1

Tema: Acnecolor

Na tikiuosi kasnors esate naudoje sia gydomaja krempudra:) Tai vat noreciau paklausti kaip jums ji?Ar gerai maskuoja ir t.t. smile Va pati katik isigyjau tai dabar idomu:) asmeniskai as ne del begales spuogu pirkau, nes nelabai ju ir daug pas mane...na bet tokiam amziuje ir normalu ju tureti smile Tiesiog siaip idomu isbandyti smile tai vat ka manote apie Acnecolor?

2

Re: Acnecolor

na as naudoju ja tj man ji lb patinka wink

3

Re: Acnecolor

prieš keletą metš ir aš turėjau, bet man nepatiko, kaip vaistas poveikio ne kažin kiek turėjo, o kaip krempudra - juo labiau hmm

4

Re: Acnecolor

as turiu.  gydo ir uzmaskuoja paraudima. manau, kad geriau ja uzmaskuot spuogeli koki, nei slept po kokia paprasta pudra, kuri gali dar labiau pakenkt.

5

Re: Acnecolor

Vat vat as internete begale nuomoniu prisiskaiciau ir susimsciau kur tiesa rasti...Turbut nuo veido odos priklauso...:) ;> na pabandysiu ir as ivertinsiu:)

6

Re: Acnecolor

na gal nereikia wiso weido tept, kaip normalia krempudra, tik ant problemines wietos, vis delto skirta gydymui  smile 

7

Re: Acnecolor

Siaip taij visada vartoju tik ja ir gan patenkinta esu...niekada neturejau spuogu(pfu pfu pfu-neduok dieve)bet naudoju ja galima sakyti profilaktiskai,ir man jos atspalvis vienintelis gerai tinka ir seip nebrangi ji labaij ir gera......

8

Re: Acnecolor

Tai, kad kiek zinau paneliu tai kaip pudra naudoja... smile na man labai patiko ta Lorealio True Match wink

9

Re: Acnecolor

man nepatiko, lb nusausina oda po kiek laiko naudojimo..

10

Re: Acnecolor

siaip labai gerai maskuoja spuogelius, tai kai jau neapsikenciu uzsitepu. tik gal kiek per tamsi spalva.

11

Re: Acnecolor

Dovilė, 21 parašė:

siaip labai gerai maskuoja spuogelius, tai kai jau neapsikenciu uzsitepu. tik gal kiek per tamsi spalva.

va va o man siek tiek per swiesi, tai labai atsargiai dedu, kad nepadauginciau big_smile

12

Re: Acnecolor

Man ta spalvike pats tas wink

13

Re: Acnecolor

O kokia kaina?

14

Re: Acnecolor

tuteles kaina lig 20lt nesiekia

15

Re: Acnecolor

Euro vaistinej 15lituku su centais wink na grubiai 16lt wink

16

Re: Acnecolor

as irgi ja naudoju ;] jinaj man patinka ;] nju sejp dar nuo odos tipo priklauso...

17

Re: Acnecolor

Pirmiausia stora sluoksni riebaus kremo uzsitepu, nes kitaip lb issausina oda..:(

18

Re: Acnecolor

as taip pat ja jau daug laiko naudoju, tai ji bent jau man tai labai patinka ir istiesu padeda, GERAS DALYKAS smile

19

Re: Acnecolor

seip tai buvau gan patenkinta bet pleiskanojo oda ir buvo issausejusi beje kai issitepu sia pudra ji po keliu valandu pranyksta nuo mano veido,na net nezinau kodel

20

Re: Acnecolor

man tai ka zinau netaip jau padeda nors man ir nereikia beveik :::817tik sviesi spalva o man tokia nepatinka tamsesne geriau yra...ir da norejau paklaust kaip jus tapates pudra? man atrodo kad kitos tai kaskaip kitaip joms lbj tinka o man ne arba tik as sau keistai atrodau;p