koks neformalus stilius, nei kad trenigais "pasipuoses" jaunimelis slifuojantis gatves.

34

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

Buti neformalu yra geris...

35

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

man tai nepatinka tie neformalai smile kai pamatai koki emo norisi prilupti big_smile

36

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

emo(scene)(barbes ir goto misrunai) vopsem yra ne neformalas o isgama,didele gyvenimo klaida. yra tikrieji emo, emocore ar panasiai..zmones su idejom,protingi..ir panasesni i goto ir panko misruna o ne bratz lele.

37

Re: Buti neformalu gerai ar blogai ??

neformalai,sitaip atrodo ne del kitu demesio,jiems sitaip atrodyti patinka,jie jauciasi savimi....kai man budavo blogai as pasislepdavau savo uzdarame gyvenime kad niekas neatkreiptu y mane demesio ir paliktu ramybeje....as toleruoju tokius zmones nes suprantu juos