1

Tema: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

paskutniu metu vis dazniau uzplusta mintys kviestis kokia "Svaros misija", nes namu susitvarkyti jau nebesugebu - tai laiko nera, tai noro.. kaip jums sekasi susidoroti su dulkemis ir kitais nesvarumais?

2

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

galiu isiterpt i merginu pokalbi?
As tai darbo dienom nerandu... prie darbo stalo visada galima rast min 3 neplautus puodukus su kavos tirsciais ir galinga dulkiu sluoksni. Bet jau sestadieniais praleidziu kokia 3 valandas besitvarkydamas. O "svaros misija" turetu but brangokas malonumas...

3

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

vajej as tai dalinuosi namu ukio darbus su vaikinu, ir abu sustvarkom. o jei reiketu vienai tai manau tik savaitgali rasciau laiko. Na kaip sake jonas nebent indams suplauti ir rubus susitvarkyti smile

4

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Lina, 21 parašė:

vajej as tai dalinuosi namu ukio darbus su vaikinu, ir abu sustvarkom. o jei reiketu vienai tai manau tik savaitgali rasciau laiko. Na kaip sake jonas nebent indams suplauti ir rubus susitvarkyti smile

tam kad butu is ko valgyt ir kuo rengtis smile

5

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

kartais uzeina tokiu svaros maniju.. kai viska viska susitvarkau.. bet ju buna retai..:D o siaip tai uz ausu save nutempiu apsitvarkyt.. nes tai tingisi tai laiko nera..nors uzsiimu visokiom nesamonem..:D

6

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

milda, tu nesikeli ryte i darba ir negrizti namo 6 vakaro (tikriausiai) kai jau nieko nesinori daryt

7

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Jonas.. norisi nesinori vistiek turi apsitvarkyt.. negyvensi kaip kiaulidej.. ir sveciu gali netyciom sulaukt... juk ir paciam maloniau kai aplink nesimeto kojines.. zurnalai.. ir ant stalo negali uzsirasytu pirstu telefono numeri..:D kartais kad ir kaip pavargus buciau pamacius kaip fajniai apdulkijusi mano spinta negaliu ziureti ir butinai turiu ja nuvalyti..:V

8

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

mildute, tai jau tikrai smile todel visiem mano draugams pasakiau: ateisit vidury savaites - stovesit iz duru big_smile

9

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

tiesa sakant namus tvarkausi tik karta i pora savaiciu.....
Dirbu 2uose darbuose, vienas is ju pamaininis, todel gali tekti dirbti ir 8ias dienas is eiles ir savaitgaliais... o po darbo retai kada lieka jegu kaska padaryti, kaip kolega jau minejo ^^^^

10

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Lukas, tai jauciu tamstos apartamentu bukle artima filmui "dzo butas"

11

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

šiandien radau laiko smile

12

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

na as visada tvarkausi savo netvarka su muzika...va tada darbas verda zymiai greiciau ir maloniau...dar ir su sluota zek prasuku koki ratuka smile man tvarkymasis nera saves kankinimas....nezinau kartais visai faina susitvarkyti...

13

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

ai beje laiko galiu atrasti beveik kasdien...bet nesu tokia isprotejusi kad tvarkyciausi kiekviena diena...tad dazniausiai tvarkausi bent 2 kartus per savaite....is ir kur tos dulkes atsiranda? niekaip nesuprantu....juk kambariuose kasio nezaidziam...:)

14

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Ernesta, 20 parašė:

na as visada tvarkausi savo netvarka su muzika...va tada darbas verda zymiai greiciau ir maloniau...dar ir su sluota zek prasuku koki ratuka smile man tvarkymasis nera saves kankinimas....nezinau kartais visai faina susitvarkyti...

Tu nemanyk kad mes cia nevalos ir mums tvarkymasis yra yra didziausia bausme. kalba eina apie laiko stygiu. apie tai kad paprasciausiai elementariausiai tam nera laiko. o gyvent sutvarkytame gyvenamajame plote aisku yra malonu...

15

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

tai aisq kad ner kankinimasis.. bet kai dirbi pamainini darba ir studijuoji dieniniam skyriuje, laiko tikrai stinga

16

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Man svarbiausias dalykas tavrkingi namai... smile nors nevisada susitvarkau bet stengiuosi kuo dazniau tvarjytis,nekenciu siukslyno!!!!!

17

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Nemegstu netvarkos, del to stengiuosi susitvarkyti, bet zinoma nevisada speju, bet jei tik turiu laisva minute, susitvarkau, labai nemalonu sedeti netvarkinguose namuose...

18

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Per prievarta 2 kartus per savaite:D o kartais tiesiog, kai nera nuotaikos ..:V

19

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Zinot,kai i darba iseini 11 ryto, o gristi 22val. Turi tik viena diena laisva, tai isviso nieko nesuspeju pasidaryti. Mano draugas viska sutvarko ir net valgyti padaro;) Per savo laisvalaiki, skalbiousi ir einam susitikti su draugais.

20

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Randu smile
O kambarių tvarkymas kai esu viena namie netgi malonumą teikia. Pasileidi muzika ir pirmyn... :-D