1

Tema: sratai ir spala

kodel neatstoja mergyna kaip pabanda saratus su spala?

2

Re: sratai ir spala

gali i lietuviu kalba isverst ?

3

Re: sratai ir spala

apie ka tu cia ?

4

Re: sratai ir spala

lt parasita,tik pora klaidu

5

Re: sratai ir spala

bet kodel niekas nesupranta ka tu ten parasei ? pabandyk kitais zodziais pasakyt. as pvz nesuprantu ka reiskia "spala" ir "sratai".

6

Re: sratai ir spala

kas zino tas tikrai supras

7

Re: sratai ir spala

tai sakai neatstoja ? papasakok placiau, kaip cia tau buvo, kad neatstoja, nes nelabai yra apie ka sneket.

8

Re: sratai ir spala

v chlen vstavleni sari i spala,daganiaes?

9

Re: sratai ir spala

stolko ja uzhe ponial, a sto s tavo ? imeesh v vidu, sto devki jesli poprobujut, to otboja net ? smile

10

Re: sratai ir spala

da,narmalnaja tema

11

Re: sratai ir spala

beztalkovaja tema wink ti iščio gusinisu tuda vstav ;D ir pasižiūrėk kaip pro metalo detektorius praeisi ;D ;D ;D

12

Re: sratai ir spala

ar cia kazka painioju, ar tuos sratus turi tie, kurie pabuvojo kalejime?

13

Re: sratai ir spala

na ka as galiu pasakyti kas moka valdyti savo daikta tam ir sratai nereikalingi juk ne tame esme gi

14

Re: sratai ir spala

audriau aukso zodziai.

15

Re: sratai ir spala

Kas nors man papasakokit kaip ten su tais sratais elgiamasi?.. Girdejau - kazkaip isideda i savo "pimpi" - kazkaip jie ten iskile ir kazkaip lb stimuiuoja panoms.. :-D bet nu nzn kaip ten ka - apsvieskit mane smile

16

Re: sratai ir spala

krc - jau kelinta diena man tas "sratai ir spala" skamba.. karta bevalgant prisiminiau - praejo apetitas... krc.. nu tai blin - paaiskinkit kas kas cia per daiktas?.. girdejau - britvutem prasipjauna vyrai varpas ir prisideda sratuku.. o ta spala kas per velnias?..

17

Re: sratai ir spala

Dima tu cia kokia kalba rasai,****...t as lietuviu rusu anglu ir net lenku kalbom laisvai sneku nu bet sita sunkiai suprantu!Supratau tik sratus ir phala nes pats tokius turiu.O kitka gal galetum isverst:)))

18

Re: sratai ir spala

Dima turiu patarima!Galetum vilnieciu portugaliskos kalbos zodina isleist.DACHUJA pabkiu uzkaltum!!!
Tik negalvok kad cia is piktos puses,tiesiog buvau pamirses kad pas mus lietuvoj antra nacionaline kalba egzistuoja!!!

19

Re: sratai ir spala

Nu ko jus cia prie jo prikibot? Tiesiog Dimka nera lietuvis, tad jam sunku taisyklingai rasyti. Juk supratom, ka jis norejo pasakyti, o tai ir yra svarbiausia:)

20

Re: sratai ir spala

kokia kilniasirde mergina..