21

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Sudalyvauk profesionalioj fotosesijoj. Paprašyk, kad tavo nuotraukas retušuotų taip pat puikiai kaip Davido Beckhamo ir būsi toks pat gražus... :::044

22

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

...ir isvis tas pasakymas noriu buti grazus kaip Bechamas juokingai nuskambejo, as irgi noriu buti grazi kaip Claudia Schiffer, bet kazin ar pasitepusiu kokiu tai kremukui i ja pavirsiu big_smile
daug ka lemia genai, kosmetika tik paryskina graziausius bruozus ar paslepia trukumus wink

23

Re: Rimta tema isskirtinai merginoms... Padekite man :)

Vaida, 21 parašė:

argi žmonėms galioja šitas gamtos dėsnis? smile
o tu, Tadai, gal bet kokį nusipirk tą kremą... man atrodo, čia savitaigos reikalas.. patikėsi, kad gražesnis palikai dėl to kremo ir bus ramiau gyvent :::822

o cia teisingai... :::608
o be to, grozio paslaptis slypi ir... gerame sekse, laimingoje meileje... kai esi laimingas, geras, tai ir grazus!!!
susirask mylima mergina, ir tapsi grazus! galesi nugvelbti jos kremo, ir pan... (ir pigiau bus.. )
:::757
p.s. tikrai nesitycioju... pritariu, kad vaikinai turi save priziuret, kaip jiems ten beiseina...

Zmonems galioja visi gamtos desniai. Mes eiliniai gyvunai. Tik protingiausi is protingu. Bet visi esame is ten pat - ir kates, ir sunys, ir barsukai, ir mes - zmones... smile Del sexo ir meiles as pilnai sutinku, nes tuo jau spejau pats isitikinti... Taciau, meile duzo... As isejau smile Ir kazkodel dabar ja jau nebetikiu...