21

Re: Acnecolor

Vaiva, 14 parašė:

seip tai buvau gan patenkinta bet pleiskanojo oda ir buvo issausejusi beje kai issitepu sia pudra ji po keliu valandu pranyksta nuo mano veido,na net nezinau kodel

todel kad tai yra kaip vaistai ir tiesiog sita pudra susigeria. tai ir nereikia kad butu storas sluoksnis. siek tiek uztepi, uzmaskuoji ir gerai. juk galima tutele isimesti i rankine ir kokiu metu dar pasitepti.

22

Re: Acnecolor

kaip gali oda pleiskanoti??tai reikia juk krema tepti..o ta pudra ,tai ir gerai ir blogai..nes ant saules ziauriai blizga...ir kai lyja ar sninga tai tyliu :DD

23

Re: Acnecolor

Jurgita, 18 parašė:

kaip gali oda pleiskanoti??tai reikia juk krema tepti..o ta pudra ,tai ir gerai ir blogai..nes ant saules ziauriai blizga...ir kai lyja ar sninga tai tyliu :DD

Visada pries tepdamasi kremu pasitepu.. :)p ir nusivalius nuo veido kosmetika taip pat patepu kremuku, akd nesausetu... smile

24

Re: Acnecolor

Egle, 17 parašė:
Jurgita, 18 parašė:

kaip gali oda pleiskanoti??tai reikia juk krema tepti..o ta pudra ,tai ir gerai ir blogai..nes ant saules ziauriai blizga...ir kai lyja ar sninga tai tyliu :DD

Visada pries tepdamasi kremu pasitepu.. :)p ir nusivalius nuo veido kosmetika taip pat patepu kremuku, akd nesausetu... smile

saunuole;) matyt, ne tu rasei,kad oda pleiskanoja :?

25

Re: Acnecolor

as naudojau akne ir naudojau kaip pudra o ne kaip nuo spuogu nes net nepadedawo .. pries tai dedawau gera sluoksny kremo (nors pries betkokia pudra dedu) ir tada tepdawau ..bet tamsoka turputy ji .. db kai pagalwoju kai uzsitepdawau ja ir diena kur iseidawau tai jomajo lb jau tamsiai atrodydawo big_smile beto jejgu tik apsiwerk matosi jog nubega ..nes kazkada waziawau pries weja o kai nulipau nuo motorbaikos ziuriu kad nubege ir matosi kad baltos tokios kaip asaros ... na o db naudoju labai gera pudra kuri labai susivienodina su weidu drauge sake jog net nesimato kad su pudra atrodo naturaliai ydegus o kita drauge klause ar y soliariuma neweikascioju nes ydeges weidas atrodo smile ... turbut zinote ja No7 smile super wink

26

Re: Acnecolor

Man tai acne coor tikrai nera pertamsi nors mano oda sviesi:) Gal daug jus jos dedat... as nezinau:) Nei vienai mano draugei kuri naudoa ar pazystamai ji tikrai nera per tamsi...;>

27

Re: Acnecolor

labai gera ,naudoju  senai ,maskuoja viskas kas nereikalinga...daznai klausia kokia pura naudoju,kur ja nusipirkti....as uz....

28

Re: Acnecolor

nu pats geriausias budas netureti spuogu tai neliesti veido rankom big_smile auksine taisykle 80 proc spuogu kyla nuo ranku kai lieciam veida ir uzkreciam ja hmm
daba kai atsilo oras ir deviu maikona be rankoviu liesdamas greit oda uzkreciu ;( ir uzvaro spuogais nuo peciu iki alkuniu hmm matot labai sunku neliesti nes uzsimirstu hmm su veidu tas pats ;( bet kai susikaupiu tai kartais sugebu neliesti ilgai ilgai kol nesusinervinu ir vel pradedu veida maigyt, trinti:D
pabantykit peksperementuot lieskit oda kokioi nors vietoi kut nera spuogu pamatysit kaip po savaites ten priaugs visokiu puliniu big_smile

29

Re: Acnecolor

Tomai, isigyk acnecolor :::818

30

Re: Acnecolor

man tai lb patinka;] dar ir dabar naudoju;] tik nereikia jo padauginti;] ir pries dedant visad kremo uzsidedu;] nes ji sausoka;]

31

Re: Acnecolor

Tomas, 24 parašė:

nu pats geriausias budas netureti spuogu tai neliesti veido rankom big_smile auksine taisykle 80 proc spuogu kyla nuo ranku kai lieciam veida ir uzkreciam ja hmm
daba kai atsilo oras ir deviu maikona be rankoviu liesdamas greit oda uzkreciu ;( ir uzvaro spuogais nuo peciu iki alkuniu hmm matot labai sunku neliesti nes uzsimirstu hmm su veidu tas pats ;( bet kai susikaupiu tai kartais sugebu neliesti ilgai ilgai kol nesusinervinu ir vel pradedu veida maigyt, trinti:D
pabantykit peksperementuot lieskit oda kokioi nors vietoi kut nera spuogu pamatysit kaip po savaites ten priaugs visokiu puliniu big_smile

Ohoho;) kazkaip niekada nesusimasciau;>

32

Re: Acnecolor

ir as ja naudoju...ji man lb patinka ir padeda,liuks:::035:::629

33

Re: Acnecolor

Nepatiko, tai dabar nebenaudoju, labai riebi ta pudra, o pas ka riebi oda tai ne kas gaunas. Na man asmeniskai ji netiko, ir siaip labai tamsi, ne kiekvienam odos tipui ji pritaikyta.

34

Re: Acnecolor

As nesuprantu, kaip i jums tamsi gali buti.. Ji juk visiskai netamsi...:)

35

Re: Acnecolor

na man tai tikrai patiko...tikrai gerai maskuoja..o ir padeda dar kazhkiek smile

36

Re: Acnecolor

naudoju,jau ney nzn kelinta tubeli pirkau ;D man patinka,gera wink tik tepa wiska nezmoniskai ;S

37

Re: Acnecolor

As tai visdar tebenaudoju. karta i metus big_smile Nebelabai man tos pudros prie sirdies, bet kai i baliu tai reikia smile

38

Re: Acnecolor

Egle, 17 parašė:

As tai visdar tebenaudoju. karta i metus big_smile Nebelabai man tos pudros prie sirdies, bet kai i baliu tai reikia smile

Aga,ziauriai terlioja rubus smile jei megstukas ziema su kaklnu aukstesniu tai sakes,pudruotas bus greit smile bet seip tai man ji super gerai smile ne tik del spuogu panaikinimo bet ir del spalvos smile

39

Re: Acnecolor

man cia kazkaip netaip pacitavo smile as norejau Caprices zodzius pacituot ;D

40

Re: Acnecolor

as ir nauduoju..na seip nieko toks..bet je nauduoti kaip pudra tai tik apie 3 valanadas laiko..nedaug