221

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

šiandien tavo žinučiu tiek, kad teisybę pasakysiu, pradedu nesuprast iš vis nieko ;D

222

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Gediminas, 29 parašė:

šiandien tavo žinučiu tiek, kad teisybę pasakysiu, pradedu nesuprast iš vis nieko ;D


tikrai ne aš dėl to kalta;D o ką ateit ir tylėt?;D

223

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

jei ateini į temą tai reikia kažką ir protingo suskelt, o ne "čia faina , "čia puiku" ir t.t. jei toje temoje daug prirašyta tai ir taip aišku, kad ten faina ir t.t. tai aš manu, kad jau geriau patylėt, tyla gera byla, su tokiu požiūriu kaip tavo, nenorėčiau tikėt, kad taptum moderatorę, o jei vis dėlto taptum, norėčiau bėgt kuo toliau. Nesupyk wink

224

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Gediminas, 29 parašė:

jei ateini į temą tai reikia kažką ir protingo suskelt, o ne "čia faina , "čia puiku" ir t.t. jei toje temoje daug prirašyta tai ir taip aišku, kad ten faina ir t.t. tai aš manu, kad jau geriau patylėt, tyla gera byla, su tokiu požiūriu kaip tavo, nenorėčiau tikėt, kad taptum moderatorę, o jei vis dėlto taptum, norėčiau bėgt kuo toliau. Nesupyk wink

prajuokinai;D
p.s. NETAVO MADOS;D nerašynėju vien dėl kažkokio moderatoratoriaus laipsnio..užuojauta...;D

225

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

;D;D;D mano mados ;D daauk iki mano mados, tada ir rašyk ;D

226

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Gabriella, 14 parašė:

NETAVO MADOS;D nerašynėju vien dėl kažkokio moderatoratoriaus laipsnio..užuojauta...;D


Gabriella, tu manai, kad cia forume visi rasineja del moderatoriaus laipsnio :? tada UZUOJAUTA tau ;D ;D;D
>> o joa, duok, Gedai, penkis, nes sita mergaitei iki taves toli...

227

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Gabriella, 14 parašė:
Gediminas, 29 parašė:
Gabriella, 14 parašė:
Gediminas, 29 parašė:
Gabriella, 14 parašė:
Gediminas, 29 parašė:
Gabriella, 14 parašė:

o ar būtina but moderatorium,kad kažką gero padarytum?:::041

tai ne? ;D galvoji būt blogiausia ir būt paaukštinta??? ;D


aš ne ta prasme..;D

nagi, nagi ir kokia gi??? ;D iš tiek kiek tu esi parašius, aš net prasmės neįžvelgiu wink


tai kam tada atsakinėji jei neišvelgi?;D

o tu gerai pagalvok;D

bandysiu..;D šiaip tai lina pradžioj rašė kažką apie norėjimą būti moderatoriumi,dėl to,kad padarytų kažką gero..tai aš ir klausiu jos ar būtina..;D
:::041


Zinai gabriela as taip manau irtai kolkas neisipildziusi 1000oji svajone

228

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Gediminas, 29 parašė:

;D;D;D mano mados ;D daauk iki mano mados, tada ir rašyk ;D

Gedai gabrielai tik 14 suprask ja,nejau tau nebuvo 14? m? beje aciu kad pagyrei mano tema:::a56

229

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Lina, 16 parašė:
Gediminas, 29 parašė:

;D;D;D mano mados ;D daauk iki mano mados, tada ir rašyk ;D

Gedai gabrielai tik 14 suprask ja,nejau tau nebuvo 14? m? beje aciu kad pagyrei mano tema:::a56

buvo man ir 5 ir 10 ir net 14 wink , bet buvau išauklėtas taip, kad vyresni kaip bebūtų gaila yra teisūs ir jokiu budu nevalia prieš juos akis draskyt. Suprantu laikai pasikeitė, bet jei duodi žmogui suprast, kad jis yra neteisus,už ką bent ačiu tūrėtu pasakyt, tai vietoj to akis drasko wink

230

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Gediminas, 29 parašė:
Lina, 16 parašė:
Gediminas, 29 parašė:

;D;D;D mano mados ;D daauk iki mano mados, tada ir rašyk ;D

Gedai gabrielai tik 14 suprask ja,nejau tau nebuvo 14? m? beje aciu kad pagyrei mano tema:::a56

buvo man ir 5 ir 10 ir net 14 wink , bet buvau išauklėtas taip, kad vyresni kaip bebūtų gaila yra teisūs ir jokiu budu nevalia prieš juos akis draskyt. Suprantu laikai pasikeitė, bet jei duodi žmogui suprast, kad jis yra neteisus,už ką bent ačiu tūrėtu pasakyt, tai vietoj to akis drasko wink

bet pripazink,kad as akis tau galiu draskyt ;D ;D ;D taip draugiskai ;D ;D ;D

231

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

na ką jau su tavim darysi, perauklėjimui jau nepasiduodi ;D

232

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

:::a48:::a48:::a48
pala pala, ko as cia dziaugiuosi :::819:::819 kazkas mane bobule vadina taip netiesiogiai:?

233

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Nijolė, 20 parašė:

:::a48:::a48:::a48
pala pala, ko as cia dziaugiuosi :::819:::819 kazkas mane bobule vadina taip netiesiogiai:?

na čia kaip visada, tau neįtiksi ;D

234

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

taip, del visko kalta likau as :::818

235

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

ne nelikot jus kalti:D o del gabrielos na suklydo visi daro klaidu...:)

236

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

as noriu but moderatore

237

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

norėti - sveika smile

238

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

grinai:D bet cia nepritaikysi posukio panoresi praeis

239

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

kodėl nepritaikysi? imsim ir pritaikysim smile

240

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

tai dabar sitoj temoj irgi siekiat padaryt >8000 off-topico irasu ?