41

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Juodi plaukai sendina, taciau yra paneliu, kurioms jie labai tinka wink

42

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

emmmm, as juodaplauke gimiau big_smile

43

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

paprastai sendina smile
19 buvau juodais plaukai ir atrodziai panasiai kaip dabar sokoladiniais ir 26 metu big_smile

44

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Vija, 26 parašė:

paprastai sendina smile
19 buvau juodais plaukai ir atrodziai panasiai kaip dabar sokoladiniais ir 26 metu big_smile

Tai ir dabar 19 teduociau.... big_smile

45

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Aš tai turėjau juodus... Tai kaip užsimaniau šviesesnių, ėmiau su peroksidu... big_smile Ir buvau oranžinė... smile Dabar tai ruda, beveik naturali spalva. Nedažau plaukų, nes sugadinau ir taip...
O juodi plaukai manyčiau sendina kaikurias...:) bet vistiek labiau sendina raudoni, ypač trumpi plaukai smile

46

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Kai buvau juodaplauke,visi sake,kad atrodziau jaunesne ;/

47

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

niu juodi plaukai tikrai nesendina..ce jau priklauso nuo pacios paneles veido bruozu....;]http://forumas.ieskok.lt/imgload/5406

48

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Pati turiu tokį smagumėlį kaip juodi plaukai. Dažiau su Londa ir va, nenusiplauna ir gražiai atrodo ;D Tik turint juodus plaukus geriau juos tiesint, nes netvarkingi susivėlę juodi plaukai tikrai atrodo klaikiai. ;D Šiaip ta juoda nesendina (nors kaip kam), tik kai nusidažiau plaukus juodai veidas kaip išbalęs atrodo prie jų :::810

49

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Jaunina, yra KTU toks profesorius, katram kokie 60 metu, tai juodai dazosi plaukus, manot profesorius nezino ka daro?

50

Re: Na ar juodi plaukai jau taip labai sendina?

Skaiste, 17 parašė:

Kaip is juodaplaukes virsti blondine?


12 proc kremoksido ir milteliu virsi bent jau ryskiai ryza su vietomis nutrukusiu plauku sruogomis smile ir gal ir nebeataugs tiek plaukukiek turejai iki tol ant galvos smile

o jei tiesiog nori pavrsti tik blondine tai jau cia gyvenymo budas o ne plauku spalva