21

Re: Oralinis seksas

Neziniuke, 18 parašė:

jezau marija ko jus cia visi mane uzsipuolet !? turiu savo nuomone ir jei man tai nepriimtina tai mano asmenine nuomone ... saunu kas jus visi esat atviri viskam. tongue

Uzsipuole?! Hmmm... keista... Na cia taip "uzsipuola" kada reiski nuomone apie dalykus, kuriu neesi patyrus... big_smile

22

Re: Oralinis seksas

na bent viena nauda big_smile atgaivinau sita tema naujai dienai smile bet vis delto nuomone tureti galima nes jei neturi nuomones paprasciausiai neegzistuoji smile

23

Re: Oralinis seksas

Neziniuke, 18 parašė:

na bent viena nauda big_smile atgaivinau sita tema naujai dienai smile bet vis delto nuomone tureti galima nes jei neturi nuomones paprasciausiai neegzistuoji smile

Tema atgaivinai?! Tai, kad tokiu temu ne viena, net nera del ko gaivint, ir tokiu diskusiju gali daug prisiskaityt kitose, tokiose pat temose... big_smile
O kas liecia nuomone, tai ja turet reikia, tik ar reikia ja reikst bet kur?... big_smile

24

Re: Oralinis seksas

hmmm idomiai cia ... o kur manai ja verta reiksti a? maniau forumai yra tam kad visi ir pasisakytu jei visi sakys tik taip ar bus labai idomu klausytis tos pacios nuomones a?

25

Re: Oralinis seksas

tai, kad jus cia ne nuomones reiskiat tik gincijates ir tokiu budu nieko apie nieka nesuzinosit:))

26

Re: Oralinis seksas

kaip pastebejau - vaikinukai siame forume rujoja :-D tipo paciulptum man - tai tau patiktu.. deja nera viskas taip paprasta..
o mergina kad atvirai kalba - tai gerbkit ir nepi*davokit. Geriau supraskit, kad nesat tobuli, net ir jusu varpos netobulos :-D be to - panelems ne tik varpa svarbiausia - tikiuosi ta ir taip suprantat..  ir kad ne kiekviena ja ciulpdama patirs malonuma :-D
kitavertus - nesu pries vaikinus :-D juk pats esu vaikinas - o ant jusu pavariau, nes nusnekat mano nuomone truputi...

gerai Neringa pasake - forumai tam ir skirti, kad diskutuoti, deja pats zaliarankis 23 spyriojasi ir bando mergaitems to neleisti.. wink

:-D

27

Re: Oralinis seksas

Tyyyla.... gerai, matyt, buvo sauta, nes kazkas ivyko... :-/

28

Re: Oralinis seksas

Oralinis seksas... na as jo nedaryciau nes manau kad tik tarp labai artimu zmoniu jis gali buti...pirmiausiai reikia perzengti per save kad ji vaikinui atlikt smile cia as taip manau wink as tokiems suoliams dar nepasirengus...laikas parodys wink

29

Re: Oralinis seksas

Tommy, 23 parašė:

Tyyyla.... gerai, matyt, buvo sauta, nes kazkas ivyko... :-/


Ne, negerai. Tu cia kalbejai apie mineta, bet tema juk apskritai apie oralini, tad vadinas, turima omeny ir jei vaikinas atlieka merginai kunilinga.

30

Re: Oralinis seksas

Neringa, 42 parašė:

tai, kad jus cia ne nuomones reiskiat tik gincijates ir tokiu budu nieko apie nieka nesuzinosit:))

Cia tik kazkas kolkas kazko nesuzinos, kad gincijamasi ir taip akivaizdziai matosi, to pamineti net nereikia ir toks issireiskimas, kad niekas niko nesuzinos yra nulio vertas, tad pastebint, kad jaunimas kazka netaip sneka, galima butu pataisyti pokalby o ne priminti ka sneka... big_smile

31

Re: Oralinis seksas

Julija, 20 parašė:
Tommy, 23 parašė:

Tyyyla.... gerai, matyt, buvo sauta, nes kazkas ivyko... :-/


Ne, negerai. Tu cia kalbejai apie mineta, bet tema juk apskritai apie oralini, tad vadinas, turima omeny ir jei vaikinas atlieka merginai kunilinga.

pritariu! gal cia zmogus klause, ar moterims patinka kunilingas? jus to nepagalvojot? man tai tarkim tokia mintis pati pirmoji ir buvo, o jusu pasiklausius, tai net suabejojau, ar tikrai tokia tema..

