1

Tema: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

Siaip ydomu ar lietuvos merginos rupinasi, nes nemazai atveju kai jos nespeja nugyventi joms skirto gyvenimo. Ar svarbi joms imtymi higiena, kaip jos tai sprendzia siais modernios visuomeneslaikais. aciu uz komentarus is anksto smile

2

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

yra tokia tema jau big_smile:D

3

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

taip proootingai parasyta, kad tyliu :::819

4

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

atsiprasau kad jau yra, bet ji neisemema ir siandiena labai opi. ar dar yra merginu kurios nesuvokia kas yra imtymi higiena ir kaip joms padeti tai suprasti. ar butinai reikia kreiptis i ginekologa kad jis tau viska isaiskintu ir padetu geriau perprasti/matyti/numatyti kas darosi su merginos organizmu. 

5

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

Idomi tema..:D

6

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

Agniete cia ne kad ar reikia kreiptis pas ginekologe,o butina yra,juk tavo asmenine higiena kuria tu turi priziureti ir pasirupinti...O pas ginekologe,taip pat turi lankytis kas kazkiek laiko....Juk tai normalu guvename 21amziuje,juk ir tu kazkada gimdysi ateityje,tai tam ir lankaisi pas ginekologe,kad paziuretu ar gimda formuojasi gerai,ar ji nepermaza,gal reikia gerti kazkokius vitaminus ir beto juk miegi su vaikinuku(nesakau,kad tu bet yra jau kas tai daro),tai reikia pasitikrinti....

7

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

Sutinku smile ar vaikinai turi rupintis tuo?

8

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

as tai siaip siandiena kaip tik buvau pas ginekologe tik kazkas nutinka moteriskos ligos jei uzpuola wisada iskarto nueinu kad nebutu per welu...
siaip mano gyditoja tokia wisai nieko ir gan miela bet kartais buna labai siurksciu tai eijna sau...

9

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

Agniete, 19 parašė:

Sutinku smile ar vaikinai turi rupintis tuo?


tai zinoma kad turi... kaip kitaip...?

10

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

Vanessa, 18 parašė:
Agniete, 19 parašė:

Sutinku smile ar vaikinai turi rupintis tuo?


tai zinoma kad turi... kaip kitaip...?


Na seip tiesa sakant nelabai wink Vaikinai pas urologa eina tik tada kai turi lb rimtu problemu, pakolkas dar nebuvau ir tikiuosi, kad neteks iki pat vestuviu ten lankytis smile

11

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

na ta prasme pas urologa.. bet reikia reguleriai tikrintis nes gali labai blogai baigtis

12

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

Na, tikrai niekas reguliariai nesilanko big_smile Nei as nei mano brolis dar nesam buve, o tetis viena karta-pries vestuves, kad paziuretu, ar viskas gerai big_smile O seip jei yra problemu tai tada aisku, kad reiketu pas jy lankytis smile

13

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

bet jeigu problemos neakiwaizdzios,... kas tada? ir jeigu ka tai reikia!

14

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

Na matai, vyriskos problemos tuom ir skiriasi nuo moterisku, kad pas mus dazniausiai matosi jeigu kas blogai smile O kas nesimato, dazniausiai buna nepataisoma smile

15

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

dazniausiai.. ir labai daug bedu yra nematomu kurioms reikia gydymo.. ir as nesakau kad wisa laika reikia eiti pas ji gyditis.. bet perziuroms tikrai reikia...nors as nezinau kaip lietuwoje ps jus priimta...

16

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

..man rodos, čia jau kai kas ginčijasi ne dėl tiesos, o iš principo... ;]

17

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

kasgi taip galetu?:D

18

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

tikriausiai tas, kas po įžymaus žmogaus kauke slepiasi ;]

19

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

o kame tu principus matai?

20

Re: Ginekologas. Kaip kur ir kada?

Aš į metus stengiuosi bent kartą apsilankyti pas ginekologą.

akušeris-ginekologas