1

Topic: Valentino diena?! kas tai?

valentino diena... itin paplitusi svente ne tik lietuvoje bet ir kitose valstybese! ar tik nebus tai dar viena pigi svente norint pasipelnyti? kokia sios dienos reiksme? jus ja izvelgiate? 

2

Re: Valentino diena?! kas tai?

jus svenciate valentino diena? ar manote jog tai eilinis slamsto propagavimas smile nagi, pasipasakokite!!! big_smile idomu susipazinti su kitu nuomone...

3

Re: Valentino diena?! kas tai?

daugumos nuomone yra proga pagerti ir tiek va big_smile o mano nuomone tai tokia, kad tiem smagu tokia diena svesti kartu, kurie isimyleje ir pan., o man si diena bus pati liudniause, nes as negaliu buti kartu su savo brangiuoju... ir todel jos nesvesiu....

4

Re: Valentino diena?! kas tai?

As tai pasidziaugu sia diena, jei salia yra mylimas zmogus:D O seip, kaip kazkas jau mineju, reikia myleti ir savo meile rodyt kasdien, o ne tik per vasario 14:D

5

Re: Valentino diena?! kas tai?

bet mano visi mylimi zmogeliukai toli nuo manes sad ir negaliu kasdien rodyti tos meiles...

6

Re: Valentino diena?! kas tai?

butent... meile galima ir reikia rodyti kasdien... o stai cia sugalvok meiles diena... lai gyvenimo diena ismasto!
kita vertus tam tikriems asmenims tai gali sukelti siokia tokia depresija... bet.. mes zmones ir turime moketi prisitaikyti smile

7

Re: Valentino diena?! kas tai?

Na, bet gerai is esmes kad tokia diena sugalvota, mano nuomone:D Vistiek, ta diena bunam geresni antrom pusem, nei kitom dienom:D

8

Re: Valentino diena?! kas tai?

kiekvienas turi savo nuomone smile net ir valentino diena turi savu pliusu... bet minusu izvelgiu daugiau smile

9

Re: Valentino diena?! kas tai?

O kur tie minusai?:D

10

Re: Valentino diena?! kas tai?

naaa.. šios šventės ištakos tai siekia dar tuos laikus, kai pasipelnyti iš jos nebuvo nei įmanoma, nei reikalinga smile
kaip yra dabar, tai jau kitas klausimas, bet man, pavyzdžiui yra giliai tas pats.
Aišku, labai gražus tas pasakymas kad meilę reikia rodyti kasdien ir pan., bet kiek tai įgyvendinama realiai? Ir jei tą vienintelę dieną meilė yra labiau išreikšta, tai kas tame blogo? Viena diena metuose gali būti ypatinga.
Šioks toks kičas pastebimas per visas šventes, bet apskritai manau, kad tokia tradicija yra graži ir nėra čia ko piktintis smile
Pati ją dažniausiai ignoruoju, bet stengiuosi kitiems negadinti nuotaikos big_smile

11

Re: Valentino diena?! kas tai?

na as neteigiu jog ja nesiekiama nieko gero.. tiesiog noretusi kad ji butu vertinama kiek kitaip nei primityvios sirdutes, rausvi kaspineliai ar eiline proga "pjankems"...

kalbant apie istakas... lietuvoje valentino diena pradeta svesti tik po nepriklausomybes kovu,t.y. 1990m!

12

Re: Valentino diena?! kas tai?

beje kalbant apie istakas, valentino diena lietuvoje svienciama tik nuo 1990!

13

Re: Valentino diena?! kas tai?

šit kaip smile na bet aš turėjau omeny, kad apskritai tai yra labai senas paprotys ;] Ramune, o kokia būtent turėtų būti ta diena, tavo manymu?

14

Re: Valentino diena?! kas tai?

Ramunė, 16 wrote:

beje kalbant apie istakas, valentino diena lietuvoje svienciama tik nuo 1990!


O pasaulyje pradeta svesti jau 3a, po to kai vasario 14d buvo  sv. Valentinas buvo nubausta mirties bausme smile

15

Re: Valentino diena?! kas tai?

Ramunė, 16 wrote:

na as neteigiu jog ja nesiekiama nieko gero.. tiesiog noretusi kad ji butu vertinama kiek kitaip nei primityvios sirdutes, rausvi kaspineliai ar eiline proga "pjankems"...

kalbant apie istakas... lietuvoje valentino diena pradeta svesti tik po nepriklausomybes kovu,t.y. 1990m!

