1

Tema: Kodel emigruojate?

Visi - verkia- lietuvoje nebera lietuviu. Ar nesusimastote, brangieji, kad musu apleistas zemes lyg skeriai uzplus kinai, jie uzlaidos musu kapus, uzars musu laukus ir viska apsodins ryziais?
Gal geriaus susiremtume peciais ir istemptume ta Lietuvele? Man patiko vieno sviesuolio palyginimas: negi paliktumet sergancia mama?
Na, jei paliktumet, tai gal bent galeciau isgirsti, kokie jusu, emigruojantieji, motyvai???

2

Re: Kodel emigruojate?

niu pagrindiniai motyvai - pinigai.... lietuwelej maciau walytoju, kurie turi aukshtaji ishsilawinima ir uzhdirba minimuma - 500LT y menesi... argi cia gywenimas, kai, jei neturi pazhinciu, tau wisos durys uzhdarytos... aishku nemazhai yra ir tokiu, kurie prasimusha.
o pwz ishwaziawus y anglija, dirbant be jokio ishsilawinimo pwz fasawimo fabrike, gali uzhdirbti mazhdaug 180-200 swaru y sawaite... atskaiciawus mokescius uzh buta (mazhdaug 50swaru y sawaite) ir lietuwio maisto poreikius(apie 30swaru y sawaite), LIEKA dar 100tas, kury gali naudoti sawo reikmems... o tai yra butent tas lietuwos gywentojo gaunamas minimumas Y MENESI.... o gi dar reik moket ir uzh  buta, ir shildyma, ir maista.... wa tau ir motywas

3

Re: Kodel emigruojate?

O zinot kas labiausiai nervina? isvziuoja ir pradeda zliumbt kaip cia negerai, kaip pasiilgau lietuvos, kaip noriu grizt ir pan. Nu jei ten taip blogai, tai kokio velnio jus ten sedit? Arba nezliumbkit arba grizkit smile

4

Re: Kodel emigruojate?

ash labai myliu lietuva ir su mielu noru sugryshchiau bet..tam tikros aplinkybes, kurios vadinasi meile ..stabdo.. smile~

5

Re: Kodel emigruojate?

bet jei Lietuvoj nieks nelaukia, o svetur dideli pinigai, geras gyvenimas ir jokiu rupesciu. kam zliumti. artimiausiu metu tikrai negrisiu. bet kasdien sutinku tautiecius kurie tikrai vargsta ir negrizta ne todel, kad LT blogai, o todel, kad nera uz ka.

6

Re: Kodel emigruojate?

as asmeniskai irgi sedziu vok.su vaikais.Labai noriu gyventi Lietuvoj.Bet pasakykit ar as isgyvenciau ten su dviem vaikais? a?Juk numirtumem badu.O cia gauni pasalpas,tai ne tik apsirenges ir pavalges(ne keptas bulves kiekviena diena),bet dar ir susitaupyti gali.Dar po metu as jau galesiu vaziuoti i Antalija atostogauti.O liet. negaleciau niekada.(Nebent parsidavineti,ir tai jei gerai atrodai).Greiciausiai vis tiek grysiu,nes esu patrijote.O visi aplinkiniai sako,kad as idijote.Tai va...

7

Re: Kodel emigruojate?

Daliai,.... mano Lietuva sumazejo iki mano kiemo dydzio, kuri as puikiai susitvarkau, ir  isigijau ta kiema uz GB Svarus. Uzsienyje dirbu 7 metus, ir esu isitikines, kad jei buciau pasilikes Lietuvoje, tai vis dar gyvenciau su tevais mazame ju bute, o tas mano kiemas gal but ir priklausytu kinieciams.

8

Re: Kodel emigruojate?

Dar Daliai...O savo mamą irgi priziuriu uz BG svarus. Pati zinai, Dalia, kad Lietuvoje uz gydyma moketi reikia.Xi,xi.

9

Re: Kodel emigruojate?

Joniui....Zliumbia ir bedavojasi tiek Lietuvoje tiek ir svetur.

10

Re: Kodel emigruojate?

as tai pavyzdziui nemaciau lietuviu kurie uzimtu geras pareigas uzsienyje... dauguma ju dirba valytojais, statybininkais, padavejomis, picu gamintojais ir kasinininkemis ir ttt  ar gi cia darbas??????

as tai pavyzdziui studijuoju ir man sekasi gerai!!! o sunku del to kad artimuju truksta!

