21

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

o tj kokie geri tada?

22

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

jumis viskas sendina big_smile:D:D ir juodi plaukai ir spaklius ir auksas viskas big_smile:D

23

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

oi kasko du postai vienodi atsirado hmm

24

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Kristina, 12 parašė:

o tj kokie geri tada?

dirbu kirpeja... paruotuvej geru nerasi... ten net spalvos neatitinka... rinkites tik profesionales priemones...

25

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

aisq... ash kaip tik nuejau i kirpykla ir kaj man padaze sju kzkokiais dazajs tj pilka spalwa buwo hmm

26

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Kristina, 12 parašė:

aisq... ash kaip tik nuejau i kirpykla ir kaj man padaze sju kzkokiais dazajs tj pilka spalwa buwo hmm

as dirbu su londa. carin kosmetika... spalvos gaunasi visada tokios kokiu norejau... tik londa yra stipresni, spalva nenusiplauna...

27

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Inga, 22 parašė:
Kristina, 12 parašė:

aisq... ash kaip tik nuejau i kirpykla ir kaj man padaze sju kzkokiais dazajs tj pilka spalwa buwo hmm

as dirbu su londa. carin kosmetika... spalvos gaunasi visada tokios kokiu norejau... tik londa yra stipresni, spalva nenusiplauna...


taip tikrai londa nenusiplauna ir siaip plaukai graziau atrodo, man bent jau labiau zvilga...

28

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Rasa, 18 parašė:
Inga, 22 parašė:
Kristina, 12 parašė:

aisq... ash kaip tik nuejau i kirpykla ir kaj man padaze sju kzkokiais dazajs tj pilka spalwa buwo hmm

as dirbu su londa. carin kosmetika... spalvos gaunasi visada tokios kokiu norejau... tik londa yra stipresni, spalva nenusiplauna...


taip tikrai londa nenusiplauna ir siaip plaukai graziau atrodo, man bent jau labiau zvilga...

dar labiau zvilges jai balzama nuskalausi vesiu vandeniu wink

29

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Inga...kadangi kirpeja esi... galetum pasakyti ar tai normalu kai mano galva padazau parduotuviniais  plauku dazais...ir ji po kaikurio laiko issiplauna...nors ant pakuotes stovi kad spalva lieka visam laikui...
tai cia nuo situ plauku dazu priklauso ar nuo mano plauku:? aciu;)

o juodi plaukai manau kiekvienam kitaip vienus sendina kitus ne...

30

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Evelina, 17 parašė:

Inga...kadangi kirpeja esi... galetum pasakyti ar tai normalu kai mano galva padazau parduotuviniais  plauku dazais...ir ji po kaikurio laiko issiplauna...nors ant pakuotes stovi kad spalva lieka visam laikui...
tai cia nuo situ plauku dazu priklauso ar nuo mano plauku:? aciu;)

o juodi plaukai manau kiekvienam kitaip vienus sendina kitus ne...

aisku priklauso nuo dazu... kam pirkt parduotuvinius, ju kaina nuo profesionaliu ne daug skiriasi... o kokybe daug geresne... labai pasitikiu londos dazais... beja plaukus reikia plauti vesesniu vandeniu ir sampunu dazytiems plaukams, netaip greit nusiplaus spalva...

31

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

joa...;)

32

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

as tai nemanau, kad juoda spalva sendina, greiciau cia nuo veido priklauso, nuo odos, arba tinka arba ne

33

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

juoda spalva labaij grazu ir tikraij nesendina nebent pati atrodaij senaij . juodaplauke jau esu 3 metus ir tuo labaij dziaugiuosi... ir net nenoriu keistis nes manes niekas neiisvaizduoja kitokios. o tau patarciau jai tau tinka ir patinka juoda plauku spalva tai ja ir dazyk toliua smile

34

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

man tj taip atrodo kad:jei nusidazai juodai atrodai wyresne o jei swiesiai  normalaus amziaus ...bet  cia jokio skirtumo nera...jei  atrodai wyresne jau ir wel dazus eini pirktis nesamone..:::639

35

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

... vyresnio amziaus moterys, jei atkreipete demesi stengiasi plaukus pashviesinti.... kodel? smile Ogi tam, kad atrodytu jaunesnes... pershasi ishvada tamsus plaukai priduoda meteliu....

36

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

smile

37

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Kaip is juodaplaukes virsti blondine?

38

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Kristina, 12 parašė:

Noreciau suzynoti jusu nuomone ar juodi plaukai jau taip labai sendina zmones...:)


pagal mane tikrai zmogu daro vyresni smile

39

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

nieko nesendina tie juodi plaukai, aisku jei pati esi baisi merga tai bilekokie atrodys baisiai ir sendins wink

40

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

kaip kam tinka, daznai pabandau koki atspalvi, juodai irgi bandziau, ko tikrai niekada nebandysiu tai blondine