1

Topic: skaudu

man 16m.ir daznaj pagalvoju  kodel dauguma vaikinu buna nenuosirdus,neimanoma suprasti kodel jie viena sneka,o kita daro...man del to labai skaudu...kodel vaikinai tokie???

2

Re: skaudu

ne visi tokie smile
bet kartais lengviau sutikt su kaskuo, bet padaryt savo, arba pasakai viena, kaskas pasikeicia ir daro kita.. smile

3

Re: skaudu

paskaityk kitas temas. ten yra daug apie tai parasyta. visu pirma reikia ismokt skaityt, o tada pradet rasyt. gal kazkur jau yra atsakymas i tavo klausima. visu antra: paziurek i save, ar tikrai esi tokia tobula ?

4

Re: skaudu

tobulu zmoniu sawaime aisku nera

5

Re: skaudu

Nikita, 16 wrote:

ne visi tokie smile
bet kartais lengviau sutikt su kaskuo, bet padaryt savo, arba pasakai viena, kaskas pasikeicia ir daro kita.. smile

kai kuriu zmoniu poelgiai nepateisinami

6

Re: skaudu

Laura, 16 wrote:
Nikita, 16 wrote:

ne visi tokie smile
bet kartais lengviau sutikt su kaskuo, bet padaryt savo, arba pasakai viena, kaskas pasikeicia ir daro kita.. smile

kai kuriu zmoniu poelgiai nepateisinami

Butent, KAIKURIU... Taciau Tu gali zmones pasirinkti ir is kitos grupes... ;D

7

Re: skaudu

niu bet taigi nera didelio pasirinkimo siais laikais

8

Re: skaudu

Kokiu budu ir iskur kazka rinksies, kiek to pasirinkimo bus... daug ir labai daug priklauso nuo Taves pacios... :V

9

Re: skaudu

niu taip

10

Re: skaudu

Aleksandras, 21 wrote:

paskaityk kitas temas. ten yra daug apie tai parasyta. visu pirma reikia ismokt skaityt, o tada pradet rasyt. gal kazkur jau yra atsakymas i tavo klausima. visu antra: paziurek i save, ar tikrai esi tokia tobula ?


kodel tu taip piktai reiski sawo nuomone???

11

Re: skaudu

Niu matai mergyte gyvenimas ziaurus ir nerozemis klote,ne visada vaikinas kaltas,kaip daugumai paneliu atrodo,o gal tu kazka blogai darai,kad jis taip elgiasi...Nereikia butu tobulu zmogumi,kad tikrai nuosirdziai viskas buti,net ir tobuli skiriasi! Visi mes galime sneketi ka norime,o daryti savaip,nes gal viskas pasikeite per kelias minutes!

12

Re: skaudu

Laura, 16 wrote:

niu bet taigi nera didelio pasirinkimo siais laikais


Kodel butent siais laikais? ;D nu zinai mano manymu vaikinu tikrai netruksta ir nereikia pirmam pasitaikiusiam ant kaklo pult- netingek pasirinkt;) jie tokie patys kaip ir mes, juk paneles kartais ir dar didesnes kiaules buna wink visokiu yra visokiu reikia wink

13

Re: skaudu

nu tai jai nera didelio pasirinkimo mokek paiekot ir rasi

14

Re: skaudu

kai  mewile  be  atsako....

15

Re: skaudu

per kelias minutes galima viska pakeis bet kartais uztenka tik vieno zodzio

16

Re: skaudu

ne visi vaikinai toki, paprasciausiai dar nesutikai nuosirdaus, nesutikai tokio kuris tave istikruju myletu, kai toki sutiksi pamatysi kad yra ir tokiu kuriais galima pasitiketi:::001

17

Re: skaudu

gywenimas ne rozynem spalwom nupiestas turime patirti kas yra gera ir bloga.ne wisiem sekasi ir tenka patirti kas yra skaudu.man jau yra teke patirti ta jausma ir  tik nuo to tapau twirtesne ir atsargesne.

18

Re: skaudu

Laura, 16 wrote:

tobulu zmoniu sawaime aisku nera


Galvok is naujo, as tobulas

19

Re: skaudu

jo galvok is naujo

20

Re: skaudu

Laura, 16 wrote:

man 16m.ir daznaj pagalvoju  kodel dauguma vaikinu buna nenuosirdus,neimanoma suprasti kodel jie viena sneka,o kita daro...man del to labai skaudu...kodel vaikinai tokie???

gerai taip igausi imuniteta makaronu kabinimui ant ausu :::036 tai suprasi ir igausi patirties, issiaiskinant ko vaikinas-ai istikro nori ,ar jo-u tikslai rimti :::036