32

Re: Oralinis seksas

Tommy, 23 parašė:

kaip pastebejau - vaikinukai siame forume rujoja :-D tipo paciulptum man - tai tau patiktu.. deja nera viskas taip paprasta..
o mergina kad atvirai kalba - tai gerbkit ir nepi*davokit. Geriau supraskit, kad nesat tobuli, net ir jusu varpos netobulos :-D be to - panelems ne tik varpa svarbiausia - tikiuosi ta ir taip suprantat..  ir kad ne kiekviena ja ciulpdama patirs malonuma :-D
kitavertus - nesu pries vaikinus :-D juk pats esu vaikinas - o ant jusu pavariau, nes nusnekat mano nuomone truputi...

gerai Neringa pasake - forumai tam ir skirti, kad diskutuoti, deja pats zaliarankis 23 spyriojasi ir bando mergaitems to neleisti.. wink

:-D

Pirma, kurioj vietoj pastebejai, kad snekama apie ciulpima?! Antra, gincas gaunasi is to, kada zmogus sneka apie nepatirtus dalyku (ir tai nebutinai ciulpimas)...
Apie tobuluma, siuo atveju, galejai visai nieko nesakyt, nes praktiskai  nieko tobulo nera...
Ryskiai ir Tu patc nesupratai apie ka sneka ir isreiskiai nuomone lempine, bet koks skirtumas juk Ta nuomone Tavo... big_smile

33

Re: Oralinis seksas

Na as taip pat apie kunilinga snekejau smile O Tommyu turbut ne nezinojo, kad ir toks egzistuoja big_smile

34

Re: Oralinis seksas

Linas, 18 parašė:

Na as taip pat apie kunilinga snekejau smile O Tommyu turbut ne nezinojo, kad ir toks egzistuoja big_smile

Manau Tommy parode, kas pas jy galvoje... ;D

35

Re: Oralinis seksas

Geras dalykas tas oralinis seksas, paivairina seksualini gyvenima......isvis viskas lovoje teikia malonuma jei du zmones vienas kita myli ir supranta..tada nebelieka nei gedos nei slykstumo ar kitu neigiamu jausmu, pojuciu.....

36

Re: Oralinis seksas

Lina, 23 parašė:

Oralinis seksas... na as jo nedaryciau nes manau kad tik tarp labai artimu zmoniu jis gali buti...pirmiausiai reikia perzengti per save kad ji vaikinui atlikt smile cia as taip manau wink as tokiems suoliams dar nepasirengus...laikas parodys wink

Tai gal per save kokius 4 kartus peržengi ir  apskritai prieš pasiryždama mylėtis...:) Vis tik žygdarbis.... smile

Niekaip nesuprantu kuo taip šlykštėtis - tai elementarios higienos klausimas...:)

37

Re: Oralinis seksas

Diva, 33 parašė:
Lina, 23 parašė:

Oralinis seksas... na as jo nedaryciau nes manau kad tik tarp labai artimu zmoniu jis gali buti...pirmiausiai reikia perzengti per save kad ji vaikinui atlikt smile cia as taip manau wink as tokiems suoliams dar nepasirengus...laikas parodys wink

Tai gal per save kokius 4 kartus peržengi ir  apskritai prieš pasiryždama mylėtis...:) Vis tik žygdarbis.... smile

Niekaip nesuprantu kuo taip šlykštėtis - tai elementarios higienos klausimas...:)

man mylejimas yra kazkas nuostabaus o ne tik sugulimas ir pasi.... myledamasi atiduodu save visa... o oralinis- man dar jam neatejo laikas ir neketinu to daryti kol nesu pati pasirengus... kai busiu pasiruosus tai ir atlikisiu.

