1

Tema: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Noreciau suzynoti jusu nuomone ar juodi plaukai jau taip labai sendina zmones...:)

2

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

vieniem tinka kitiem ne...vienus sendina,kitu ne...cia labai ivairiai...kaip kam...:D...ne per seniausiai as uzsimaniau juodu plauku,bet mano naturalus plaukai ir taip atrodo,tarsi dazyti (triju atspalviu)...vis gi naturalumas graziau...

3

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

ash jaw nusidaziau tj sake kad atrodau wyresne

4

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

na juoda plauku spalva suteikia brandumo...

5

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

taip.... juodi plaukai sendina...  jie niekada nejaunins.. ir nieko cia nepadarysi.. tamsi spalva yra niuresene, todel taip ir pasirodo...  as kalbu apie ta juoda spalva, kuria teplina savo plaukus... nes jei tikra juoda spalva dazysi, tai prie jauno veidelio ji man visiskai netinka wink

6

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

gajla ash nusidaziau.. sad ir nieko jau nepakejsiu,,, nebent persidazysiu, bet tj iswis man wisi plaukaj nuslinks,,, ka daryt? sad

7

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

su tamsia saplva reikia elgtis labai atsargiai... aisku,kad sendina,bet svarbiausiai kad tiktu,nes daznai kai radikaliai pakeiciama spalva,ji atrodo nenaturaliai,ypac,jei nusidazei beveik su niekuo nepasitarus... geriau jau dazyt kokia tamsiai ruda spalva.;.. o siaip tai sunkiai benusiima tas juodumas... as buvau sruogeles nusidazius juodai,o visi plaukai rudai dazyti,tai kai ruda spalva nubluko,juoda spalva kuo puikiausiai zibejo,net nepakito..

8

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Kristina, 12 parašė:

gajla ash nusidaziau.. sad ir nieko jau nepakejsiu,,, nebent persidazysiu, bet tj iswis man wisi plaukaj nuslinks,,, ka daryt? sad


nu, bet jei jau patinka tau, tai nekreipk i musu sapaliones demesio.. wink svarbiausia, jei tau grazu, bus grazu ir kitiems wink

9

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

o man labai grejtaj nusiplaunineja ta juoda... palieka kzkokia pilka... ka tada daryt..? ;/

10

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

O as nemanau, kad sendina. Matyt, kam kaip. Pati buvau ir visai sviesi ir deganti juodaplauke. Visi sake, kad juodais plaukais atrodau jaunesne, bet uztat sviesiais mielesne bei geresne:) Tiesa, juodi dazai jau nubluko, tad esu kazkokia parudavus, paraudonavus ir paryzavus:D Dabar kolkas galvoju plauku nedazyt, o palengva atsiaugineti naturalius:)

11

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Kristina tai ne su dazais gal dazei, o su tuo sampunu kuris nusiplauna:) Arba plauk galva specialiai su sampunu dazytiems plaukams:) Visgi as didziuojuosi pati savimi, kad man 17, bet mano plaukai naturalios spalvos ir dekoju mamai, akd neleido man plauku dazyts kai buvau dvylikamete nors tiesa pasakius nelabai ir trauke mane prie tokiu dalyku wink

12

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

nieko ji nesendina nuo devintos klases juodai dazai ir nenoriu i jokia kita spalva keisti  ir visi sako kad man tinka smile

13

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

njea... tean nenuplaunami dazaj

14

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

tai turbut prastos kokybes dazais dazei.... jai nepaslaptis kokios firmos dazai buvo? gali prasisruoguot raudonom ar orandzinem sruogom... atrodys zaismingiau ir ryskiau...

15

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Nesutinku,priklauso nuo žmogaus..jei jau atrodo senas tai jokia spalva to nepakeis..

16

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Pati judai niekada nesu dazius plauku ir tikrai nebandysiu, nes tikrai ne visiems patartina dazytis. Juodai gali dazytis tik tos kurios turi labai tamsias akis ir patartinai tamsesne oda. Kitas spalva pasendins. Pati tikriausiai isviso kaip is karsto istraukta atrodyciau.

17

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

inga20>>> palete

18

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

labukas visiems pasakysiu durna patarima kaip nublukinti plauku spalva greitai ( palyginus ) ir efektyviai ... vaistinese galima nusipirkti kosmetinio zibalo ir siaip jis maitina plaukus ir nublukina spalva.
As is blondines virtau juodaplauke ir tuo nesigailiu nes bruozai veido griezti ir antakiai ryskiai juodi . Bet pasilikau prie tamsiai rudos spalvos kad mamai butu mazesnis sokas , nes ji visada norejo blondines dukros smile

19

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

smile smile

20

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Kristina, 12 parašė:

inga20>>> palete


"pallete" patys blogiausi dazai, panos nedarykit kvailystes, nedazykit jais...