1

Tema: Pieno lazeriai?

Emmm kur galima kaune juos gyvai isvysti?? kaip jums jie? ir tt ir pn :}

2

Re: Pieno lazeriai?

Esu elektronines muzikos myletojas ir seip muzikos, kuri netelpa i pop remus ir yra siek tiek kitokia nei esam iprate girdeti skambant visur: baruose, per radija, televizija ir t.t. Perklauses ju naujausia ir kaip supratau debiutini albuma Voyage, savo subjektyvia nuomone vertinu labai gerai. Tik vienintelio kurinio nesupratau tame albume ir man jis ishvis iskrenta is viso albumo konteksto tai Robot is... Taciau gal tai tik man pasirode taip. Nezinau kaip kitiems smile Apie ju gyvus pasirodymus as nieko nezinau, taciau taip pat noreciau juos pamatyt grojancius GYVAI!

3

Re: Pieno lazeriai?

pirma kart apie tokius girdziu:)

4

Re: Pieno lazeriai?

daba per radija ju diana ledizia.. siaip patarciau pasiklausyti, bo bent jau as manu, kad tai vienas geriausiu dalyku lt muzikoje siuo metu...;]
:::106

5

Re: Pieno lazeriai?

"Pieno lazeriai" hmm tai ka ten kas nors su pienu surista ;D
ar kaip?

6

Re: Pieno lazeriai?

na tikrai nea;} bet smagus reikalas tikrai, na nors nepatiks, jei klausai visu tu mango, ir delfinu:}

7

Re: Pieno lazeriai?

Lietuviu tik Inculto klausau

8

Re: Pieno lazeriai?

na nezinau, pasiklausyk, gal patiks, su naujausiu albumu vokietijoje klubuose, kiek girdejau, visai neblogai sutikti buvo...

9

Re: Pieno lazeriai?

mhm.. atrodo visgi nedaug kas dar apie juos girdejes, nors is tikruju jau gana senokai jie pradeje savo veikla. Berods buvo imanoma pries kiek tai laiko ju gabalu pasiklausyt ar netgi parsisiust is kazkokio saito.. wink Nu fainuoliai gi jie.. big_smile

10

Re: Pieno lazeriai?

as tako ftp radau apie 30 ju dainu..

11

Re: Pieno lazeriai?

o, kaip gerai kad ten ju yra big_smile matyt reikes lyst i taka paziuret.. as tik pirmuosius gabaliukscius turiu.. smile

12

Re: Pieno lazeriai?

na esme tokia, kad kai ten tuos pravalymus padare is viso ten iskyrus popsa nelabai kas liko kiek ziurejau .. siaip bandyk per ldc++, ten ju turetum visai rasti..

13

Re: Pieno lazeriai?

manau turetu but www.ore.lt grotuve.. neesu tikras, zinau kad Ryralio kolektyvas kazka bendro su jais dare, ar tai viena tuseli kur jie pasirode ar ka.. siaip nuomoniu girdejau kad nesamone, cia girdziu kad labai gerai.. reikia isgirst..

14

Re: Pieno lazeriai?

aj visiska beprotybe..ne man:D karve zmogus visciukas:D

15

Re: Pieno lazeriai?

Zmones, pradekit pirti muzika tu atloikeju kuriuos jus mylite. Neapvaginekit smile Nes tai ju tikrai nedziugina smile

16

Re: Pieno lazeriai?

hey,pieno lazeriai jega jega!!!!!! if my life is like climbing in mountain:))))

17

Re: Pieno lazeriai?

puiki grupe wink

18

Re: Pieno lazeriai?

Kosmonautai jie bet man patinka,kazkas tokio nebanaulaus kaip g&g ,mango,geltona ir ttt:)

19

Re: Pieno lazeriai?

Voyage geras gabalas, o visa kita ... nžn nžn. nieko ypatingo.