1

Tema: get rich or die tryin

kas mate sita filma? kaip jis jums? kuris geriau, ar get rich or die tryin ar 8 mile?

2

Re: get rich or die tryin

8 mileo nemaciau.. ir kazkodel nesigailiu, nes Eminemas man yra zmogus kuris sushiko rapa ir is jo padare popsa. cia mano nuomone! smile get rich or die tryin - uzkabinantis filmas, jei dar kam 50 Cent patinka, tai labai patiks, o jei ne tai tikrai nores bent pora gabalu gauti smile filmas neblogas, keliose vietose sakyciau perlenkta norint parodyti koks 50 kietas.. bet.. verta paziuret wink

3

Re: get rich or die tryin

piam centu vien per eminema ishkilo, taip kad nesiderk:) be eminemo ir kapeiku nebutu

4

Re: get rich or die tryin

Mindaugas, 20 parašė:

8 mileo nemaciau.. ir kazkodel nesigailiu, nes Eminemas man yra zmogus kuris sushiko rapa ir is jo padare popsa. cia mano nuomone! smile

tai turbut angliskai nesupranti jai taip sneki..

5

Re: get rich or die tryin

geriausias efektas, kaip ziuri 50kapeiku filma cinemoj smile vo ten tai soundtrackas! kas nematet, kam patinka rapas - butinai paziurekit! filmas geras

6

Re: get rich or die tryin

nu man 50 nlb patinka bet jei ziurint i filma tai geruliz. o 8 milioj tie trys betlai gale tai legendiniai =]

7

Re: get rich or die tryin

50 cent acpindi siuolaikinio repo komercishkuma smile

just my opinion \/

8

Re: get rich or die tryin

****.. visi taip keikia Eminemus ir 50 centus..tipo popsas..O ka tokiam bachuriukui is vargsu rajono dirbanciam gamykloj atsisakyti sloves ir pinigu?:)Arba 50 cent bunant boxininku ir visokiu kitokiu saudomam gatveij nepabegt nuo viso to?
Tie patys LT G&G is pradziu vare: "mes ne popsas"..o tai kas jie?:)
Popsu popsas..narkotiku ir alkoholio sukeltu fantaziju sukurtu dainu atlikejai..
Jeigu grupe chartu virsunese ji popsas..:)
BET KARTOJU POPSAS NERA STILIUS, TAI TIK TUO METU POPULIARUS STILIUS VADINAMAS POPSU..:)

9

Re: get rich or die tryin

O to filmo dar nemaciau, bet savaitgali gal pazesiu jei parsius man ji pana..:)

10

Re: get rich or die tryin

Aura, 15 parašė:
Mindaugas, 20 parašė:

8 mileo nemaciau.. ir kazkodel nesigailiu, nes Eminemas man yra zmogus kuris sushiko rapa ir is jo padare popsa. cia mano nuomone! smile

tai turbut angliskai nesupranti jai taip sneki..


Aura, praeita semestra mes vertem i lituviu kalba 8 mylios garso takeli. As esu anglu filologijos bakalauras ir be 5 minuciu magistras, taigi galiu pasakyt, kad kalbama tame filme tikrai ne anglu kalba, o black english vernacular su kazkokio sh... priemaisom. O tie kas ziurejo 8 mylia originalo kalba ir galvojo kad filma suprato - lb klysta smile tokie pamastymai

P.S. O zinot ka eminemo ir 50 cent dainose reiskia Cheese ? Ogi pinigai smile

11

Re: get rich or die tryin

Jonas, 24 parašė:
Aura, 15 parašė:
Mindaugas, 20 parašė:

8 mileo nemaciau.. ir kazkodel nesigailiu, nes Eminemas man yra zmogus kuris sushiko rapa ir is jo padare popsa. cia mano nuomone! smile

tai turbut angliskai nesupranti jai taip sneki..


Aura, praeita semestra mes vertem i lituviu kalba 8 mylios garso takeli. As esu anglu filologijos bakalauras ir be 5 minuciu magistras, taigi galiu pasakyt, kad kalbama tame filme tikrai ne anglu kalba, o black english vernacular su kazkokio sh... priemaisom. O tie kas ziurejo 8 mylia originalo kalba ir galvojo kad filma suprato - lb klysta smile tokie pamastymai


P.S. O zinot ka eminemo ir 50 cent dainose reiskia Cheese ? Ogi pinigai smile

Jonas 24 butu labai malonu jei galetum kazkiek parodyti to vertimo.:)

12

Re: get rich or die tryin

i privata siusk adresa

13

Re: get rich or die tryin

nmeaciau bet noreciau pamatyt,jame waidina 50cent joa?

14

Re: get rich or die tryin

**** big_smile

15

Re: get rich or die tryin

Nu man is pradziu irgi lb patiko 50 ir eminemas, bet kai pasiklausiau non-comercial rapo, tai nuomones pasikeite...