61

Re: Oralinis seksas

nu ir as cia nemaciau del ko cha daryt wink

62

Re: Oralinis seksas

nu neuzsipulkit manes zodziais"per jauna tokiose temose lankytis" ir t.t...zinau,kad dar maza ,bet pripazinkit apsisviest visiem reikia big_smile o ypac dar kai siais laikais tokios temos yra ne naujiena...netgi atsiprasant kai darzelyje vaikai apie pis.... sneka ;/ na nznau...tikriausiai,kad tiek meteliu teturiu,nei patirties ,nei didelio supratimo,bet man tai atrodo nepriimtina.. wink

63

Re: Oralinis seksas

Monika, 12 parašė:

nu neuzsipulkit manes zodziais"per jauna tokiose temose lankytis" ir t.t...zinau,kad dar maza ,bet pripazinkit apsisviest visiem reikia big_smile o ypac dar kai siais laikais tokios temos yra ne naujiena...netgi atsiprasant kai darzelyje vaikai apie pis.... sneka ;/ na nznau...tikriausiai,kad tiek meteliu teturiu,nei patirties ,nei didelio supratimo,bet man tai atrodo nepriimtina.. wink

Monikute -kute -ute :::034 Kai as buvau mazas ti darzeli buvu tas pats ir dar mergaites  demonstruodavo savo grozybes kai  auklitojos nebuvo:::a18 ...mums tas pats rupejau kaip ir jums dabar :::629

64

Re: Oralinis seksas

nu ,bet dabar isvis jaunims gedos nebeturi;/

65

Re: Oralinis seksas

as nebandziau ir nebandysiu toki sexa.

66

Re: Oralinis seksas

monikute toks tas siuolaikinis jaunimas.is manes sexo norejo ir mano drauge...... hm kaip nemalonu.....

67

Re: Oralinis seksas

Monika, 19 parašė:

as nebandziau ir nebandysiu toki sexa.

Kiek Tau metu?

68

Re: Oralinis seksas

Sigitas, 23 parašė:
Monika, 19 parašė:

as nebandziau ir nebandysiu toki sexa.

Kiek Tau metu?

cia geras bajeris big_smile naujas zmogus atejo i foruma ir iskart nuo sekso temu pradeda rasyt big_smile stai stai, va kas domina jaunima big_smile Monika, issidavei kas tavo galvelej dedas, taip kad nereikia dabar vaidint nekaltuoles big_smile

69

Re: Oralinis seksas

man atrodo cia ta pati 12 metu monika

70

Re: Oralinis seksas

Linas, 18 parašė:

Taip, nes tikrai nesu mates merginos kuriai tai nepatiktu:)

oj,as esu tokiu macius..

71

Re: Oralinis seksas

bandziau ir dar ne karta pabandysiu:::639

72

Re: Oralinis seksas

Arunas, 21 parašė:

man atrodo cia ta pati 12 metu monika

ne smile

73

Re: Oralinis seksas

Sigitas, 23 parašė:
Monika, 19 parašė:

as nebandziau ir nebandysiu toki sexa.

Kiek Tau metu?



gal Monikas maisai?:D

74

Re: Oralinis seksas

o jai oralini vienu metu abudu daro ir vyras i moteris -tai cia pasaka...............:::712

75

Re: Oralinis seksas

sutinku su mila smile

76

Re: Oralinis seksas

69 jauciu nieko maloniau ner:)

77

Re: Oralinis seksas

Cie kiekvieno asmeninis reikalas daryti ar ne. Pagal statistika tai kas trecias zmogus tai yra bandes. Na jei tarp zmoniu yra tikra meile ir vienas kito nesidrovi. Sis mylejimosi budas yra nerealu.

78

Re: Oralinis seksas

neblogai si tema issipletojo big_smile

79

Re: Oralinis seksas

praktikuoju tai ir be to negaliu....

80

Re: Oralinis seksas

Rasa, 26 parašė:

praktikuoju tai ir be to negaliu....

Saunuole big_smile