1

Tema: Oralinis seksas

\Ar merginoms labai patinka oralinis?

2

Re: Oralinis seksas

labai smile bet ne visom...

3

Re: Oralinis seksas

visom, bet nelabai.

4

Re: Oralinis seksas

ne labai, bet ne visom smile

5

Re: Oralinis seksas

labai, visom smile

6

Re: Oralinis seksas

taigi, tema issemta big_smile

7

Re: Oralinis seksas

kaikuriom labai...:::034

8

Re: Oralinis seksas

fui fui man jis labai nepatinka ... fu kaip galima taip daryti net neisivaizduoju .... slykstu

9

Re: Oralinis seksas

Patinka ir vaikinams ir merginoms:) Neziniuke, pabandysi negalesi sustot big_smile

10

Re: Oralinis seksas

nebandysiu ... ot pamatysi kaip nebandysiu ne tavo mados tongue

11

Re: Oralinis seksas

Nepersokus griovo nesakyk op, as nesakau, kad bandyk, ar nebandyk, as tiesiog sakau, jog jei pabandytum patiktu smile

12

Re: Oralinis seksas

is kur jau zinai taip viska a? tongue speju laisvalaikiu kamasutra kokia studijuojas tongue as tai gera mergaite ne taip kaip tu tongue

13

Re: Oralinis seksas

Na, nestudijuoju jokiu kamasutru, net akyse tokios mates nesu wink Seip tai is patirties sakau:) O ar gera mergaite butinai turi buti nuobodi lovoje?:D

14

Re: Oralinis seksas

Neziniuke, 18 parašė:

is kur jau zinai taip viska a? tongue speju laisvalaikiu kamasutra kokia studijuojas tongue as tai gera mergaite ne taip kaip tu tongue

Kur cia kazka blogo matai? Oralineme sexse? o gal savam supratime? big_smile

15

Re: Oralinis seksas

durnas klausimas kas sake kad nobodi lovoje a? paprasciausia kitoki malonuma pripazystu paprasciausiai nesu pasiekusi dar tokio lygio kad laisvai galeciau viska bandyti ...

16

Re: Oralinis seksas

Neziniuke, 18 parašė:

durnas klausimas kas sake kad nobodi lovoje a? paprasciausia kitoki malonuma pripazystu paprasciausiai nesu pasiekusi dar tokio lygio kad laisvai galeciau viska bandyti ...

Tada kodel taip laisvai sneki...? :V

17

Re: Oralinis seksas

pamatysi Neziniuke veliau persigalvosi:::034

18

Re: Oralinis seksas

Taip, nes tikrai nesu mates merginos kuriai tai nepatiktu:)

19

Re: Oralinis seksas

jezau marija ko jus cia visi mane uzsipuolet !? turiu savo nuomone ir jei man tai nepriimtina tai mano asmenine nuomone ... saunu kas jus visi esat atviri viskam. tongue

20

Re: Oralinis seksas

niekas cia taves nepuola wink tik yra posakis niekada, nesakyk niekada...