38

Re: Oralinis seksas

Lina, 23 parašė:
Diva, 33 parašė:
Lina, 23 parašė:

Oralinis seksas... na as jo nedaryciau nes manau kad tik tarp labai artimu zmoniu jis gali buti...pirmiausiai reikia perzengti per save kad ji vaikinui atlikt smile cia as taip manau wink as tokiems suoliams dar nepasirengus...laikas parodys wink

Tai gal per save kokius 4 kartus peržengi ir  apskritai prieš pasiryždama mylėtis...:) Vis tik žygdarbis.... smile

Niekaip nesuprantu kuo taip šlykštėtis - tai elementarios higienos klausimas...:)

man mylejimas yra kazkas nuostabaus o ne tik sugulimas ir pasi.... myledamasi atiduodu save visa... o oralinis- man dar jam neatejo laikas ir neketinu to daryti kol nesu pati pasirengus... kai busiu pasiruosus tai ir atlikisiu.

man mylėjimas irgi yra kažkas labai nuostabaus - užtat ir nesuprantu, ko ten per save arba kitaip perlipti reikia. Ir kaip tu save visą atiduodi, jeigu randi daug nepadoraus ir šlykštaus, kam dar nepasirengus?... Tu jau nesupyk, bet taip nuskambėjo... smile
O dėl psichologinio pasirengimo sutinku - jeigu tau bus šlykštu ir nemalonu, tai nepavyks "tai ir atliksiu"... smile Tai ne atlikti reikia, o tuo mėgautis. Bent jau aš taip įsivaizduoju. smile

39

Re: Oralinis seksas

Diva, 33 parašė:
Lina, 23 parašė:
Diva, 33 parašė:
Lina, 23 parašė:

Oralinis seksas... na as jo nedaryciau nes manau kad tik tarp labai artimu zmoniu jis gali buti...pirmiausiai reikia perzengti per save kad ji vaikinui atlikt smile cia as taip manau wink as tokiems suoliams dar nepasirengus...laikas parodys wink


Tai gal per save kokius 4 kartus peržengi ir  apskritai prieš pasiryždama mylėtis...:) Vis tik žygdarbis.... smile
Niekaip nesuprantu kuo taip šlykštėtis - tai elementarios higienos klausimas...:)


man mylejimas yra kazkas nuostabaus o ne tik sugulimas ir pasi.... myledamasi atiduodu save visa... o oralinis- man dar jam neatejo laikas ir neketinu to daryti kol nesu pati pasirengus... kai busiu pasiruosus tai ir atlikisiu.


man mylėjimas irgi yra kažkas labai nuostabaus - užtat ir nesuprantu, ko ten per save arba kitaip perlipti reikia. Ir kaip tu save visą atiduodi, jeigu randi daug nepadoraus ir šlykštaus, kam dar nepasirengus?... Tu jau nesupyk, bet taip nuskambėjo... smile
O dėl psichologinio pasirengimo sutinku - jeigu tau bus šlykštu ir nemalonu, tai nepavyks "tai ir atliksiu"... smile Tai ne atlikti reikia, o tuo mėgautis. Bent jau aš taip įsivaizduoju. smile


man myejimas nera slyktus, blogai suprtai, man nei oralinis nera slyktus tik as dar nepasirengus  oralinio daryti vaikinui. o aar tu megausiuosi kaip tu rasai tai ateitis parodys. ir tu man parodyk kur as rasiau kad kad randu daug slykstaus nepadoaus ar kazka panasaus....
jei as to nenoriu ir nedarysiu, manes niekas neprivers. juk rasiau kai ateis laikas taip bus ir oralinis, abipusis o ne ...as nespjaunu i vandeni kuri paskui gert reiks.

40

Re: Oralinis seksas

Linai - žr. žinutę prieš tai - "nepyk, taip nuskambėjo"... Kokį įspūdį paliko tavo žinutė, taip ir parašiau... Ką tada reiškia "pirmiausia reikia peržengt per save, kad jį atlikt"...???? :::209