101

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Paskutiniu metu visiskai nesiseka... Kazkokia apatija.. Nzn, jau taip prisiversti reikia... Kazkas baisaus. Kuo daugiau turiu laiko, tuo maziau ranka namuose kyla...

102

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

man kazkaip keistai atrode toksklausimas... kaip galima nerast laiko susitvarkyt??? negi tokienevalos esat kad apsiverte ir gyvenat????? nors kasdien po paskaitu...treniruociu... ir pan...griztu tik ~11...bet vistiek kad ir 12 val imu ir tvarkaus:)

103

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Na matai, kiekvienam skirtingai, ir nebutinai uzimtumas tame reiksmes turi... O ir netvarka - kiekvieno skirtingai suprantama... :DD

104

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

na zinai jei tuomet but neuzsiemusiam ir nesusitvarkyt tai ka zinau... na man netvarka jei jau grindys neisvalytos ar kokios dulkes nenusluostytos, ar ten kokie rubai ar knygos ne savo vietose... kasdien ir siurbiu ir plaunu ir dulkes valau...ir kiekvienas daiktas savo vietoj smile

105

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Oi ne, pas mane ne kaip muziejuj. As pedante, bet namai turi buti namai. Normalu, kad zmogus juose gyvena, tai ir knyga ant stalo daznai palikta buna, ir vakare, paziurejus filma, taure vyno iki ryto stovincia palieku..  Mano namai, cia galiu jaustis patogiai ir nelakstyt del kiekvieno puodelio ar knygos, kad ne ten padeta.. O ir draugai paprasciau, jaukiau, ne tokie suvarzyti jauciasi, kai lengva netvark yra. ta jau pastebejau.. Tiesiog nevarzau ir nekankinu saves indu plovimasi 12 nakties ar dulkiu valymu. Atsikeliu kita diena ir susitvarkau. ir nuotaka geresne, ir pailsejus, ir su sypsena.. Megstu tai, kas paprasta ir naturalu. ir man labai naturalu, kad zmogus savo namuose GYVENA, o ne kaip muzieju laiko..

106

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Agne, 20 parašė:

na zinai jei tuomet but neuzsiemusiam ir nesusitvarkyt tai ka zinau... na man netvarka jei jau grindys neisvalytos ar kokios dulkes nenusluostytos, ar ten kokie rubai ar knygos ne savo vietose... kasdien ir siurbiu ir plaunu ir dulkes valau...ir kiekvienas daiktas savo vietoj smile

asmeniskai as tokiu namu  nezinau ar noreciau,nes manau kad nejaukei jausciausi,kad neduok dieve,kokios dulkes nesukelciau...maniau kad tokie namai tik nezikieciu filmuose yra big_smile
o as turiu sekmadiieni svaros diena,per ja susitvarkau viska...ir tada nuo pirmadienio iki treciadienio stengiuosi nieko nesuversti,o nuo ketvirtadienio jau  buna dzin,nes vistiek neuzilgo sekmadienis ;D
na zinoma nekalbu apie indu plovimus ir kitus mazus darbus,na,bet namie tenka valgyti labai retai,tad...

107

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Kas cia per problenos :? ijungi dulkiu siurbli praeini,pask. istrauki indus is idaploves ir visk.:::111

108

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

oj sunku kartais buna net prisiversti tvarkyti, o jei ypac ne tavo namai, o nuomojami, kur nera tai ko nori.. tai kazkaip labai didelio noro tvarkai ir nera. Apsitvarkai, kad panasu i busta gyvenama butu ir gerai.
Mane labiausiai nervuoja dulkes, nes ju senuose nesuremontuotose namuose belenkiek :::b54 atrodo ryte issivaliai, o vakare ju vel pilna sad
o tvarkausi tai is ryto.

109

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Agne, 20 parašė:

na zinai jei tuomet but neuzsiemusiam ir nesusitvarkyt tai ka zinau... na man netvarka jei jau grindys neisvalytos ar kokios dulkes nenusluostytos, ar ten kokie rubai ar knygos ne savo vietose... kasdien ir siurbiu ir plaunu ir dulkes valau...ir kiekvienas daiktas savo vietoj smile

gyvenimas praktiškai tik tam ir yra, kad plautum, siurbtum, tvarkytum ir palaikytum steriliai švarią aplinką... :::044

110

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

o kam ten tvarkyti :? viska ismeti ka neneudoji ir tvarka :::021 :::021
laikas vesti big_smile juk tam zmonos ir reilalingos ;D

111

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Butas butu , bet namo tvarkymui reikia skirti visa diena , dar ir kiema reikia sutvarkyti .

112

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

kartais kada buna noras o tai buna labai daznai:::a16

113

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Gabrielė, 12 parašė:

kartais kada buna noras o tai buna labai daznai:::a16

kazkaip cia labai trukta logikos...:::041 pirma KARTAIS,po to KAI BUNA NORAS,o tas noras buna LABAI DAZNAI...tai prie ko tas pradzioje rasytas kartais??:::819

114

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

oi su tvarkymusi tai beda :::819 pas mane namie buna 3 d i savaite ideali tvarka, o keturios dienos visihkas chaosas big_smile niekda nesigauna per viduriuka...

115

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Kazaip nelabai ir galeciau sedeti purvinoje aplinkoje...Paciai kazkaip norisi susitvarkyti...Ir tikrai nera malonu kai ateina svecias i namus ir bet kur prisilietes turetu valytis rankas...;)Malonu kai buna svara,todel kad ir labai tyngysi verta susitvarkyt..;)

116

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Julija, 26 parašė:

Šiaip kasdien vis kažką susitvarkau. Grindys plaunamos ir siurbiamos kasdien, dulkės valomos kelis kartus per savaitę, lyginti irgi tenka keletą kartų per savaitę; pusryčiai pietūs ir vakarienė kasdien ant stalo, sodas, du vaikai smile niu kad viską spėju ir nesiskunžiu smile kartais norisi ir patingėti, bet nėra kada

saunuole!man irgi tvarkytis ner jokiu bedu ;)gal sakau cia kokia liga....hihi ;)Gali ateiti i svecius kada kas nori....viskas svaru,grazu ;)Paciai irgi malonu but namie ir eit kazi kur visai nesinori,ir manau,kad visu pirma reikia mylet ir gerbt savo namus tada atsiras noras ir tvarkytis wink

117

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Prisiskaiciau visko big_smile
Myliu tobulai sutvarkytus namus, kai mano zvilgsnio netrikdo jokie nevietoje gulintys daikatai, basa galiu slampineti po namus ir neerzina smelis ant peduciu;) Todel namu tvarkai skiriu labai daug demesio. Kai su mylymuoju isigijome buta, ten dareme remonta taip kad butu viskas patogu ir prieinama...kai pirkome baldus, dejome laminata ir t.t. vienas is kriteriju- kaip visa tai priziureti, ar tai bus sunkiai valoma ir terliojama. Visa tai ivertinus gavosi visai sauniai.
Palaikyti namu tvarka man padeda mano vaikinas, todel tai palengvina sia sunkia uzduoti.

118

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Nekenčiu tvarkytis .Tik susitvarkai ir jau bardakas .Name reikia minimalizmo .Lova stalas plazma ir drabužine.Viena spinta trofėjams laikrodžiams,mobiliems ir kitiems blizgučiams.Paskui beribe tuštuma smile

119

Re: Ar randate laiko susitvarkyti namus?

Tomas, 19 parašė:

Nekenčiu tvarkytis .


privalai, pirma ar veliau kai pacai predes lakstyti