1

Tema: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Sveikos paneles,
kaip laikotes? smile Ziurekite, paklausiu rimto dalyko... Ka reikia naudoti, kad veido oda butu kuo grazesne? Dabar paklausiu dar tiesmukiskiau: ka man, kaip vaikinui naudoti (kokius kremus, naktinius dieninius, paakiu, t.t.) rekomenduotumete, kad man oda butu grazi, kaip Davido Beckhamo? Gal isduosite dar daugiau grozio paslapciu man, kaip vyrui, norinciam atrodyti graziau? smile Tik aisku, viskas turi buti naturalu, lupu dazu ir seseliu man nesiulykite big_smile:D:D:D Beje, kaip yra del antakiu pesiojimo? Aciu!

p.s. as su sita tema rimtai...

2

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

manu kad geriausiai patars kosmetologe... tik apsilankius pas ja isigysi tavo veido odai tinkamas ar net profesionalias priemones tinkancias tavo veido odai...

3

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

o cia drasu, kad vaikinas domisi antakiu pesiojimu.Na kadangi vaikinams tinkamu priemoniu naudoti neteko (:::554) tai ir patarti neiseina.Tam skirtos konsultantes parduotuvese, o dar geriau kosmetologes.

4

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

eee..tu gal eik issimiegot..

5

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

na nemanau kad plusti zmogu reikia tegul domisi kas jam patinka is kur tiek netoledrancijos :?

>> na nueik i kosmetologijos kabineta ir patars
>> o del odos ir spuogu tai sveikai matinkis ir nebusi apiparkes spuogais

6

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Man patarimu reikia. As pas kosmetologes negaliu nueiti - darbas, keliones, komandiruotes... Prasau, merginos, patarkite, kokias priemones man reiketu isideti i savo kelionini krepsi smile Kad BUCIAU grazesnis smile

7

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

prasukis ir sveikai maitinkis tai spuogu nebus daug wink

8

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Tadas, 21 parašė:

Man patarimu reikia. As pas kosmetologes negaliu nueiti - darbas, keliones, komandiruotes... Prasau, merginos, patarkite, kokias priemones man reiketu isideti i savo kelionini krepsi smile Kad BUCIAU grazesnis smile

Jeigu oda šerpetoja - naudok drėkinamą kremą, jei riebi - pasirink kremą riebiai odai. Jei linkus raudonuoti, ypač prie temperatūrų pokyčio - yra brangių anti-redness kremų.
"Rimtesniems" kremams - tu dar šiek tiek per jaunas... smile Oda bus savaime graži, jei ne per daug gersi, rūkysi ir valgysi normalų maistą, šiek tiek sportuosi ir vartosi skysčių normą.

Jei nori šokiruoti visuomenę - nueik į artimiausią kirpyklą, kur dirba manikiūrininkė, jos paprastai antakius pešioja, ir paprašyk, kad išpešiotų... smile Jei tam neturi laiko - tai mėgink pats į veidrodį pasižiūrėdamas - jei tikrai tau atrodo, kad to reikia... smile
O šiaip gal pasiklausk savo merginos - gal ji patars tau daugiau...  smile

9

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

1. spuogu neturiu, tad ramiai apie juos big_smile
2. Viskas tik del grozio, kad ir antakiai: jie gan normalus, tik vienas kitas plaukelis ne vietoje smile
3. nerukau, negeriu - paziurekite i mane. Ar man tai tiktu? big_smile:D:)

So, merginos, jau viena naudinga patarima gavau is Divos smile Aciu Jai. Ar bus dar patarimu?

10

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Ir is viso - JOKIU PROBLEMU NETURIU DEL ODOS smile Tik del darbo mazokai miegu, ir valgau nereguliariai. Sportuoti tikrai nera laiko, kartais prabegu krosa... Man nereikia kazko konkreciai, pvz serpetojanciai odai, ar riebiai. Man reikia kazko apstraktaus, kas grazina mane smile Everything is clear?

11

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

maziau i veidrodi ziurek, neatrodysi sau toks baisus. vyras turi but grazesnis uz bezdzione. is kur pas tave tiek laiko, kad nori pradet savim taip kruopsciai rupintis ? ar bijai pasent anksciau laiko ?

12

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Vyriska lytis gamtoje grazesne uz moteriskaja... Noriu buti grazesnis. Blogai?

13

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

pritariu. bet as uz naturalu grozi. nemanau, kad chemikalais gali pagerinti savo padeti, nebent tik susigadinsi ka nors. teisingai kazkas sake, sveikai maitintis, is naturaliu produktu gausi reikiamu vitaminu ir medziagu, kad oda butu grazi ir pan. o "preparatais" as nepasitikiu, kokie "naturalus" jie bebutu.

14

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Neutrogena produktai daro stebuklus veido odai. Zinoma daugiau miego tikrai nepakenktu nes issimiegojus paakiai betkokiu atveju bus patamseje. Saltu oru butina naudoti drekinancius kremus kurie yra pagaminti butent tuo tikslu (dazniausiai buna parasyta ant etiketes). Vasara naudok drekinama UV atsparu krema netgi jei ir nesiruosi degintis. Net ir netiesioginiai saules spinduliai zaloja oda.
Tikiuosi si informacija pades.

15

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Tadas, 21 parašė:

Vyriska lytis gamtoje grazesne uz moteriskaja... Noriu buti grazesnis. Blogai?

argi žmonėms galioja šitas gamtos dėsnis? smile
o tu, Tadai, gal bet kokį nusipirk tą kremą... man atrodo, čia savitaigos reikalas.. patikėsi, kad gražesnis palikai dėl to kremo ir bus ramiau gyvent :::822

16

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

argi žmonėms galioja šitas gamtos dėsnis? smile
o tu, Tadai, gal bet kokį nusipirk tą kremą... man atrodo, čia savitaigos reikalas.. patikėsi, kad gražesnis palikai dėl to kremo ir bus ramiau gyvent :::822[/quote]

o cia teisingai... :::608
o be to, grozio paslaptis slypi ir... gerame sekse, laimingoje meileje... kai esi laimingas, geras, tai ir grazus!!!
susirask mylima mergina, ir tapsi grazus! galesi nugvelbti jos kremo, ir pan... (ir pigiau bus.. )
:::757
p.s. tikrai nesitycioju... pritariu, kad vaikinai turi save priziuret, kaip jiems ten beiseina...

17

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Vaida, 21 parašė:

........susirask mylima mergina......

man labiausiai patinka sitas patarimas big_smile tipo, imk ir susirask ;] zmones metu metus iesko meiles, o tu siulai "imt ir susirast", tam kad grazesnis paliktum big_smile

18

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Aleksandras, 22 parašė:
Vaida, 21 parašė:

........susirask mylima mergina......

man labiausiai patinka sitas patarimas big_smile tipo, imk ir susirask ;] zmones metu metus iesko meiles, o tu siulai "imt ir susirast", tam kad grazesnis paliktum big_smile

taip tai eisi gatve imk pirma.svarbu grazus busi;0

19

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

nu nezinau, man vyrai besitepliojantys visokiais kremukais keistai atrodo...na nebent turi kazkokiu odos problemu...
siaip manau uztenka laikytis elementariu higienos normu, nepiktnaudziauti alkoholiu, rukalais, sveikai maitintis ir viskas bus ok smile

20

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Tadai, valgyk medų.  Šaukštas ryte prieš valgį.