21

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

geriausiai tada savaitgaliais atidirbti kapitaliai man kai tik savaitgaliai tik laisvi tai per juos viska pasidarau, o lengviausiai tai kiekviena diena bent jau palaikyti svara kad nebutu geda draugu pasikviesti...na man problema suo jis amzinai plaukuojasi man tenka bent tris kart per diena plaut grintis kas labai uzknisa..:()

22

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Tik uztvarkingus namus..ir visada atsiras laiko juos susitvarkyti jei noro tik bus..Tai panelems turetu buti jau iteikta nuo mazumes...Manau paneles panages ir namai viska pasakys apie ja pacia...

23

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

tvarkytis butina - vyrai issigas...

24

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

laiko sunku rast,dar pas mane viena atamane laksto po buta viska griaunanti,ai bet geriausia uzsimerkt ir nieko nematyt,

25

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

ne randu tik laiko viska suslept tada jie atrodo tvarkingi big_smile

26

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

na tada pries miega bent jau apsiliuobti tada pabusti ryte bus maloniau...

27

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

tvarkausi beveik kasdien, "ant greituko", labai nepakenciu dulkiu ir daug daiktu, o jei dar nesavo vietoje..

28

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

nesurandu (:

29

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

TAI TINGINE ESI

30

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

oi brac dar apsitvarkyt reiktu xexxe ypac spinta, pavasaris juk:)tuoj nebenesiosim megztiniu ir t.t.:))

31

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

atnaujinti rubu asortimenta spintoje....

32

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Viktorija, 24 parašė:

TAI TINGINE ESI


visiska nesamone kaltinti zmogu tingumu, del to, kad nespeja susitvarkyti.. bent jau tikrai dabar gyvenimo tempas toks, kad labai gerai, jei karta per savaite iseina namuose dulkes nusluosyti ir kilima issiurbti.. apie rimtesnius tvarkymusis tai tikriausiai karta per metus - per atostogas big_smile

33

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

big_smile gera temele... as laaaaabai noreciau spet susitwarkyt,bet kai pagalvoji kiek to twarkymo yra,tai vis nustumi ta swaros diena kitam kartui... big_smile

34

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

nerandu .. tik savaitgali ir tai , kaip Vija, sake, dulkem nusluostyt...

35

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Jo jo zinau mano sese tokio greito tempo kad net apatiniai metosi po kampus....fu bjauru ....visi mes dirbame ir pavargstame bet greitam apsitvarkymui laiko galima rast kaip ir vakartienei kaip ir nusiprausimui po dusu tik reikia suktis greiciau,nebent namai didziausi kaip pilys kol nubega i namo gala ir parbega vakaras ateina....

36

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Viktorija, apie greita apsitvarkyma niekas ir nekalba..... ir pas mane apatiniai tikrai nesimeto.... tiesiog nemanau kad daiktu susidejimas ar indu isplovimas yra tvarkymasis... bet grindu as tikrai kiekviena diena neplaunu,, labai jau tu kategoriska meergina....mes jau supratome kad tu labai tvarkinga....nesikartok......

37

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

tvarkymas "smagiausias", kai namie yra mažas vaikas smile per du metus beveik visiškai praradau norą tvarkytis- vie tiek nesimato, kad kažkas daryta. per dieną vaikas daržely, susitvarkai. per pusvalandį, kai grįžta iš darželio, viską padaro taip, kaip buvo ryte...o renki, siurbi, plauni apsisukdama. tai koks ten tvarkymas ir spėjimas?

38

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Vija, 24 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

TAI TINGINE ESI


visiska nesamone kaltinti zmogu tingumu, del to, kad nespeja susitvarkyti.. bent jau tikrai dabar gyvenimo tempas toks, kad labai gerai, jei karta per savaite iseina namuose dulkes nusluosyti ir kilima issiurbti.. apie rimtesnius tvarkymusis tai tikriausiai karta per metus - per atostogas big_smile


Vija jei dar randi laiko sedeti prie interneto ir ieskok forume pliurpti, nemanau kad tavo gyvenimo tempas toks itemptas, kad dulkiu nesugebi nusluostyti,(tikiuosi kad nusiprausti laiko randi smile ) juk tai nepraso daug laiko, o jei kiekviena diena atsargiai ziuresi ka darai, nepaliksi leksciu ant zemes, drabuziu neismetysi is spintos, per savaite nesusikaups milziniskas nesvarumas!!! as cia paemiau kaip pvz!!!

39

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Man tai  tvarkytis patinka  labiau  negu  virti  valgį.

40

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

man irgi labiau tvarkytis