21

Re: Kodel emigruojate?

nes mano kad kitur yra geriau... bet nuvazhiuoja ir gryzta... tongue

22

Re: Kodel emigruojate?

Tomas, 22 parašė:

sveki, na zinok Vilma, statybininkai daugiau uzdirba net uz anglus kurie ofise sedi, tai mastyk ka kalbi... pavyzdziui as dirbdamas statyboje i menesy gaunu apie 3000svaru, tai lietuvopje [rezidento alga ka apie tai manai? smile


Tomai kiekvienam savo!!!! Gerai kad dirbdamas statybininku jautiesi prezidentu ir tau daugiau nieko netruksta!!!!
Mano ambicijos kitokios, manau tik su diplomu ir su patirtimi prasimusi, bet is statybininko i prezidenta pavirsti tikrai nelengva!!! As vis dar studijuoju ir noriu pasiekti tai ko manau esanti verta, pagaliau pripratau prie visko, esu viena draugu lietuviu neturiu, su niekuo lietuviskai nebendrauju, man is pradziu sunku labai buvo!!!!

23

Re: Kodel emigruojate?

Zlugusios asmenybes emigrantai i Anglija.

24

Re: Kodel emigruojate?

na jai man kas pasiulitu minimum 2500€ tai tada jau tikrai grysciau i lt bet tai tikrai be sansu arti uz kokius 500-600LT per menesi tai jau tikrai nesinori su tokiom algom uz viskasumokejus reiketu dar ir vakarais po darbo konteineryja pasikuisti. cia reikia buti asilui kad klausti kodel lietuvei vaziuoja i uzsieni :=(

25

Re: Kodel emigruojate?

na as kosmopolitas esu. baigsiu mokslus, o paskiau kaip jau pasiseks:) viena zinau, kad sieksiu karjeros pagal specialybe, o kurioj saly tai daryt man didelio skirtumo nera.. neturiu uz ka mylet tos savo tevynes..

26

Re: Kodel emigruojate?

Vilma, 22 parašė:

as tai pavyzdziui nemaciau lietuviu kurie uzimtu geras pareigas uzsienyje... dauguma ju dirba valytojais, statybininkais, padavejomis, picu gamintojais ir kasinininkemis ir ttt  ar gi cia darbas??????

as tai pavyzdziui studijuoju ir man sekasi gerai!!! o sunku del to kad artimuju truksta!


shaip vilma tu gal ir negyrdejaj, bet letuviai uzsienyje dirba ne tik levus darbus, pazistu menedzerius, programotojus ir tt kurie dirba tikrai gera derba ir tt. o del to kad tu mokais ir tau gerais sekas tai ir sekmes toliau, bet man labai domomu ka tu dirbsi baigus mokslus ziek pati nedirbt pizzu pardaveja arba valytoja.
jej zmogus protyngas tai ir uzsenyje dirbs gera darba ir gau 10 kartu daugiau ir gyvens tekpat geriau tongue

27

Re: Kodel emigruojate?

idomus pastebejimas: kiekvienas skirtingai supranta GERA darba smile vienam tai sandelio priziuretojas, kitam programuotojas, treciam - vadybininkas/menedzeris (p.s. vienas prasciausiu, sunkiausiu darbu. beje lietuvoj irgi l. gerai apmokamas)

28

Re: Kodel emigruojate?

pinigai ir svajones apie geresni gyvenima vercia ieskoti laimes svetur!

29

Re: Kodel emigruojate?

Tomas, 22 parašė:

sveki, na zinok Vilma, statybininkai daugiau uzdirba net uz anglus kurie ofise sedi, tai mastyk ka kalbi... pavyzdziui as dirbdamas statyboje i menesy gaunu apie 3000svaru, tai lietuvopje [rezidento alga ka apie tai manai? smile


Tomai, kikevienam savo, nezinai kada gali prireikt issilavinimo!

30

Re: Kodel emigruojate?

Tomai kiekvienam savo!!!! Gerai kad dirbdamas statybininku jautiesi prezidentu ir tau daugiau nieko netruksta!!!!
Mano ambicijos kitokios, manau tik su diplomu ir su patirtimi prasimusi, bet is statybininko i prezidenta pavirsti tikrai nelengva!!! As vis dar studijuoju ir noriu pasiekti tai ko manau esanti verta, pagaliau pripratau prie visko, esu viena draugu lietuviu neturiu, su niekuo lietuviskai nebendrauju, man is pradziu sunku labai buvo!!!!
[/quote]

           as taip pat uzsienyje viena, be to studijuoju LT, o dirbu uzsienyje( pagal specialybe). manau tik sunkumai uzgrudina ir pastumeja i prieki!

31

Re: Kodel emigruojate?

Kiekvienos asmenybes reikalas ka jis daro ir kur daro esam laisvi zmones turim teise rinktis jei tevyne nieko neduoda einame is kitur tai pasimti big_smile kas tas patriotiskumas valdzia kisasi pinigus sau i kisenes mums siulo suda bet vistiek su mintim kad kazkada gyvensime geriau atsibodo laukti gal as nelabai kantrus nesulaukiau bet mielieji jus laukite ir dziaukites kad daug isvaziavusiu jums geriau mazesne konkurencija ir linkiu jums to sulaukti kam tas pavydas smile

32

Re: Kodel emigruojate?

ne visi lietuviai isvyksta savo noru ta prasme pabekt is lietuvos.dauguma tik geresniam gyvenimui uzsidirbt, kad gryzus galetu patenkinti savo trukstamus poreikius aisku kad pasilgsta lietuvos dar ir kaip.pvz as net televizijos laidu ar filmu pasilgstu net ziniu kur kalba lietuviskai,nes ju laidos uzsienyje pritaikytos ju kulturai ju pomegiams.Lietuvoj net minimumo dydis komiskas kad net batu ar maisto negali nusipirkt o ka dar apie mokescius kalbet kuriems reikia atiduot.

33

Re: Kodel emigruojate?

as irgi myliu lietuva is swedijos krantu . nes lietuvoi nemoku gyventi tikrai arba skurdas arba ansksciau ar veliau kaleimas tegul ten ukrainiecei ir baltarusei dirba

34

Re: Kodel emigruojate?

Kad uzsidirbtu ir galetu tenkinti visus savo poreikius..as irgi dumsiu o ko cia trintis uz centus but juodadarbiu jei tuo paciu galinma buti ten ir dar prie to pacio pasaulio pamatyti ir susipazinti su kitomis kulturomis ir galimybemis...

35

Re: Kodel emigruojate?

Tik zinai Tomai, lietuviai tiek visur prisis..., kad sarmata darosi ir pasakyti, kad is Lietuvos... Jei dirbat tuose uzsieniuose, taityliai sedekit...O vat gyventi savo malonumui, studijuoti, visai kas kita....

36

Re: Kodel emigruojate?

vaziuokit vaziuokit wistiek grist kazkada reikes ...

37

Re: Kodel emigruojate?

Mantas, 22 parašė:

vaziuokit vaziuokit wistiek grist kazkada reikes ...

Atostogu :=D:o

38

Re: Kodel emigruojate?

o ko veikt???

39

Re: Kodel emigruojate?

Nerijus, 26 parašė:
Mantas, 22 parašė:

vaziuokit vaziuokit wistiek grist kazkada reikes ...

Atostogu :=D:o

;D

40

Re: Kodel emigruojate?

Nerijus, 26 parašė:
Mantas, 22 parašė:

vaziuokit vaziuokit wistiek grist kazkada reikes ...

Atostogu :=D:o


Ir tik atostogu,nebent kai kazkas i gera pasisuks lietuveleje...:)