81

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Agnute, 17 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Jonas, 24 parašė:

milda, tu nesikeli ryte i darba ir negrizti namo 6 vakaro (tikriausiai) kai jau nieko nesinori daryt

Nu ka as zinau... negana to kad ylindai y merginu pokalby, tai dar ir garsiai juokauji....
As asmeniskai, kai atidirbau 30 val,. be perttraukos, tai dar ir nora turejau... o noras buvo gerimams... big_smile

kuo tavo gerimas susijes su namu tvarkymu?

Agnute, tai ar kasnors Tave kalbino? big_smile

82

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

niu gal kartais ir atsiranda wink

83

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Siaip dazniausiai tai savaitgaliais su sesute tvarkomes.Siokiadieniais neatsiranda tam laiko:)

84

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

joa prutariu wink

85

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Jolanta, 33 parašė:

... nieko nespeju, nei namu sutvarkyti... nei pietu padaryti....  matyt maziau reikia virtualybeje sedeti...

sitas ir man turbut taikoma ;D nors kazi kaip butu jei ir nesedeciau cia smile pvz db man maza pertraukele poilsiui nuo istorijos, o poilsi maloniai megstu leist (namu tvarkymas man nera malonumas big_smile ). o siaip as mieliau pabendrauju su draugais, nei tvarkausi. noriu as gyvent wink o jei tvarkai ypac vasara laika skirciau, tai nebeliktu kitkam, o jau tada turbut virsciau i senmerge bambekle ;D manau tokiu zmoniu kuo maziau pasauly reiktu :::008

86

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Agnute, 17 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Jonas, 24 parašė:

milda, tu nesikeli ryte i darba ir negrizti namo 6 vakaro (tikriausiai) kai jau nieko nesinori daryt

Nu ka as zinau... negana to kad ylindai y merginu pokalby, tai dar ir garsiai juokauji....
As asmeniskai, kai atidirbau 30 val,. be perttraukos, tai dar ir nora turejau... o noras buvo gerimams... big_smile

kuo tavo gerimas susijes su namu tvarkymu?

taip, kad noras gerti atima nora tvarkytis ;D

87

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Edita, 23 parašė:

visada.nemegstu netvarkos.viskas turi buti higieniska ypac kai mazas vaikas namuose

tik nepersistenk, o tai ir tavo vaikas taps kam nors alergiskas wink turi buti kazkiek bakteriju, kad jo imunine sistema priprastu su jom kovoti ir butu atspari.

88

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

nutaikau tokia akimirka, kai ner kas veikt ir reik kazkuo uzsiimt, kad nemastyciau apie tai, apie ka nereiktu galvot ir tvarkaus big_smile

89

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

o kai nebelieka ko tvarkyt ir vis tiek reikia veiklos, kaip tada? ;D

90

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

noriu nenoriu-liepia:D

91

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

nu as veikiu buldozeira principu :::036 ismetu viska ko nereik kas reikia nukeliauja i garaza :::008 taip pasidaro daug laisvo ploto :::818 ir nerikia kazko labai galvoti ar stumdiyi daiktus kad kazkoki kampa galetum issiurbt :::036 taip darau nes nepatinka apkrautos patalpos :::818 geriau nieko :::036 plazma telikas ir  lova tongue nu kompas dar :::818 o paski daiktsas po daikto ir ziuri kad vel i garaza viska reik temt;(

92

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

as tai turiu laiko tvarkytis bet kartais patinginiauju...:) bet siaip esu tvarkinga...:)

93

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Netvarkytuose namuose negaleciau buti ne akimirkos,o tuo labiau,kad dirbau viezbutyje,kur turi buti neprie kaistinga svara,tad dabar pas mane namuose,net plintusai yra nuvalomi,bet i dvi savaites karta...Ir paciai malonu buti svariuose namuose

94

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Tvarkau savo kambari savaitgali, uztrunku apie valanda:) Vonia,tulika ir kt. kambarius tvarko mama, aciu jai uz tai:)

95

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

As tai randu laiko, bet ne tvarkymams namo o jaukimui... :V big_smile

96

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

vakar kaip tik radau laiko ir susitvarkiau savo spintele,kur buvo sudeti ivairus sasiuviniai,vadoveliai ir siaip visokie niekalai:)kambario netvarkiau,nes buciau uztrukusi ko gero visa diena.vien spintelei prireike kazkur 3 valandu:)

97

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

jei viska ka pajemei padesi i vieta bus tvarka dulkiu galima ir nevalyt big_smile

98

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

tai kaip tik daiktai gali but ismetyti, bet jokiu dulkiu neturi but:)

99

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Kartais atrandu... big_smile kaip uzeina ir kai jau pati matau, kad reikia.. o taip buna, kad ir uz mane sutvarko smile

100

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

noro nėra beveik niekada... bet kai pagalvoji koks malonumas laukia po tvarkos atsipalaidavimas kojas ištempus tai verta susitvarkyt smile tai kambarius tvarkau dažniausiai penktadieniais... būna iškrovos diena... smile