Na va, tokiais metais Tu dar gimus nebuvai, o dabar paaugus reiski nepasitenkinima del svenciu, kurios vyresnes uz Tave... keistas tas jaunimas... ;D

16

Re: Valentino diena?! kas tai?

hmm, norite pasakyti jog jus esate visiskai patenkinti tuo, kaip svenciama valentino diena? puiku, tik tiek ir tenorejau isgirsti! tiesiog kiekvienas turi savo nuomone vienokia ar kitokai tema, manoji butu jog meilei reiksti nebutina tiksli diena... zinoma puiku kad viena diena tai tampa tradicija, taciau... ar tai neperspausta? visos sirdeles, vaikai jomis apsiklijave veidus, rozine spalva kur tik beapsisuktum....

sigitas23> ech tos naujoves sigitai! isties sunku priprasti, arne?
jaunimas gi tobuleja, keiciasi ir jo poziuris:)

17

Re: Valentino diena?! kas tai?

Ramunė, 16 wrote:

hmm, norite pasakyti jog jus esate visiskai patenkinti tuo, kaip svenciama valentino diena? puiku, tik tiek ir tenorejau isgirsti! tiesiog kiekvienas turi savo nuomone vienokia ar kitokai tema, manoji butu jog meilei reiksti nebutina tiksli diena... zinoma puiku kad viena diena tai tampa tradicija, taciau... ar tai neperspausta? visos sirdeles, vaikai jomis apsiklijave veidus, rozine spalva kur tik beapsisuktum...

na, nežinau... šiaip koks gi skirtumas, kaip ją švenčia kiti, svarbiau, kaip ją šventi tu pati smile mane kartais irgi erzina tas masinis širdynas, bet aš apskritai linkusi piktintis, tai stengiuosi visaip kaip atsikratyt to bruožo big_smile
nelinkim į nihilizmą, ką?... ;]

18

Re: Valentino diena?! kas tai?

Na nezinau.Dirbtina ir netikra.Kaip ir per lapkricio 1 d. apsimeta visi labai jau liudnais ir susimasciusiais, taip ir Valentino diena.. - dar viena vaidyba.

19

Re: Valentino diena?! kas tai?

Martyna, 19 wrote:

šit kaip smile na bet aš turėjau omeny, kad apskritai tai yra labai senas paprotys ;] Ramune, o kokia būtent turėtų būti ta diena, tavo manymu?

valentino diena, meiles diena.. galu gale tai dar vienas pasivaiksciojimas naktiniu vilniumi, papramogavimas, keliones.... cia zaidzia poros fantazija... kam gi tos nuvalkioti eilerastukai skelbiami tiek tv tiek laikrasciuose... tai turetu buti privatu... o db valentino diena daugumai dar viena proga nusigerti, kitiems ispesti kuo daugiau pinigu, tretiems pasvalioti gatvemis ir pasisaipyti is besidziaugianciu poru... as nesu pries valentino diena, tiesiog man nepatinka musu sventimo kultura...

20

Re: Valentino diena?! kas tai?

Martyna, 19 wrote:
Ramunė, 16 wrote:

hmm, norite pasakyti jog jus esate visiskai patenkinti tuo, kaip svenciama valentino diena? puiku, tik tiek ir tenorejau isgirsti! tiesiog kiekvienas turi savo nuomone vienokia ar kitokai tema, manoji butu jog meilei reiksti nebutina tiksli diena... zinoma puiku kad viena diena tai tampa tradicija, taciau... ar tai neperspausta? visos sirdeles, vaikai jomis apsiklijave veidus, rozine spalva kur tik beapsisuktum...

na, nežinau... šiaip koks gi skirtumas, kaip ją švenčia kiti, svarbiau, kaip ją šventi tu pati smile mane kartais irgi erzina tas masinis širdynas, bet aš apskritai linkusi piktintis, tai stengiuosi visaip kaip atsikratyt to bruožo big_smile
nelinkim į nihilizmą, ką?... ;]


galbut tu ir teisi... kiekvienas ja svencia kaip nori, taciau laikui begant ir nieko nekeiciant taip svesti ims visi... tai normalu:)?!

nihilizmas? ne, as nesilaikau tokios taktikos....isreiksdama neigiama nuomone, as siulau pozityvu susidariusios situacijos sprendima!