1

Tema: geriausia vieta pasimatymui?

kaip manot kur geriausia nusivest mergina pasimatymo metu? smile

2

Re: geriausia vieta pasimatymui?

Visur kur grazu ir nera tavo pazistamu bendraamziu kurie galetu tau ausis tampyt.Taip pat pageidautina jauki kavine :::920 sale tos vietos nes sdeti vien prie ezero kranto ar ant tilto gali nusibosti  hmm

3

Re: geriausia vieta pasimatymui?

na per pirma pasimatyma, jei geras oras galima pasiwaikscioti kur, ar i kawinuke nueiti kawytes smile 
ka ten ypatingo pirmam pasimatymui prigalwosi... bent jau man taip atrodo :::444

4

Re: geriausia vieta pasimatymui?

Akropolis ten butu ne nuobudu tik pinigine palengvetu labai jau labai:::044

5

Re: geriausia vieta pasimatymui?

joa:::234:::234:::234

6

Re: geriausia vieta pasimatymui?

pirmam kartui-pasitelk, fantazija, jomajo.
o antriems ir tretiems (jei zinoma jie bus)pazink jos pomegius ir bus paprasciau suvokti kur TA vieta, kur komfortabiliausiai jausites ir ore gaudysit intimumo aromata.

7

Re: geriausia vieta pasimatymui?

i parka piknikui,tai parasta pigu ir romantiska,beto grazus oras.

8

Re: geriausia vieta pasimatymui?

ei!!!! Robinhudai pasistenk konkreciau nes zmonems prie konfortabilaus ir pavyzdziu reikia, nes matai kad klausia kur ? :V

9

Re: geriausia vieta pasimatymui?

Gediminas, 17 parašė:

kaip manot kur geriausia nusivest mergina pasimatymo metu? smile


Dar pamirsau pasakyi kad kai vesiesi namo ,tai pasistenk kad nebutu miegamasis ,kad panele blogai nepagalvotu :::036 nes jos iskart pagalvoja" gauruotai " tongue

10

Re: geriausia vieta pasimatymui?

Gediminas, 17 parašė:

kaip manot kur geriausia nusivest mergina pasimatymo metu? smile

o kuris tai pasimatymas?
Jei tai pirmas kartas, geriau i gamta...i parka, miska, grazu kaimeli,...na reik fantazijos tureti...po medziu pasedeti, pasisnekuciuosi...Kavine yra jau per daug elementaru ir paprasta...As tai noreciau, kad man taip butu...
:::721

11

Re: geriausia vieta pasimatymui?

mmm idealiausias pasymatymas butu krepsinio aisktelej dviese arba sporto salej:) super duper fantastiska:) arba kokiais dviraciais pasivazinet... wink nes tada zmones bendrauja visiskai laisvai ir pan.. smile
nes kartais juokinga.. kai pamatai kai bernas eidamas i pasimatyma apsirengia kaip visada..kad ir trenigus.. o panele kaip i baliu spakliu vos panesa ir pan smile

12

Re: geriausia vieta pasimatymui?

Bent jau man tai nesvarbu KUR, svarbu SU KUO smile pasimatymo nusisekimas gi ne nuo vietos priklauso.

13

Re: geriausia vieta pasimatymui?

Dina, 23 parašė:
Gediminas, 17 parašė:

kaip manot kur geriausia nusivest mergina pasimatymo metu? smile

o kuris tai pasimatymas?
Jei tai pirmas kartas, geriau i gamta...i parka, miska, grazu kaimeli,...na reik fantazijos tureti...po medziu pasedeti, pasisnekuciuosi...Kavine yra jau per daug elementaru ir paprasta...As tai noreciau, kad man taip butu...
:::721

Diana i miska i miska ;D grybu rinkt ;D:::909

14

Re: geriausia vieta pasimatymui?

Dina, 23 parašė:
Gediminas, 17 parašė:

kaip manot kur geriausia nusivest mergina pasimatymo metu? smile

o kuris tai pasimatymas?
Jei tai pirmas kartas, geriau i gamta...i parka, miska, grazu kaimeli,...na reik fantazijos tureti...po medziu pasedeti, pasisnekuciuosi...Kavine yra jau per daug elementaru ir paprasta...As tai noreciau, kad man taip butu...
:::721

Vesčiau panele į mišką  išsigąstu :::036