11

Re: Kodel emigruojate?

sveki, na zinok Vilma, statybininkai daugiau uzdirba net uz anglus kurie ofise sedi, tai mastyk ka kalbi... pavyzdziui as dirbdamas statyboje i menesy gaunu apie 3000svaru, tai lietuvopje [rezidento alga ka apie tai manai? smile

12

Re: Kodel emigruojate?

Vilmai... darbas zmogaus negadina, valytojai ir statybininkai su kasininkemis yra taip pat reikalingi kaip ir tavo busimoji profesija, kad ir ka ten Tu studijuoji. O kas turi smegenu, noro ir laiko, tas tikrai gali prasimusti i GERAS PARIEGAS.

13

Re: Kodel emigruojate?

Vilma, 22 parašė:


tiesiog tu matei tik tuos kurie russkai keikiasi ir vazineja geldom su lietuviskais numeriais:)


O i tema pasakyciau kad Lietuvoj galiu darba gaut ir ne uz minimuma, bet poziuris i darbuotoja tiesiog uzmusineja moraliskai. Matyt lietuvoj per daug zmoniu su aukstuoju, kad gauna dirbt valytojais.

14

Re: Kodel emigruojate?

Lietuviu uzimanciu geras pareigas uzsienyje yra tikrai nemazai. Lietuvos daktarai atvazieva i USA gauna trigubai ka gautu Lietuvoje. Arba studentai lietuviai, uzbaigiantys mokslus uzsienyje, tenai pasilieka, ir tikrai geras pareigas uzima. O del darbo, kas kam geriau. Kiti mielai butu padavejais ir uzsidirbtu gerus pinigus, negu bunant bedarbiui Lietuvoje, ar net su darbu kuris uzmokes i menesi ta ka tu cia pasidarysi per kelias dienas.

15

Re: Kodel emigruojate?

smile visi jus linke dirbti KAZKAM, o ne sau smile su tokiu poziuriu - tik i uzsieni. Lietuvelej tiek ir tiek neatrastu nisu.. tik imk ir isnaudok jas.. smile Daug zmoniu gryzta i LT ir pradeda kazka, ka uzsienyje nusiziuri, kiti taip ir metosi ten, kur alga didesne smile)

16

Re: Kodel emigruojate?

pakalusykite, as niekada nepaliksiu savo proteviu zemes, cia mano seneliu kapai ,cia mano kaimas ,draugai ,mus treme ,saude ,bet mes gyvenome ,slepemes miskuose, bet niekada niekada niekada musu kaimo zmones, nebego is savo krasto, nepaliko savo zemes ,kuri mus maitino, o atkakliai siekiame, musu kaimo geroves ,jus visi nelietuviai kurie gyvenate ne lietuvoje ,o kai ives eura, jus visi leksite atgal ,bet bus velu, nes cia gyvensite su beglio deme, juokites is manes ,verkite su manimi ,man nesvarbu ,bet gyvenkite ten, kur gimete ,nebekite is tevynes ,nebent vaziuotumete garsinti jos varda ,nemanau kad trankymas kastuvu ,maisymas skiedinio garsina musu tevyne
                                                         
                                                             maximas alikovas

17

Re: Kodel emigruojate?

Tai apie lietuvos uzdarbius gal nesnekekit nes graudu pasidaro,kodel Vilma sakai kad nera kas uzema aukstesniu pareigu nei paprastas darbininkas yra vien mano keli draugai dirba fabrikuose vaizereis,as ir vaizeris savo sandeli jai tik moki kalba galima viska pasekti.As dirbu 5 denas per sav po 8h ir tikrai nesiskundziu uzdarbiu.

18

Re: Kodel emigruojate?

gera darba sunku gauti ir gerus mokslus baigus idomu butu paziuret koki vilma darba gaus baigus mokslus

19

Re: Kodel emigruojate?

As visgi manau, kad galima ir Lietuvoj susirasti gera darba tereikia l. noreti ir tobuleti, o isvykti yra lengviausias kelias...

20

Re: Kodel emigruojate?

nagi motyvai tokie kad ten geriau. ir kad budamas ten gali atsiusti serganciai mamai pinigu ko tikrai nepedarysi sededamas salia jos. elementaru. o jei kinai uzpuls lai puola. kiekvienas zmogus eine ten kur jam geriau.....